Skoči na vsebino

[NSW] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


Priporočeni prispevki

Meni je bil BOTW hud, samo sem bil po BOTW veliko bolj izgorel kukr po Witcher 3, Elden Ring ali pa God of War. Tudi igral sem ga skoraj pol leta, več kakor kateregakoli od teh omenjenih špilov.

 

-nekatere uganke kjer moraš žoge s kontrolerjem so absolutno debilne, to je blo ogromno ponavljanja

-korokov je čisto preveč

-traversal s konjem je objektivno slabo, je pa glidanje carsko in se lahko igraš z ognjem

-orožje se prehitro obrabi, tako da moraš koroke samo zaradi inventorya nabirat, drugače si najebal 

-ne bi lih rekel, da so šefi kaj posebnega, so pa "boss" fighti v puščavi bli carski

-osebno bi raje imel več takih temnic kot so Divine Beasts, skorajda nič ne pride blizu, mogoče tiste velike kocke z labirinti do neke mere, je vsaj malo drugačen izziv

-kukr sm se igračkal z močmi mi je blo fun, ko se mi je pri kaki uganki zataknilo mi je pa špil potegnil živce, ker dostikrat "namigi" niso nič pomagali - tako da je šlo preveč časa za mozganje

 

Ko se trudiš obrnit špil brez da greš na internet gledat rešitve je to eden izmed bolj frustrajočih špilov (čeprou se zavedam, da ne bi bla prva Zelda, ki mi je požrla živce). Dejansko se ne spomnim kdaj mi je nazadnje nek špil bil tok všeč pa hkrati tok šel na kurac.

 

 

Sej je eden od najboljših open world špilov, mi pa nikoli ne bo eden izmed ljubših. Če je dvojka veliko bolj tight izkušnja, potem najverjetneje BOTW nikoli več ne bom igral, ker je razmerje med čas - užitek v primerjavi z Elden Ring bolj švoh.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Kar sem zaenkrat odigral, so templji zelo podobni po velikosti kot v BOTW. Meni kar ugaja, da niso le veliki, ker pogosto zvečer samo obrnem par teh ugank, ker nimam več časa.

 

edit: mislil sem ta male shrine, sori…

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Jaz sem odigral en tempelj in je nekaj podobnega ja. Edino bi rekel boljši mi je bil ta kot bilo kateri divine beast. Tudi boljši boss.

 

Tudi za shrine bi rekel, da so v TOTK veliko boljši. Nisem še naletel na tiste dolgočasne uganke z gyro aimingom žoge kot jo je zgoraj opisal @Weraziel.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

A se ne da tega izklopit? 

edit:
How to aim the bow with gyro controls in Tears of the Kingdom
First things first, if you’re wondering how to turn gyro controls on in Tears of the Kingdom, they’re on by default in the game’s menu. You can turn them off by going over to the settings tab, and disabling the “Aim with motion controls” option. But if you want to turn them on and don’t know where to turn them on, that’s where you can also turn it on if you already switched it off.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

A se ne da tega izklopit? 

edit:
How to aim the bow with gyro controls in Tears of the Kingdom
First things first, if you’re wondering how to turn gyro controls on in Tears of the Kingdom, they’re on by default in the game’s menu. You can turn them off by going over to the settings tab, and disabling the “Aim with motion controls” option. But if you want to turn them on and don’t know where to turn them on, that’s where you can also turn it on if you already switched it off.

 

Ma sej vem, da se da. Sam se men ne da s tem ukvarjat, haha. :D Špil vedno začnem igrat vanila, z default nastavitvami.. Pol pa pizdim.

 

Bessie reče pred 1 minuto:

To si ti neki pomešal legende :sorcerer:

image.jpeg.e3b967d3015c57b1b45bdc7963b04071.jpeg

 

image.jpeg.90c59f7fdcca7468131d3d10e9df3905.jpeg

 

Maš tut to verzijo, ja. Ki je itak ponarodela za kar nekaj teh LMS stripov... Tut pri Texu si imel podobno..

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 urami:

Pa mod za 60 fps mores instalirat

 

Igra more bit 1.1.0 drugace zasteka ko je game over

 

Drugace pa imam malo boljsi cpu in gpu in mi dela res skoraj vedno na 60 fps

 

Sam ni igra zame.. podobno kot prvi del je zanimivo malo lutat in raziskovat, ma ne vem, hitro mi dosadi

imaš ZS :D

Povezava do prispevka

Če glih mi po slikah nekako art sploh ne sede, bi po vsem tem hypanju tudi jaz verjetno enkrat v lajfu sprobal to čudo in odločil sam za sebe kako in kaj :D

 

Zato bi bilo po moje fino, če bi kdo zapisal točen postopek namestitve in kaj rabimo... Mi je prav čudno, da to še noben ni vprašal ali zapisal.

