Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 14 minutami:

 

  Skrij vsebine

Z ascend ability sem rešil zadevo. Samo, tam je bil problem, ker je ena od teh skal odbila vrh stolpa in je od znotraj bilo treba vrata odpret... Pa, tam je, mislim da, bil človek, ki je jamral. Tule pa ptič omenja, da je jedel gobe iz votline, ko so gradili stolp... Bom vsekakor še probal s tvojim nasvetom, tnx. :happy:

 

Spoiler

Vem kateri ptič ja. Sej ko boš uporabil ascend boš videl, da od zunaj nič nebi moral tudi če bi ptič sprejel kakšne gobe. Še kar misleading uganka. Edinokrat ko sem jaz potreboval pomoč ker sem isto mislil, da je bug.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ajde, splača se naredit par prvih kvestov, ker so itak bolj 'informativne', izobraževalne narave. Tudi jaz sem šel najprej svojo pot in startal na te stolpe, da si odkrijem mapo, ampak sem zdaj, po ne vem koliko urah šel nazaj na prvo misijo, najti tisto starico, da mi pove glede geoglifov... Vmes pa že sam par glifov predelal že prej, haha.

Povezava do prispevka

Jaz sem se pa lotil BOTW 1 na Switchu, da se lahko potem enkrat letos lotim še BOTW 2. Enko sem igral tam kakih 60 ur na WiiUju, potem pa kupil Switch, pospravil WiiU in nikoli obrnil Zeldo do konca.

 

Ne vem, meni je to verjetno 2. najboljši špil vseh časov, za Bloodborne z DLCjem. Takega občutka pustolovščine preprosto nima noben drug špil. Pa kako nemogoče kvalitetno je dizajnirano raziskovanje in okolica, ne vem če ti heroin tok zategne endorfine. Plus FANTASTIČNO se je postaral špil, ker pač preprosto nihče drug ne zna narediti takega open world špila. V 2023 mi je še vedno boljši kot Elden Ring, RDR 2 ali Witcher 3. Gejmam že 30 let pa še vedno obstaja izdelek, ki me drži pred tvjem do 4:30 zjutraj. Neverjeten špil.

 

In zdaj obstaja še dvojka.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Jaz sem se pa lotil BOTW 1 na Switchu, da se lahko potem enkrat letos lotim še BOTW 2. Enko sem igral tam kakih 60 ur na WiiUju, potem pa kupil Switch, pospravil WiiU in nikoli obrnil Zeldo do konca.

 

Ne vem, meni je to verjetno 2. najboljši špil vseh časov, za Bloodborne z DLCjem. Takega občutka pustolovščine preprosto nima noben drug špil. Pa kako nemogoče kvalitetno je dizajnirano raziskovanje in okolica, ne vem če ti heroin tok zategne endorfine. Plus FANTASTIČNO se je postaral špil, ker pač preprosto nihče drug ne zna narediti takega open world špila. V 2023 mi je še vedno boljši kot Elden Ring, RDR 2 ali Witcher 3. Gejmam že 30 let pa še vedno obstaja izdelek, ki me drži pred tvjem do 4:30 zjutraj. Neverjeten špil.

 

In zdaj obstaja še dvojka.

cist isto. zacel na wiiu, vrgel not enih 80 ur, prisel switch in to je to. mam botw tudi na swtichu, vendar ga nisem niti pognal. zdaj pa dilema, ali zacnem z botw na switchu in pol enkrat slidnem v dvojko, ali skocim direkt na dvojko. mam filing da wiiu ne bom koncal.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Jaz sem se pa lotil BOTW 1 na Switchu, da se lahko potem enkrat letos lotim še BOTW 2. Enko sem igral tam kakih 60 ur na WiiUju, potem pa kupil Switch, pospravil WiiU in nikoli obrnil Zeldo do konca.

 

Ne vem, meni je to verjetno 2. najboljši špil vseh časov, za Bloodborne z DLCjem. Takega občutka pustolovščine preprosto nima noben drug špil. Pa kako nemogoče kvalitetno je dizajnirano raziskovanje in okolica, ne vem če ti heroin tok zategne endorfine. Plus FANTASTIČNO se je postaral špil, ker pač preprosto nihče drug ne zna narediti takega open world špila. V 2023 mi je še vedno boljši kot Elden Ring, RDR 2 ali Witcher 3. Gejmam že 30 let pa še vedno obstaja izdelek, ki me drži pred tvjem do 4:30 zjutraj. Neverjeten špil.

 

In zdaj obstaja še dvojka.

Tole je kar divji opis enega bolj praznih svetov. Ne normlano mi je kako je enim res noro dober svet. Res 3/4 stvareh o zelda špilih se strinjam z vami. Drži odlične puzzle in njih reševanje, prav tako divine beasts. Ampak tega kako je svet poln in je raziskovanje noro, no tega pa ne razumem. Eni in isti monstri enkrat puščavski drugič vodni kuščarji.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 32 minutami:

Jaz sem probal na pcju, dela sicer čist OK (verjetn boljš ko na switchu :lol:) sam hočem bit del statistike, že cel vikend se zadržujem da ne grem u bigbang sam zato, jutr po mislem med šihtom pade nintendo mobitel pa sweet sweet zelda.

