Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 8 minutami:

 

mislim da ne, ker nisem nič zasledil na temo starejših Radeonov in glede na to, da tudi starejši Ryzeni "kao" niso podprti...ampak imo pedri lahko omogočijo vse, samo če hočejo - vse je odvisno če bo consumer backlash in pritisk konkurence dovolj velik

 

Cisto mozno je, da bodo tudi starejse radeonke dobile SAM, je pa skoraj neverjetno, da bi starejsi Ryzeni lahko dobili to funkcionalnost v obliki, ki bi prinesla bistven effekt, ker so nekateri featurji emulirani v mikrokodi in so brzkone prepocasni.

Povezava do prispevka

Baje je zato tako malo 3070 in 3080 (posebej slednjih), ker mislijo zamenjati s 3070Ti in 3080Ti. Prvi naj bi imel msrp 600€, slednji pa se še ne ve (900? 1000?).

 

Za 3070 sem skoraj prepričan, ker 3060Ti kanibalizira to serijo.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 37 minutami:

Hja, v tem mescu je prslo ogromno rumorjev, da je nvidia ozivila 20GB verzijo zarad 6900xt. Po tem, ko je gn to zanikal. Sej nemors vedet, pol bodo pa kr naenkrat na polici kot 3060ti.

 

bomo vidli...

 

Meanwhile, moja 3080ka je prišla, me je sin klical - Funtech deliveral, svaka čast. :D

danes bo nočna, če ne bo neke stvarne napake zaradi vlage od snega :D

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 minutami:

 

bomo vidli...

 

Meanwhile, moja 3080ka je prišla, me je sin klical - Funtech deliveral, svaka čast. :D

danes bo nočna, če ne bo neke stvarne napake zaradi vlage od snega :D

 

 

 

 

Right on time, js sm ze preorderal na Steamu :mafija: bo pac 2080s mal bolj svicala :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 8 urami:

 

ej, kako je kaj pri teh behemotih s sagom?

berem ful nasprotujoče si informacije po netu - ti uporabljaš kak support?


Nič. Dva vijaka jo fiksirata. Je pa res, da je cela pcie reža shielded, kar pomeni da bi ta ojačitev mogla (pomoje) zadostovat za vse 3 kile (al whatever) je gpu težek  . 

Mislem, vedno lahko iz parih legic nardiš support. Jaz se s tem nisem nč ukvarjal, tko da visi kot visi. Imo ji nima kaj bit.

 

 

Povezava do prispevka
Dono reče pred 9 urami:


Nič. Dva vijaka jo fiksirata. Je pa res, da je cela pcie reža shielded, kar pomeni da bi ta ojačitev mogla (pomoje) zadostovat za vse 3 kile (al whatever) je gpu težek  . 

Mislem, vedno lahko iz parih legic nardiš support. Jaz se s tem nisem nč ukvarjal, tko da visi kot visi. Imo ji nima kaj bit.

 

 

 

visijo, visijo. jst sm podložil nekaj po kavbojsko, ker mi je krivilo pcie režo, pa grafa tudi ni bla baš absolutno ravna zaradi svoje dolžine (preko 30cm) tko da bi si mislu, da pri teh velkih 3080 kravah je to še večji problem sploh ker je cel kup previsa coolerja čez pcb in cooler ni baš lahek, sploh če je full 3 slot gorila.

 

iz tega razloga jst ne bi reskiral česarkoli. vsekakor pa ne bi kupoval nekih fancy teleskopskih neumnosti v ta namen, ker so cene laughable.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...