Skoči na vsebino

[glasovanje 2] GOTY - glavni kategoriji


...  

72 glasov

  1. 1. GOTY 2022

    • Dying Light 2
      0
    • Elden Ring
    • God of War: Ragnarok
    • Horizon: Forbidden Wwest
    • Norco
      0
    • Return to Monkey Island
    • Sifu
      0
    • Stray
    • Vampire Survivors
    • [blank]
  2. 2. INDIE GOTY 2022


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 3 urami:

 

Točno to sem danes jaz razmišljal. Neki MP best ever, a dobesedno noben ni igral online :D 

 

Pa bodmo pošteni, do patcha 1.07 PvP je bil smeti od smeti, tako da še največji maherji so obupali. MP kot tak pa celo korak nazaj od prejšnjih špilov (covenanti!! kje so?).

Majster has spoken

 

From kultisti suck a dick

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 4 urami:

a majo te ankice sploh smisel, itak bojo fromfagi prizgali aeje ce bo elfen lied zaostajal kjerkoli

 

 

Človek bomba fromfagi levo desno a hkrati magično spregleda, da od obstoja tega tradicionalnega tekmovanja fromfag špil še nikoli ni osvoji nagrade. 

 

Zakaj ER zame: ker je debata samo med tem in med GOW. Slednjega sicer še nisem obrnil, je sicer dober špil (prvi mi je bil carski in 2018 sem glasoval zanj za GOTY), ampak ne pride blizu ERju. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

 

 

Človek bomba fromfagi levo desno a hkrati magično spregleda, da od obstoja tega tradicionalnega tekmovanja fromfag špil še nikoli ni osvoji nagrade. 

 

Zakaj ER zame: ker je debata samo med tem in med GOW. Slednjega sicer še nisem obrnil, je sicer dober špil (prvi mi je bil carski in 2018 sem glasoval zanj za GOTY), ampak ne pride blizu ERju. 

Omg open world, but i haet ac

Povezava do prispevka

KONČNA RAZGLASITEV VSEH NAGRAD

 

Nagrado za najboljšo IGRAČKO 2022 prejme ELDEN RING

 

Nagrado za najboljših indij igrački 2022 prejmeta STRAY in VAMPIRE SURVIVORS

 

Nagrado za najboljšo ŽIVEČO IGRAČKO leta 2022 prejmeta izenačena SNOWRUNNER in RETURNAL

 

Nagrado za najboljšo MP igro aka NIKAD SAM leta 2022 prejme ELDEN RING 

 

Nagrado za REMAKE IZ SANJ prejme BLOODBORNE

Povezava do prispevka

DLC ne more bit goty, lah pa nardimo novo kategorijo za dodatke

 

BTW nekaj zanimivega sem opazil v enem videju - nova Modern Warfare 1 in 2 nista remake-a, sta samo špila iz COD franšize z istim imenom in parimi istimi liki. Modern Warfare 2 je bil izgleda letos malo spregledan na mn3njalu, ful folka hvali kampanjo, da je malo bolj "grounded" špil 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...