Skoči na vsebino

[glasovanje 2] GOTY - glavni kategoriji


...  

72 glasov

  1. 1. GOTY 2022

    • Dying Light 2
      0
    • Elden Ring
    • God of War: Ragnarok
    • Horizon: Forbidden Wwest
    • Norco
      0
    • Return to Monkey Island
    • Sifu
      0
    • Stray
    • Vampire Survivors
    • [blank]
  2. 2. INDIE GOTY 2022


Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 urami:

DLC ne more bit goty, lah pa nardimo novo kategorijo za dodatke

 

BTW nekaj zanimivega sem opazil v enem videju - nova Modern Warfare 1 in 2 nista remake-a, sta samo špila iz COD franšize z istim imenom in parimi istimi liki. Modern Warfare 2 je bil izgleda letos malo spregledan na mn3njalu, ful folka hvali kampanjo, da je malo bolj "grounded" špil 

rebootal so 2019 z MW ja. Potem je 2020 prišel MW2 remaster in letos ponovno MW2... zmedeno brez razloga. Zgodba je mogoče za COD standarde vredu, drugače tak špil nima kaj iskat pri GOTY debatah. Niti za online ker grejo 1 korak naprej in 5 nazaj pri določenih stvareh.

Povezava do prispevka

Monster Hunter Sunbreak je žaljivo dat v kategorijo DLC, ker to ni noben DLC, ampak je expansion dobrih starih časov, podobno kot je bil Reaper of Souls za Diablo3 ali LoD za D2 ali praktično vsak expansion WoW-a. 

Osnovni igri doda ene 2x več kontenta po ta malem, plus celoten endgame.

 

ER Colosseum mu na primer lahko samo rit briše, tisto pa je običen patch, ki doda tako malo kontenta, da ga lahko primerjam z Returnal Tower ali kaj podobnega. Še posamični Title Updajti za Sunbreak, ki še niso končani, dodajo več robe. Toliko mimogrede.

 

In to rečem z največjo dozo objektivizma, ki ga primorem, če bi še dodal ''fan'' faktor bi čisto ponorel, da se to daja v isti koš :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem ga označil za DLC, ker ga Capcom tudi sam na Nintendo eShopu označi kot DLC :D 

Navedek

Demo now available for the Sunbreak massive expansion DLC

Navedek

This DLC requires update data (about 10.1 GB).

 

Sej drugače se strinjam. Ne moreš vseh DLC-jev dat v en koš zato bi tudi težko blo kategorijo za naj DLC naredit. 

Povezava do prispevka

a ni DLC = downloadable content? Besedo expansion se mi zdi, da samo še Blizzard zares uporablja

 

Tud Blood & Wine je označen kot DLC, čeprou je daljši od kakih drugih RPGjev :D valda, da je to Expansion, samo DLC je lažje rečt, dons pa tud večina Expansionov ne dobi svojih DVDjev/BluRayev ampak jih zdownloadaš

Povezava do prispevka

Ma saj kategorija živeča igračka proba zajet tudi DLC-je. Sem velik fan, da nagrade oziroma kategorije niso preveč razparcelirane, meni so razni Oskarji in Game Awards showi smeti zarad tega, ker je 40 kategorij za vsak prdec, ki ga nekdo na big screenu izpusti :D 

 

Manj kategorij, močni fighti, to je to :D 

 

Sem pa drugače itak na polno za to, če se komu da, da naslednje leto malo presortira te forumske GOTY ankice. Jaz sem letos že sedmo leto zapored odpiral temo in bi kdo svež pomoje imel jače ideje. Kak @Weraziel bi IMO imel dobre ideje, pa @tomazek najame za zunanje svetovanje, da ne bo več prihajalo do poskusov prevrata 

Povezava do prispevka

Drugače to je seznam vseh forumskih nagrad do letos :D 

 

The Witcher 3: Wild Hunt (GOTG | GOTG story | GOTG soundtrack)
A Plague Tale: Innocence (GOTG indie)
Red Dead Redemption 2 (GOTG art | GOTY)
Resident Evil 2 (GOTG remake)
Call of Duty: Modern Warfare (GOTG MP)


Death Stranding (GOTY)
Uncharted 4 (GOTY)
Horizon: Zero Dawn (GOTY)

It Takes Two (GOTY)


The Witness (GOTY indie)
Cuphead (GOTY indie)
Dead Cells (GOTY indie) 


Overwatch (GOTY MP)
PUBG (GOTY MP)
Monster Hunter World (GOTY MP)


Izba Konzolec (GOTY community)
Revija Joker (GOTY community)
Mn3njalničar Chenier (GOTY community)
Mn3njalničar Galko (GOTY community)
Mn3njalničar Mefisto (GOTY community)


SONY (GOTY platforma) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

Jaz ne bi nič menjal :ninja: kar bodi ti glavni za to, kurba ejga

Ejga, saj mi ni ničesar žal kurba. Se mi zdi, da se je iz Konzolec communityja dosti razvilo. Dosti ljudi se bolj kultivirano izraža kot leta nazaj, radi se pogovarjajo o igrah v slovenščini, najbolj pa mi ogreje srce, ko vidim, da so ljudje iz Konzolca postali RL prijatelji zaradi meetov in ostalega. Tako da sem vesel za vse te teme, ki so bile vsakoletna stalnica in so gradile vzdušje, vesel, da se mi jih je dalo delat. Ampak po teh letih bi IMO kdo imel jače ideje in mogoče stvar peljal še stopničko više, mogoče še bolj razvil community :) 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 26 minutami:

Jaz sem ga označil za DLC, ker ga Capcom tudi sam na Nintendo eShopu označi kot DLC :D 

 

Sej drugače se strinjam. Ne moreš vseh DLC-jev dat v en koš zato bi tudi težko blo kategorijo za naj DLC naredit. 

 

http://www.monsterhunter.com/rise-sunbreak/en-us/

 

''Massive expansion'' ji pravi sam Capcom.

 

Ma sej vidim, da se razumeva, po moje ni težava v temu ali se imenuje expansion ali DLC, samo, če se že naredi kategorijo, naj se kot expansion ali DLC kategorijo daje robo, ki je po obsegu vsaj približno primerljiva. ER Colosseum in Returnal Tower so pač klasični patchi, po obsegu povsem drugačni od Sunbreaka. 

 

ER bo dobil svoj DLC/expansion in bo najbrž masiven, tisto pa bi po moje dejansko šlo v isti koš/kategorijo, podobno kot npr. večjii DLCji Destinyja (prihajajoči Lightfall) ali klasičnimi Blizzard old school expansioni (npr. za Diablo ali WoW).

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 29 minutami:

A Plague Tale: Innocence (GOTG indie)

:rofl: :avadodo:

Čisto pozabil na to bedarijo. :D

Še en dokaz, da so ta GOATSE glasovanja čisto brezveze in en navaden popularity contest.

 

Edina kul stvar okoli teh eventov je hype, ki ga ustvarijo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...