Skoči na vsebino

[PS5 - Timed] Final Fantasy XVI


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 58 minutami:

Jaz točno vem kaj pričakujem in točno vem s čem se lahko sprijaznim. Če bo combat flashy kaotičen estetski, točno to hočem. A res mora v vsaki igri combat bit Nioh level zahteven, nope!

Linearnost me ne moti, ce bojo kul odprte cone, kjer lahko sam hodim okoli in raziskujem. 

 

Pod črto, dokler muzka benga, zgodba dogaja, combat lep in jaz zafukan bosanc tepem fantazijske pošasti, bom zadovoljen.

Word, bro.

Jaz sem samo vesel, da je boj dejansko bolj globok od tega kar sem pričakoval. :D

Povezava do prispevka

Zato sem napisal da je nitpick, ne bom zdej ne kupil zarad tega, ampak ta relikt starih iger mi najeda. 

 

FF je itak master cringy starinskih for, res ne rabim koreografirani ples in jingle po pokolu skupine podgan. 

 

Ampak Japs gon' Jap, dokler oni izdajajo hot fire, delaj kaj češ. Če bo Armored Core 6 imel Bollywood dance segment sred boss fajta pač bo, kdo sem jaz da dissam Miyazakija. 

Povezava do prispevka

ok preigral sem demo

 

muzika je bla zelo fajn, voice acting kul pa tudi izgleda kot da bo fajn spektakel

 

ampak zih ne bom igral tega, grafično je v redu, ni pa to kar pričakujem od PS5 špila

boj ima potencial, ampak težko rečem, a mi bo zadogajal

tko res "bi igral če bi blo leto 2016"

 

pomoje je čas, da grem nazaj v Dark Souls 1 :D 

Povezava do prispevka

men zgleda, da bo zgodba res v redu, sam igralnost mi pa deluje, da bo šepala

nisem nek from frik da bi hotu temu podoben boj, sam v demu sem vidu sam button mashing, sej je možn da demo ne pokaže vsega, sam men je blo boring

(sam itak bi najraj mel potezen boj, sam menda sem edini k si še želi takih špilov ..)

 

pa drugač sumim, da bo vse skup zlo linearno, hodiš po koridorjih in fajtaš, me zlo spominja na FF12

(razen če je blo kje rečeno, da bo špil dejansko open world, se odpre kasnej, pa so bli ti hodniki sam v demu, pol se posipljem - ker ne spremljam)

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 uro:

men zgleda, da bo zgodba res v redu, sam igralnost mi pa deluje, da bo šepala

nisem nek from frik da bi hotu temu podoben boj, sam v demu sem vidu sam button mashing, sej je možn da demo ne pokaže vsega, sam men je blo boring

(sam itak bi najraj mel potezen boj, sam menda sem edini k si še želi takih špilov ..)

 

pa drugač sumim, da bo vse skup zlo linearno, hodiš po koridorjih in fajtaš, me zlo spominja na FF12

(razen če je blo kje rečeno, da bo špil dejansko open world, se odpre kasnej, pa so bli ti hodniki sam v demu, pol se posipljem - ker ne spremljam)

Button mashing je možen,.. samo potem lahko vsak boj traja ure,.. dejansko če si pripravljen spamat magic par ur,.. domnevam da lahko premagaš vse,..

(ravno delam post demo challange brez pomagal,.. in ni čisto enostano,.. Ok benedikta je padla v prvo tudi brez pomagal,.. ampak sem prej že 3krat premagal in sem precej dober,..,..Combat je neverjetno bogat,..

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 15. 6. 2023 at 20:21:

sam v demu sem vidu sam button mashing, sej je možn da demo ne pokaže vsega, sam men je blo boring

 

pa drugač sumim, da bo vse skup zlo linearno, hodiš po koridorjih in fajtaš

 

Meni sta to dva plusa :D (če bo vse ostalo štimalo) - nočem open world FF, dovolj mi je open worlda

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Meni se tale button mashing zdi cuden. Ker ce si smotan, DMC je button mashing, Nioh je button mashing itd. Ce pa imas na voljo movesete in jih znas uporabljat, pol ni button mashing? Itak ne bojo v demu pokazal vse. 

Ko obrneš prvi del dema (teen years), se ti odklene še kasnejši del igre, kjer pa imaš "vse" (3 različne Eikone z njihovimi abilityji).

Combat med tema sekcijama je kot noč in dan.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma to je zato, da izpadejo boji bolj flashy. Gre se jim da hookajo čim več folka.

Meni se drugače to zdi zelo zanimiv pristop, da si lahko sam urediš težavnost, ki ti paše. Jaz sem imel vklopljena pomagala za healanje in dog assist, da se lahko 100% osredotočim na boj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...