Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

Zakaj pa nisi dokoncal BOTW, si se navelical al si sele pred kratkim zacel igrat in se ni ratalo?

Ce si pri BOTW na polovici pol si ze vse mehanike in vecino elementov igrice preigral, tako da gres komot igrat TOTK in ne bos nic bistvenega zamudil.

 

Odkrito povedano se ne spomnim vec kaj je tocno blo. Mislim da sem na neki drugi spil preklopo. Ce se ne motim na Elden Ring. Pa skoz sn mel neki ocd filing da si ubijam izkusnjo na Switch Lite, pa da morem Switch Oleda kupit da bom mel proper izkusnjo na TVju. Pa spilat sem zacel tudi malo prej preden je Oled Switch ven priso. Tak da pol sem nekam "organsko" zadriftal stran od spila.

Povezava do prispevka

pač tudi opisovalci so samo ljudje in skočili na najbolj safe bandwagon. 

1) legendarni predhodnik

2) legendarna serija

3) špil dela ista ekipa kot predhodnik

4) vsi previewi, early impressioni in piratski reporti so nakazovali, da je špil spet hud

5) mega hype in skupinsko slinjenje igralcev nad špilom

 

Tko bolj easy 10/10 skor ne morš potalat. Za bolj poglobljene debate in mnenja gre pa lahko globalna gaming skupnost na forum "Mnenjalnik".

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 34 minutami:

#ZeldaReviews

 

BigBoss82 8/10 "... dobro je za koga je"

 

Čamir 6/10 "... beležnica is not amused"

 

Gojc 2/10 "... sklenemo, da je igra norčevanje iz aktualne generacije konzol, predvsem iz zmagovalne platforme PS5"

 

MaDrung 4/10 "... bil sem preveč pijan za drugi dungeon, in to že po sedmih pirih, tako da je res pretežko"

 

Ezoterik 5/10 "... totalne smeti, ampak v bistvu res najboljša igra do zdaj"

 

Slinch 6/10 "... niso izdali vinilke"

 

Bessie 5/10 "... Switch ni vodoodporen, tako da ne morem igrat med kopanjem na Krku"

 

ke_kit 9/10 "... Jokat sem se začel"

fixed

 

tu sem, da vam sjebem intelektualno povprečje

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

 

"Somehow improving"

 

Pa sej za improvat je blo velik stvari v igri, ki je sicer imela popolne temelje. Dokler se njihova ekipa zaveda kaj je delovalo in kaj ni, potem bo valda boljša verzija tale sequel.

 

Upam na čimboljše dungeone. Preveč enih kratkih je blo v BOTW

Povezava do prispevka

Maja ostale stvari popolne.. dialogi se vedno nimajo glasu... ma tle se lahko nasteva se pa se.. grafika itak dobra je za koga je, pac una tipicna za inde igirce dobe ps4.. 

 

Anyway.. raziskovalna plat, puzli in sandbox so ql in tega je itak dosti.. ma o ostalem in stevilki 10 bi lahko konkretno debatirali

 

Pac igrica si zasluzi 90, se malo vec imo je boljsa od BOTW.. ma 10 so itak overrated..tle na sreco ker je leakalo se prav vidi kako pedri podpihujejo hype, da glupaci kupimo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Dobro je za koga je,.. Shrini so hit and miss,.. Naredil pa sem zaenkrat zgolj wind tempelj,.. in je bilo kar zabavno. Če nisi zelo spreten z kombatom ,.. you get your shit pushed in relatively fast,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ma ne 10 ni noben..10 se ne da, to je perfect, to ne obstaja

 

Imas od 9 navzgor kar je nad 9.5 je ze near perfect

 

Ne vem imam slab spomin, sploh zdaj zadnje case se mi zdi da sem postal stari prdec in me redko kaj tako navduai, da se poistovetim.. razen ce mi res zaigra na osebno noto. Evo zdaj bom pogledal, te so mi ql:

 

Resident evil 4
Final Fantasy 7
Halo 3
Bloodborne
Diablo 2
Metal Gear Solid 3 in 1
God of War

 

Edino MGS3 se pribiza 10

Ker ima vse hudo. Gameplay, Story, vse.. overall paket je bil vrhunski

 

 

 

Povezava do prispevka

Špil zgleda k da so ga razvil za N-Gage, dodal so pa nek cheapass zoomer style minecraft. Valda vsi 10/10. Glih letos sm obrnu BOTW in je nekako tko kot v unem šaljivem postu od Chenierja, pač vmes mi je bil čist hud špil, raziskovanje vrhunsko, sam na konc povsem prazen, s trapastimi anime liki, ki so res kazil prezentacijo in glupo zgodbo. Ni da sm trpel, sam če bi bil špil krajši, z bolšimi dungeoni, grafiko in combatom bi mi bil mogoče 8/10, tko je pa neka slaba 7ica. Tole mi pa zgleda ornk downgrade na vseh področjih. Tko da bom zaenkrat spustil.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...