Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Probajo povsod, ko ni dovolj zaloge za vse. Skoraj svomim, da bi dobavitelj pošiljal eno po eno kartico na 2 tedna, različnih firm... to so po mojem mnenju preprodane kartice.

 

Kmetek: Ok, če maš tak info, veš več, ker jaz nimam. Sklepal sem po nekih drugih artiklih, ko vidim, da jih preprodajajo. Te večje trgovine verjetno res ne, manjše...ne toliko pomembne, pa se borijo za svoj delež na svoj način.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Probajo povsod, ko ni dovolj zaloge za vse. Skoraj svomim, da bi dobavitelj pošiljal eno po eno kartico na 2 tedna, različnih firm... to so po mojem mnenju preprodane kartice.

 

Kmetek: Ok, če maš tak info, veš več, ker jaz nimam. Sklepal sem po nekih drugih artiklih, ko vidim, da jih preprodajajo. Te večje trgovine verjetno res ne, manjše...ne toliko pomembne, pa se borijo za svoj delež na svoj način.

 

sej nimaš dobavitelja samo za grafične, ampak za vse kar je od določene firme...pač ko se nabere naročil, pripeljejo vse skupaj

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 42 minutami:

Vidim, da imajo 3060ti od 540€ dalje. Vseeno predraga za to kar ponuja a ne? 

to je ful relativno, tudi glede na to, s katerega zornega kota gledaš. Če veš, da je MSRP 400$, potem je predraga. Če pa veš, da je celo odtenek boljša od 2080 super, ki se je še nedavno prodajala po 800€, je pa pogled na ceno takoj drugačen...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 54 minutami:

pismo, ne vem - bi reku da nekje je meja, ampak prazniki se bližajo, telo se tudi vse težje upira :D

sicer povsem razumem tvoje stališče in da gledaš na zadeve iz te svoje perspektive. Samo koliko pa je res takega folka, ki je tako nahypan nad igranjem ta trenutek, željan nove grafične in hkrati finančno sposoben dati toliko keša samo za grafično? Vas je takšnih res toliko, da bodo šle vse te kartice kot vroče žemljice?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

 

Raje še počakajmo na ocene te igre desetletja:D Ali pa počakaš kakšen mesec ali dva pa jo igraš na ps5 ali xbox beastu.

 

Si ti videl kak gameplay trailer? Ti dvomiš, da momci, ki so nardil witcherja, da ne bodo naredili najboljše igre do sedaj. Lahko, da bo kasneje, kaka boljša prišla, ampak do tega momenta bo to najboljše.

 

 

tomazek reče pred 4 minutami:

Kera igra je to? Cyberpunk bo na vseh možnih sistemih od navadnega PS4 naprej... tak, da dvomim, da je to ta.

 

Stavim na trol post.

Last gen verzija, ki bo zgledala tako, kot na 10 let starem kompu? To je kot, da bi rekel, da je Hitler že več, kot 5 let mrtev. Tehnično imaš prav, ampak je just wrong...

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

 

Si ti videl kak gameplay trailer? Ti dvomiš, da momci, ki so nardil witcherja, da ne bodo naredili najboljše igre do sedaj. Lahko, da bo kasneje, kaka boljša prišla, ampak do tega momenta bo to najboljše.

 

 

Dokler ne pride ven, ne moremo nič reči. Edino, čemur lahko pritrdim, je, da se je ustvaril nad igro hype desetletja....ni pa to še igra desetletja :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

 

Last gen verzija, ki bo zgledala tako, kot na 10 let starem kompu? To je kot, da bi rekel, da je Hitler že več, kot 5 let mrtev. Tehnično imaš prav, ampak je just wrong...

 

 

Kar je bolje je druga debata :) Ne dvomim pa, da bojo mnogi po svetu uživali tudi na PS4.

 

Saj se jaz tudi veselim igre... ampak cel čas malo v dvomih, ker setting ni glih moj...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 minutami:

 

Si ti videl kak gameplay trailer? Ti dvomiš, da momci, ki so nardil witcherja, da ne bodo naredili najboljše igre do sedaj. Lahko, da bo kasneje, kaka boljša prišla, ampak do tega momenta bo to najboljše.

 

 

Last gen verzija, ki bo zgledala tako, kot na 10 let starem kompu? To je kot, da bi rekel, da je Hitler že več, kot 5 let mrtev. Tehnično imaš prav, ampak je just wrong...

