Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 2 minutama:

No, zdajle je pa uletel mail od Jazbine, da je špil na poti s Pošto SLO... Torej je tisto popoldan bil GLS za revijo in očitno jutri dobim oboje.:)

Nikoli ne ves kaj se lahko zgodi na poti

 

Dokler nimas igre v roki, ni za klicati na zmago.. prinasa nasreco

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 8 urami:

No, zdajle je pa uletel mail od Jazbine, da je špil na poti s Pošto SLO... Torej je tisto popoldan bil GLS za revijo in očitno jutri dobim oboje.:)

Malo so se zmotili pomoje. Meni tudi piše v mailu, da so predali paket Pošti Slovenije. Ko pa pogledaš naročilo in klikneš na sledilno številko ti pa odpre GLS ter kje je trenutno paket. Moj je  nekaj čez 6 prispel na koroško v njihov center. Bo kar GLS.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Glede na to, da je vreme za ubit, moraš računat še štrom za klimo, ker se grejemo v teh časih, pa hladilnik za mrzel pir in mikrovalovka za gretje zmrznjenih pic in ostalih hitrih pripravkov, da se le zniža čas odsotnosti od TVja in Zelde..:blush:

Povezava do prispevka

Zdajle sprobal na hitro, kake pol urice. Nisem še pol začetne mape pregledal. Skuhal dva obroka na prvem ognjišču.. Ne vem, meni je slika lepša kot pri BOTW, samo gibanje lika pa enako leseno, na trenutke... In ja, moti to, da cutscene govorijo, pol je pa sam še, mmmm, oooo, ahaaaa, ooooo. In mutasto.  Ampak ok, se da požret.

Povezava do prispevka

Evo tudi jaz danes prejel od Jazbine :)

 

Moja prva Zelda in sem kar navdušen, tamala moja (8 let) bi tudi kar rada probala malo :D

 

Kako igrate ta špil ostali, jaz imam v docku in igram s pro controlerjem?

 

V glavnem danes bo dolga noč brez spanja, zjutraj pa zakurim v smoker in gasa dalje :whistle:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...