Skoči na vsebino

[multi] Armored Core VI: Fires of Rubicon


Priporočeni prispevki

 

 

jah drugace stvar je jasna

gameplay je vrhunski, ampaki treba videt koliko komu to odgovarja

 

RPG element je tudi ql

replay value je tudi ql in igra ni kratka.. folk govori o 20 ur oz tip je reku celo 50, ker je studiral ful builde o_O

ma tudi ce je 15 ur je dolzina ql, ker meni se ne da sopat 100 misij eno za drugo, baje je jih je okoli 40 in pol kao mores obvezno preigrat se enkrat, pa se se jebat z bossi.. dobro jaz bom vidu, ce bom sploh prvic prigral.. me zanima koliko me bo ta gameplay prevzel ali ne oz ce mi bo dolgocasen

 

stori in grafika pa pac dobro je za koga je

 

stvar se itak vrti okoli gameplaya in RPG sestavljanja robotov in na sploh koliko so ti roboti ql

Povezava do prispevka

Igra ima misije (ki jih tudi moraš ponavljat), imaš optional arene za dodaten loot, NG+/++ je drugačna izkušnja od NG, buildi so pomembni. A koga koncept spominja na tolko skritizirane elemente od Nioh? :D  

 

Mogoče pa bo le igra zame, who knows ^_^

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 minutami:

Igra ima misije (ki jih tudi moraš ponavljat), imaš optional arene za dodaten loot, NG+/++ je drugačna izkušnja od NG, buildi so pomembni. A koga koncept spominja na tolko skritizirane elemente od Nioh? :D  

 

Mogoče pa bo le iga zame, who knows ^_^

 
 
 

Sem bral da na Nioh spominjajo tudi meh okolja, ampak da namesto 101 votline z netopirjem in JaPoNsKeGa TeMpLjA pač gledaš 101 podoben military objekt :D 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Igra ima misije (ki jih tudi moraš ponavljat), imaš optional arene za dodaten loot, NG+/++ je drugačna izkušnja od NG, buildi so pomembni. A koga koncept spominja na tolko skritizirane elemente od Nioh? :D  

 

Mogoče pa bo le igra zame, who knows ^_^

Za platino naredit bo :)))

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Mene bolj zanimajo odzivi folka, ki igra na PCju, da vidim razliko med joypadom in M&K, ker imam feeling, da se bo tole dalo lažje igrat na M&K.

Ni nujno, ker kako natančen si ni tok važno kot to da se umikaš + uporabljaš prave napade taprau čas

Povezava do prispevka

Ni igra za vse, je pa vsekakor 100% zame. Par ur in res uživam. Res nor vikend, RIse update in tole... samo še 25% na Alpro izdelke in je popolno vikend.

 

P.S. zastonj si lahko probate Ace Combat 7 in če vam to ne bo všeč potem vam ne bo tudi AC6, ker gre za zelo podobni igri.

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 33 minutami:

Ni igra za vse, je pa vsekakor 100% zame. Par ur in res uživam. Res nor vikend, RIse update in tole... samo še 25% na Alpro izdelke in je popolno vikend.

 

P.S. zastonj si lahko probate Ace Combat 7 in če vam to ne bo všeč potem vam ne bo tudi AC6, ker gre za zelo podobni igri.

 

Eh kaj pa vem, meni se pa ne zdi podobno? Ace Combat 7 je imel res une prave "avionske" porporcije v smislu, da so bili zaradi letenja in visokih hitrosti tudi zelo široki loki, ogromne parabole, nobenih ostrih manevriranj ali kotov itd. Meni glih zaradi tega ni potegnil :) 

 

Dočim Armored Core 6 pa po videnem vseeno deluje neprimerljivo bolj hiter in eksploziven, bolj odziven? Ipak so ful manjše hitrosti in še vedno si "ground-based" naprava, ki pač lahko tudi leta in dasha po zraku. Govorim na podlagi videev, sprobal še nisem, saj bom očitno do 57 leta igral Baldurs Gate 3

 

 

Ace Combat 7 

 

 

 

Armored Core 6

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...