Skoči na vsebino

[multi] Armored Core VI: Fires of Rubicon


Priporočeni prispevki

Hattori reče pred 1 uro:

Meni še vedno daje Ace Combat vibe in to mi je noro, ker mi je Ace Combat 7 ena bolših iger prejšnje generacije.

 

 

 

Ja ubistvu res. :D 

Ta Ace Combat sem obrnil usput ker nisem mel drugega in sem na koncu dojel, da sem užival kot že dolgo ne. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

a nisi ti skurcal SkillUpa ne dolgo nazaj v smislu, ne ve kaj govori?  :D

 

Ampak ja, tip nima pojma o AC, tako kot jaz. Zato je kvalitetno poslušanje.

Jaz nisem ko navijaci, ki navijajo ali zagovarjajo isto ekipo, stranko a priori, ker so pac zvesti navijaci, privrzenci

 

Jaz se zavedam da ne more nekdo imet vedno prav ali se vedno motit.. zato ce mi je nekaj vsec al ne, povem, neglede na to od kje je prislo

 

..lahko tudi reces, da se obrnem kot piha veter.. ampak thats lajf pac.. jaz gledam na to kot da se trudim bit objektiven.. oz povem kja mislim.. okurcam nekoga ki je heroj al pa pohvalim nekoga ki je underdog.. v lajfu se vse spreminja pac

 

Vsekakor pa me pa rajca okurcat nekoga ki ga vsi hvalijo al pohvalit nekoga ki ga vsu kurcajo.. to mi je nek fetish ampak to je ze druga stvaf

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 50 minutami:

 

V resnici celo manj, piše v članku. 300 devov ima CELOTEN studi za vse projekte skupaj :D Elden Ring je na vrhuncu hkrati delalo 200 - 230 devov. Assassins Creed dela pa po novem že 2,800 developerjev lol

 

Japonci imajo očirno zelo radi keš, topel dom kjer te pričaka ženska v obliki anime blazine in xanax s sakejem :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

tudi organizacija samega razvojnega procesa veliko naredi.

 

Sonyjeve studie poglej, sploh Insomniac, kaj so sposobni delat z 200 ljudmi. Je pa res, da v te cifre niso všteti osebki iz support studiev pa lokalizacija in Q&A

Povezava do prispevka

Men je bolj bizaren podatek da WC.. mislm AC dela 2.800 devov, kot pa da FROM igro 300. :D

300 mi je kar normalna številka. Za perspektivo, toliko folka je delalo tudi na GoW. 

 

Ubistvu sploh ne vem kako spraviš 2.800 folka za delo na igrici. Itak maš kaos, pol folka slacka, bad comms... 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Men je bolj bizaren podatek da WC.. mislm AC dela 2.800 devov, kot pa da FROM igro 300. :D

300 mi je kar normalna številka. Za perspektivo, toliko folka je delalo tudi na GoW. 

 

Ubistvu sploh ne vem kako spraviš 2.800 folka za delo na igrici. Itak maš kaos, pol folka slacka, bad comms... 

Tole. Sploh me ne čudi, da so From igre boljše od Ubisoft zadev.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...