Skoči na vsebino

[glasovanje 2] GOTY - glavni kategoriji


...  

72 glasov

  1. 1. GOTY 2022

    • Dying Light 2
      0
    • Elden Ring
    • God of War: Ragnarok
    • Horizon: Forbidden Wwest
    • Norco
      0
    • Return to Monkey Island
    • Sifu
      0
    • Stray
    • Vampire Survivors
    • [blank]
  2. 2. INDIE GOTY 2022


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

A ni logično? Monkey si preigral... preigraš kupe iger v bistvu, tebi nejljubše franšize (poleg Monkey) RDR2 pa v vseh letih sploh preigral nisi :)


RDR2 sem igral nekje do polovice, mogoče celo malenkost več. Imaš prav, ker tudi meni je zdaj dokaj čudno, da nisem nikoli dokončal. Ker igra je ipak več kot legendarna! Hmmm. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Glasoval sem za Elder Ring, ki mi je brez bilokakega vprašanja edini pravi GOTY kandidat to leto. GoW 2 je še najbližje ampak v resnici ni, Sifu je izjemen, ampak vseeno mnogo "premajhen" v primerjavi s Fromovim behemotom, ostali kandidati tipa HZD 2 in Stray so mi pa rofl kartofl. To bi rabil Zelda BOTW 2, Witcher 4, RE 4 R, GTA 6, TLOU 3... ...dejansko take kalibre, da bi se lahko resno pogovarjali o konkurenci :) Kljub mnogim minusom in pomankljivostim ipak govorimo o top 3 open world FRP-jev in o enem najbolj ambicioznih gaming projektov vseh časov.

 

Indy nagrada me pa spravlja v slabo voljo. Še nobeno leto ni izšlo toliko špilov, ki mi izgledajo jebeno carsko... ...pa večine nisem niti povohal.

 

Vampire survivors

Norco

OlliOlli World

Tunic

Signalis

Rogue Legacy 2

Neon White

 

Že samo Sifu mi je bil absoluten ODLOM od špila, pa da je na podobnem nivoju vsaj polovica od zgornjih špilov... Kurčev mainstream gaming, kurčevi piksli in kurčeva digitalna distribucija :( 

Povezava do prispevka

Glasoval za ER in Sifu. Tunic sem nabavil šele prejšnji teden, odličen špil in absolutno kandidat, sam mu ne morem dat glasa dokler ne obrnem.

 

ER je od od letošnjega leta edini insta hall of fame entry. HFW in GOW bosta pozabljena prej kot originala. Shit leto za igre.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 51 minutami:

Jaz ne razumem niti kako so CoD igralci sami glasovali za CoD za multiplayer naslov leta, če pa koliko sem spremljal v tisti njihovi temi, so cele dneve kritizirali kako je vse v kurcu in nič prav ne dela. Non stop neki problemi in to z dneva v dan...

ker znamo bit konstruktivno kritični do igric ki jih radi igramo

fromfagi pa nekritično fanbojate na polno

 

čestitke k ste izglasovali najbol boring špil leta 2022

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 30 minutami:

Meni je malo bizarno, da je ER zmagal pri multiplayerju.

A je kdo razen Bitsuja in Were sploh igral tole online?

Deluje mi, kot da je folk glasoval proti CODu, bolj kot kaj drugega. :D

 

A ti nisi delal one trofeje (al ni bla trofeja), ki si moral 3x vsaj crkniti v MP? :D White Varre al kaj je bil... Jaz sem to pozno delal in sem z muko dobil sploh match, ker gleda level. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Res je, da ni ločen singleplayer in multiplayer kot pri COD igrah, ampak fak, a ste kdaj igrali/gledali Doto/LoL? Tok enih različnih kombinacij orožij in spellov, da nikakor ne postane dolgčas - no, to ima ER, samo malo bolj kaotično

 

World of Warcraft ima oz. je multiplayer špil. Operation Flashpoint ima multiplayer. CSGO ima multiplayer. Starcraft 2 ima multiplayer. Elden Ring ima multiplayer. To so različne verzije multiplayer komponent in vse so dobre v svojem smislu. Nehite jokat, sploh če niste igrali, da bi razumeli zakaj je nekomu dovolj dobro, da bi dal glas za to.

 

Kdorkoli ni igral cel ER offline je zih doživel kak panični napad, ko se je kar naenkrat začel pojavljati nek igralec ti preštet rebra :D

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

A ti nisi delal one trofeje (al ni bla trofeja), ki si moral 3x vsaj crkniti v MP? :D White Varre al kaj je bil... Jaz sem to pozno delal in sem z muko dobil sploh match, ker gleda level. 

To so porihtali, ker so tudi dali, da je širše območje kamor lahko greš kolt prasce. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 43 minutami:

meni je folk ki mu niso všeč From software igrice isti kot folk, ki ne mara potovanj ali hodit na morje ali ne je oliv. Prov uno bad ti je, kok človek zamuja :(  Nobene jeze ne čutiš, ne sovraštva, ne nič - samo bolečino in trpljenje za sočloveka.

isto lahk jaz rečem za COD

sam sej razumem, ste preslabi da bi igral

 

git gut pa to

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 minuto:

isto lahk jaz rečem za COD

sam sej razumem, ste preslabi da bi igral

 

git gut pa to

Mislim, da sem samo jaz tu, ki igra FromSoft špile in tudi ostale multiplayer špile. Pa še jaz sem zelo pozno not padu v FromSoft zadeve. 

 

Elden Ring je tok huge kot je bil svoj čas Witcher 3, samo da W3 ima več povdarka na zgodbi, ER pa hud gameplay in enega najjačih multiplayer izkušenj zadnjih let. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 45 minutami:

Meni je malo bizarno, da je ER zmagal pri multiplayerju.

A je kdo razen Bitsuja in Were sploh igral tole online?

Deluje mi, kot da je folk glasoval proti CODu, bolj kot kaj drugega. :D

 

Točno to sem danes jaz razmišljal. Neki MP best ever, a dobesedno noben ni igral online :D 

 

Pa bodmo pošteni, do patcha 1.07 PvP je bil smeti od smeti, tako da še največji maherji so obupali. MP kot tak pa celo korak nazaj od prejšnjih špilov (covenanti!! kje so?).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...