Skoči na vsebino

[multi] Armored Core VI: Fires of Rubicon


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

A tebi se ne zdi parry v Sekiro lažji od tistega v  Souls igrah? Men sploh ni primerjave. Pri Sekiru lahko dobesedno rapid fireaš parry in bo prijel, ker nima nobenega okna kjer si ranljivo takoj po parryju, kar je pa prisotno pri ostalih igrah.

 

Tega, da lahko spamas parry knof nisem vedel takrat. Overall mi je bla najtežja From igra, ki sem jo preigral samo enkrat, ker so me določene zadeve res frustrirale. Ampak imam v prihodnosti namen it igrat še enkrat. 

 

Če bi bil parry res tako lahek, bi bla igra walk in the park. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Tega, da lahko spamas parry knof nisem vedel takrat. Overall mi je bla najtežja From igra, ki sem jo preigral samo enkrat, ker so me določene zadeve res frustrirale. Ampak imam v prihodnosti namen it igrat še enkrat. 

 

Če bi bil parry res tako lahek, bi bla igra walk in the park. 

Ma ne, kar se overall težavnosti tiče, je po moje Sekiro najtežja From igra. Jaz govorim izključno za parry. Pač, tukaj je celotna igra oblikovana okoli parryja, in zaradi tega mora biti bolj prizanesljiv.

Štekam kaj misliš, sam parry kot tak je tukaj dejansko lažje izvajati.

Povezava do prispevka

Pomojem Sekiru malo dvigne težavnost to, da ni bilo možno co-opat. Soulsi pač dajejo to možnost, tukaj si bil pa prepuščen samo sebi. Še vedno gre za igro, ki ima skoraj popolni gameplay in res samo upam, da From še dela na kakem naslovu, ki bo nadaljeval stil igre, kot je Sekiro.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 20 minutami:

Pomojem Sekiru malo dvigne težavnost to, da ni bilo možno co-opat. Soulsi pač dajejo to možnost, tukaj si bil pa prepuščen samo sebi. Še vedno gre za igro, ki ima skoraj popolni gameplay in res samo upam, da From še dela na kakem naslovu, ki bo nadaljeval stil igre, kot je Sekiro.

imam srečo, da sem uspel Dark Souls 1 in 2 dokončat brez kakršnegakoli coopa, tko da mičkeno boljše se počutim zdej

 

sej Returnal je tud težek, samo dejstvo je, da sem boljši s puško kakor mečem. Sekiro me dejansko straši, to je tko k Celeste, ne vidim se da bi užival ob igranju in da bi sploh dokončal

Povezava do prispevka

Vcasih se res vprasam, a govorim pravilno, al delam tako hude napake, da me nekateri na tem forumu ne razumejo, mislim koji kurac ljudje :D

 

Govorim za PARRY, ne za igro. PARRY je lazji v Sekiru, kot PARRY v katerikoli drugi souls igri ali Bloodbornu. In ce zgresis parry, glej ga zlomka, še vedno je blok, in nisi instantno mrtev, kot recimo Dark souls igre.

 

Fak no

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 2 minutama:

fak še celih 18 min, kk preživljate cajt

 

:D :D

 

evo točno takole: 

 

tomazek reče pred 2 minutama:

 

Ravno sem pričel s pripravljanjem kanapejčkov in pečenjem peciva za pogostitev ob tem veličastnem dogodku. Povabil sem cel vhod v bloku. Pohiteti moram.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...