 

@bigboss82 daj nabaci neke linke kje se zadeva (igra in emulator) sploh lahko skinejo in ali so potrebne kake posebne pizdarije ob namestitvi ali oboje samo nasnemas in laufa? 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

 

Zato bi bilo po moje fino, če bi kdo zapisal točen postopek namestitve in kaj rabimo... Mi je prav čudno, da to še noben ni vprašal ali zapisal.

 

 

Kako to misliš?

 

Rabiš Nintendo Switch (lahko je navaden, eni sicer svršavajo na OLED, ampak verjemi prijatelju, tut navaden je kul), kartušo s špilom in proper kontroler. Kartušo vstaviš v za to namenjeno režo, počakaš par trenutkov in voila, špil igra.

Ajde, malo dlje traja, če si moraš še account z avatarjem naredit.:blush:

 

:D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 minutami:

Jaz sem probal sam, gledal neke tutoriale...in hitro obupal, ni vredno 😂

 

A celo tak jebeno je? Ko jih jebe potem :D Itak ne zberem moči sploh, da bi igral na PC... Kaj šele, da bi se drkal z nekimi nastavitvami in molil, da bo delalo. 

 

To bi nehče moral narediti en paket, ki poženeš in namesti emulator in igro vse avtomatski :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

https://yuzu-emu.org/ - yuzu emulator

https://oldroms.com/yuzu-prod-keys-title-keys/ - prod.keys in title.keys

https://eggnsemulator.com/download-the-legend-of-zelda-totk-nsp-xci/ - tle mas MOD 60fps, 1.1.1 update igre in tudi igro. sam igro ti svetujem da poberes iz torenta, pa tudi keyse imas, sam na tej strani se mores malo vec jebat s temi linki za download. se mi zdi, da mores tudi ad blocker v brskalniku disejblat. ampak dela. za instalirat mod in updejtat igro pogledas na yt kaksen video

 

@tomazek @coupet

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Jaz osebno ti svetujem igranje obeh. Kot je tule že bilo večkrat omenjeno - BOTW je odličen špil, vreden tako denarja kot časa; TOTK pa je nato ravno toliko enak/različen, da je poznana igralska izkušnja nadgrajena z novimi, zame zaenkrat odličnimi zadevami, ki ti dajo občutek, da je to nek drug špil...

Povezava do prispevka

Ne, ampak pride D4, občasno Snowrunnerja s frendom, pa backlog na PS5. Pa še dve tako podobni igri s tako dolžino ne bi igral.

 

EDIT: ok, bom ostal na BOTW, pa čez kako leto ali dve še Tearse. Grem raje ven iz teme, da si ne spoilam preveč. Hvala!

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 21. 5. 2023 at 20:21:

Tole je pa močna izjava. Katera verzija emulatorja?

Mogoce si prehit obupal, jst nism mel niti enga crasha zadnje dva tedna, pomojem so ze prvi patchi emulatorja zrihtal crashanje.

 

Mam v predalu odklenjen Switch, bi lahko na njem igral ampak zdej res nima vec smisla niti probavat, na PCju je:

- visja native resolucija

- visji framerate

- boljse teksture

- boljse glajenje robov

- hitrejsi nalagalni casi

- verjetno se kej

 

pa za vecino zgornjega menda niti ne rabis monster PCja

Povezava do prispevka

Jaz se bom zihr vrnil kasneje k emulaciji. Itak bojo še izboljševali stvari in dodajali QOL patche.

 

Obupal sem, ker mi je igra crashala v povprečju vsako uro. Ajde, sam crash me niti ne bi tako zelo motil, itak samo ponovno zaženeš in si v minuti nazaj v igri. Problem je, ker je emulator (RyujinX) potreboval kake 15-20 minut, da se framerate stabilizira na +30. Pred tem mi je vedno nihalo in velikokrat padlo tudi na sub 20 fps.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Eh, Galko, midva sva druge sorte.:D Če je nama lahk pikca na spectrumu bila in žoga in avto in sekira in drevo... Pol tut tanovo Zeldo lahk igram na Switchu pa mi je znanstvena fantastika. Pa imam rosne oči vsakič, ko jo zalaufam, haha.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...