Brezveze

 

Na yuzu imas 60 fps 4k igras na ps5 controller in ne crasha.. 

 

Ne vem zakaj bi dal 300 400 eur al kolko stane in igral na switchu na 30 fps

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Jaz sem se pa lotil BOTW 1 na Switchu, da se lahko potem enkrat letos lotim še BOTW 2. Enko sem igral tam kakih 60 ur na WiiUju, potem pa kupil Switch, pospravil WiiU in nikoli obrnil Zeldo do konca.

 

Ne vem, meni je to verjetno 2. najboljši špil vseh časov, za Bloodborne z DLCjem. Takega občutka pustolovščine preprosto nima noben drug špil. Pa kako nemogoče kvalitetno je dizajnirano raziskovanje in okolica, ne vem če ti heroin tok zategne endorfine. Plus FANTASTIČNO se je postaral špil, ker pač preprosto nihče drug ne zna narediti takega open world špila. V 2023 mi je še vedno boljši kot Elden Ring, RDR 2 ali Witcher 3. Gejmam že 30 let pa še vedno obstaja izdelek, ki me drži pred tvjem do 4:30 zjutraj. Neverjeten špil.

 

In zdaj obstaja še dvojka.

Ko bos zacel igrat 2jko ti bo  boljša kot 1ka v vseh zadevah . 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 6 urami:

Jaz sem šele 1 main quest bossa ubil. Vedno ko grem delat main quest na poti začnem druge scene delat in minejo 3 ure WTF ta spil je res dober .

Jaz sem par dni nazaj po šihtu imel plan priti do stolpa v sosednji pokrajini. Vmes sem se tak zamotil, da sem 2-3 ure druge čist na random stvari delal preden sem tja prišo.

 

Drugače pa res bolj igram bolj sem navdušen nad špilom. BOTW res proti TOTK deluje kot nek tech demo. Kontroler prav noče iz rok.

 

 

 

Povezava do prispevka

https://www.ebay.it/itm/204287323604?mkevt=1&mkcid=1&mkrid=724-53478-19255-0&campid=5338956585&toolid=10001

 

https://www.ebay.it/itm/204287324447?mkevt=1&mkcid=1&mkrid=724-53478-19255-0&campid=5338956585&toolid=10001

 

Coda za popust: MAGGIO23EDAYS

 

Ne vem pa ce posiljajo v slo in kako je z garancijo

Lahko pa dobis oled za 260 eur

Boljsw kot BB

 

Aja zdaj sem vidu, da ni dosti drazhe v BB, nevermind

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

Jaz sem začel na Switchu, pa potem odigral na SteamDecku... Zdaj bom pa kar na Switchu odigral dvojko, me ne motijo FPS.

Lahko prosim v SD temi ali pa na ZS nalo več detajlov glede BOTW na SD? Gledal sem neke vodiče ampak še nisem našel igre v pravem formatu. Druga opcija je pa da jo kupim za Switch ampak mi bolj diši SD. 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Jaz sem par dni nazaj po šihtu imel plan priti do stolpa v sosednji pokrajini. Vmes sem se tak zamotil, da sem 2-3 ure druge čist na random stvari delal preden sem tja prišo.

 

Drugače pa res bolj igram bolj sem navdušen nad špilom. BOTW res proti TOTK deluje kot nek tech demo. Kontroler prav noče iz rok.

 

 

 

Zelda

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pa mod za 60 fps mores instalirat

 

Igra more bit 1.1.0 drugace zasteka ko je game over

 

Drugace pa imam malo boljsi cpu in gpu in mi dela res skoraj vedno na 60 fps

 

Sam ni igra zame.. podobno kot prvi del je zanimivo malo lutat in raziskovat, ma ne vem, hitro mi dosadi

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 urami:

 

Čamir igra že par let pa pol stvari sploh še ni najdu. Ni point da je "poln" svet, ko da si na prešercu, svet ima smisu in širino, ima nek posapokaliptični razfukan vibe, kje si vesel vsake družbe, ko zlezeš na goro imaš občutek, da si v mrazu in vetru sam nekje v hribih, pot čez prelaz je res pot v novo deželo, čreda konjev na travniku ima občutek divjih konjev na preriji, ne minigame poligona za igralca. Imaš open world igre s ful večjim fidelitiyem in tono npcjev, kakšne tud furajo nek dan noč cikel, samo tam je men samo lifeless filer, teren zato da zapravljaš čas do questa. Idealn primer mi je Skyrim, neke epska mesta in gore v opisih, ko pa igraš ima pa super mario 3 bolj vzdušn teren in občutek razdalj in vertikale. Al pa Ghost of Tsushima, ogromen svet, zaselki, gradovi, farme, autorun.

 

Zelda ima svet, ne tematski park.

Točno to, v nulo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...