Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

On topick, da ne bodo leteli šerifi brisati kot po vojni za osamosvojitev.

 

Jst z največjim užitkom preigravam BOTW. Dobesedno v vsako luknjo v mapi vtaknem svoj nos, ker so mi Shrine uganke sila zabavne.

 

Za pavzo med BOTW pa nažigam heavy moded STALKER z naslovom STALKER GAMMA. 
Ne vem, če sem se kdaj v kateri igrici tako navezal na svoje orožje... Must try zadeva, če si količkaj gun nut pa še free je.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Tarkov je Doom na nightmare difficulty x10, ce ga spilas solo. Brez frendov v squadu grindas ko fukjen za tiste graficne kartice pa keyse, ki ti odprejo vrata do sob z boljsim lootom. Da ne omenjam grinda, predn se ti odpre flea market. Folk to igra v 3 stackih, MMju v spilu se jebe, ce si lvl 5 in te bo dalo v lobby proti osmim, devetim PMCjem na lvl 40 s spimpanim orozjem, ki te one shotajo prek celga nakupovalnega centra

 

Learning curve je ful visok, sam spil je nalezljivo dober za popizdit. Ti extraction shooterji so tak miljonkrat boljsi od klasicnih 100 player lobby Warzoneov, Apexov in onih smeti od Fortnitea. Pa mape v Tarkovu so men osebno odlicne

Povezava do prispevka

Ma sj pomaga, da mas mapo ofjeno na enem screenu in spilas na drugem, sam je se vedno zafukana za znoret, ker 3/4 cajta kot novinec se vedno nimas pojma, kje na mapi si, kje je pog loot in kje je exfil zone, pa crkujes zarad scavov in naloadanih PMCjev ko fukjen, tut na najlazjih mapah. Je pa spil zacuda odlicno optimiziran in odlicno zgledajoc

 

Glih zato je men Zero Sievert taki trip igrat. Naj se en developer, magar Devolverji spomnijo in naredijo Tarkov like extraction shooter, ki se ga igra izkljucno singleplayer, pa opcijsko mogoce coop s kolegi. Garant bi jih slavil na polno, jebes multiplayer :D

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 2 urama:

Tarkov je Doom na nightmare difficulty x10, ce ga spilas solo. Brez frendov v squadu grindas ko fukjen za tiste graficne kartice pa keyse, ki ti odprejo vrata do sob z boljsim lootom. Da ne omenjam grinda, predn se ti odpre flea market. Folk to igra v 3 stackih, MMju v spilu se jebe, ce si lvl 5 in te bo dalo v lobby proti osmim, devetim PMCjem na lvl 40 s spimpanim orozjem, ki te one shotajo prek celga nakupovalnega centra

Hunt: showdown can relate :rofl:

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 1 uro:

Glih zato je men Zero Sievert taki trip igrat. Naj se en developer, magar Devolverji spomnijo in naredijo Tarkov like extraction shooter, ki se ga igra izkljucno singleplayer, pa opcijsko mogoce coop s kolegi. Garant bi jih slavil na polno, jebes multiplayer :D

 a nima tarkov enga SP moda?

Povezava do prispevka

No vglavnem če je kaki Tarkovec naj se javi,.. ker solo je res adijo pamet,.. zlasti če že dolgo nisi na PC streljačinah,.. In pač solirat proti 5 članskim teamom je absurdno,.. celo AI te spraži kot nič,.. Ni ga pa špila, ki ti da večjo satisfakcijo ko se ves polomljen in obvezan exfiltriraš,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Mene še ni čisto potegnil, imel sem ene 3 urno seanso in sem še zmeraj v precepu med super špil in ne da se mi to igrat :D Kul mi je ko lahko imaš pisavo v špilu legit srednjeveško in se razlikuje med sloji kakšno so uporabljal. Menihi neki, plemiči drugo itd. Tko da 50/50 zaenkrat :D 

Povezava do prispevka

Pač kupil Fallut 4 še na pcju,.. Škoda da ni DSSlja, ker 4K60 na ultra ni čisto stabilno,.. Hvala bogu ima Nvidia Resize sharpen thingie,..  in je kar vredu,..

Drugače pa spet malo na Tarkovu zdej en teden bom prigural do level 20,.. in potem bo veselje z upgrejdanjem baze ,..

Povezava do prispevka
foker reče pred 18 urami:

Pač kupil Fallut 4 še na pcju,.. Škoda da ni DSSlja, ker 4K60 na ultra ni čisto stabilno,.. Hvala bogu ima Nvidia Resize sharpen thingie,..  in je kar vredu,..

 

Drugo leto pride nextgen nadgradnja za Fallout 4. Bo pa brezplačna za obstoječe lastnike.

 

(Hm, a se meni samo zdi, ampak kamorkoli se obrnem, praktično sploh ni nekih novih AAA iger z novim IP-jem /pa tudi filmov, nanizank, v bistvu še knjig, ki bi bile »in« brez lažnih dvigov Metacriticov in podobnih lestvic)/ in če se že izkorišča uveljavljeno licenco, sploh ne gre več za reboote, sequele, spinoffe, ampak dejansko samo še za remasterje alas nextgen updejte, ki so očitno trenutno modna muha. Kot da je bil nekje pol desetletja nazaj vrhunec, potem pa je vsa kreativa, vizionarstvo, krepnilo. Tudi če gledam Steamovo lestvico najbolj igranih, in tudi najbolj prodajanih iger, se mi zdi, da je – seveda z občasnimi prebliski a la Elden Ring letos – že par let praktično nespremenjena.

Nisem ravno spremljal novih najav, a je poleg Starfielda /oh, in Bethesda haterji, naj ne bo ta omemba priložnost za rafale, kako Bethseda sucks :D :P/, sploh najavljen kak nov IP, tako v mega AAA rangu, ki se ga težko pričakuje? Aja, vem še za The Callisto Protocol. Samo ta je AAAA, 'cause triple is not good enough :rofl:.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 minutami:

fak ene stvari pri Dark Souls 2 mi grejo izredno na kurac

 

a bi mi kdo prišel pomagat it čez Lost Bastille, not gut enough za tiste 3 bosse

Ma Lost Bastille fight je beden, pač warianta "v enkici smo imeli 2 bossa naenkrat, iMeJmO zDaJ tRi"

 

Jaz sem si spawnal oba duhca, ki sta zraven. Če se prav spomnim en meče čarovnije, drugi pa aggroja na polno, tako da pol je malo lažje. Razen če je slab run in ti v 0.3 sec ubijejo oba NPC-ja, ti pa ostaneš sam z ojačanimi bossi, ker če spawnaš NPC-je so bossi malo jači v fightu :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...