 

 

Pa ti withcerja sploh obrnil nisi:rofl:

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 11 minutami:

 

Torej leta 2024? :rofl:

 

Ma kaki, poletje 2021 bodo že cene normalne. Koliko časa misliš da boš lahko nategoval bebčke s temi overpriced cenami. Recimo da je med gejmerji ene 10% bebčkov s preceč denarja - to so zdaj te ki kupujejo grafične. Potem je ene 40% maksijev, ki nimajo denarja niti za 2 gb rama, preostali 50% pa je inteligentnih razumskih potrošnikov, ki bomo kupili po pošteni ceni. 

 

Razen seveda če Nvidia čisto ustavi proizvodnjo - ampak potem sem pa raje na tri generacije stari grafični, kot pa da dam keš vam scalperjem.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

 

Ma kaki, poletje 2021 bodo že cene normalne. Koliko časa misliš da boš lahko nategoval bebčke s temi overpriced cenami. Recimo da je med gejmerji ene 10% bebčkov s preceč denarja - to so zdaj te ki kupujejo grafične. Potem je ene 40% maksijev, ki nimajo denarja niti za 2 gb rama, preostali 50% pa je inteligentnih razumskih potrošnikov, ki bomo kupili po pošteni ceni. 

 

Razen seveda če Nvidia čisto ustavi proizvodnjo - ampak potem sem pa raje na tri generacije stari grafični, kot pa da dam keš vam scalperjem.

 

Zate je 400€ normalna cena za 3070? :D Mogoče 550-600€ poleti, ma kakšne 400

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

 

Pa ti withcerja sploh obrnil nisi:rofl:

Seveda sem obrnil Witcherja. Nisem pa nobenega dodka. Če bi imel dober gameplay ala Sekiro, bi zame tudi najboljši špil vseh časov.

Feget reče pred 2 urama:

Ma kaki, poletje 2021 bodo že cene normalne. Koliko časa misliš da boš lahko nategoval bebčke s temi overpriced cenami. Recimo da je med gejmerji ene 10% bebčkov s preceč denarja - to so zdaj te ki kupujejo grafične. Potem je ene 40% maksijev, ki nimajo denarja niti za 2 gb rama, preostali 50% pa je inteligentnih razumskih potrošnikov, ki bomo kupili po pošteni ceni. 

 

Razen seveda če Nvidia čisto ustavi proizvodnjo - ampak potem sem pa raje na tri generacije stari grafični, kot pa da dam keš vam scalperjem.

Kakšnih 10%? Celotna geforce x080 serije nima niti 7% folka, od 1080 pa do 2080ti. More like 1% gamerjev bo imelo 3080.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 2 urama:

 

Zate je 400€ normalna cena za 3070? :D Mogoče 550-600€ poleti, ma kakšne 400

 

500 dolarjev je priporočena cena in tehnika se vedno prodaja ceneje kot je priporočena cena, tako da 400 evrov je legit cena, vse ostalo je nateg. Za 100 evrov več dobiš next gen koznolo, ki je celoten sistem skupaj s controlerjem. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 minutami:

Seveda sem obrnil Witcherja. Nisem pa nobenega dodka. Če bi imel dober gameplay ala Sekiro, bi zame tudi najboljši špil vseh časov.

 

 

Vem da si ga na polno kurcal, tako da malo mi je čudno, da zdaj tako navdušenje nad njegovim spiritualnim naslednikom:nicjasno:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

 

500 dolarjev je priporočena cena in tehnika se vedno prodaja ceneje kot je priporočena cena, tako da 400 evrov je legit cena, vse ostalo je nateg. Za 100 evrov več dobiš next gen koznolo, ki je celoten sistem skupaj s controlerjem. 

Legit cena je MSRP cena pa roka. Legendarna GTX 970 je bila 330 msrp in tolko so se tudi prodajale na začetku. Zaradi popularnosti ji je kasneje cena samo rasla.

 

Feget reče pred 7 minutami:

 

Vem da si ga na polno kurcal, tako da malo mi je čudno, da zdaj tako navdušenje nad njegovim spiritualnim naslednikom:nicjasno:

Vsi so jo tolk hvalil, da mi je šlo na živce :)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 urami:

Kakšnih 10%? Celotna geforce x080 serije nima niti 7% folka, od 1080 pa do 2080ti. More like 1% gamerjev bo imelo 3080.

ko bo folk ugotovil, da mora dati 500€ za gpu console next-gen experience, bo jih kar dosti raje šlo na konzole

 

aja, tudi teh ne moreš kupiti :lol:

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...