Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Če se prav spomnim ima ta špil pogon iz zadnjih Resident Evil špilov, tko da to bo prvič da bo ta pogon imel čez nek open world špil

 

Uncapped 30 na konzolah bo zaenkrat zadost, samo zna bit da bom raje poganjal prek novega kompa na TVju namest na PS5

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 urami:

tl;dw

Igra ne podcenjuje igralcev, tko kot počne 99% današnjih iger. Ko prejmeš quest, se ti ne samo pojavi ikonica na mapi, ki ti pove kam točno moraš iti, ampak moraš preko pogovorov z NPCji in ostalimi hinti v zgodbi ugotoviti kako progressati. Podobno Dark Souls, samo manj avtistično kriptično.

 

Meni tole zveni fantastično.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 3
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 49 minutami:

No no. Ne pozabit na peak Blizard in podobne.

Samo z WoWom je gor zrasla cela generacija gamerjevodvisnikov. :D

 

Osebno sem sicer team Japan, ker sem kot mladič bil vzgajan od vsega japonskega, ne samo konzol in iger.

aja, sm mislu da govorimo o kako bi gaming izgledal v letu 2024, sorry, blesav čist

 

dobr pol valda, men bi blo še zmer bi blo kr jako, tud če je res, da mi je večina iz top20 naslovov prišla iz Japonske :D 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 38 minutami:

Zakaj ne bo skipanja dialogov? Nisem vsega bral...

Moraš poslušati kar ti folk pravi, da dobiš hinte kako napredovati v questih.

Ni ikonic, ki bi te vodile naokoli. No handholding in to.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pri FF16 sem raje igral na stabilnih 30, kot na performance modu. Fluktuacija v frejmrejtu mi je bolj moteča od zaklenjenih 30.

 

Žal več devov ne nuca 40fps mode na 120hz ekranih,v DD2 se mi zdi da bi kar pasalo.

 

Je pa character creator sick

 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...