Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Majek reče pred 17 urami:

Jaz sem namerno precej v temi glede špila, ampak me vseeno zanima kako je tokrat z levelanjem.  Ker kolikor se slabo spomnim iz prvenca sem neke gobline farmal za vocation? pointe in hkrati minimiziral navadni XP Level gain pa sploh nisem  zares min maxal  ( al morda celo sem. Kaj te vem.) ine potem neke posebne sposobnosti enega vocationa odklenil, a hkrati igral drug vocation. 

 

 

Jaz sem za levelanje vocationov zavoljo passive skilov zlorabljal škarpo pred gradom v mestu. Lepo splezaš gor napadeš stražarje potem ti pa lepo pawni vse pobijajo medtem ko si afk. Se pa to rabi samo za endgame. Kampanjo narediš kamot lepo na slepo brez iskanja takih trikov.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 15 urami:

Ma fajn je met magea zaradi healinga. Ker sorcerer je advanced in samo buffe dela in meče komete po enemijih :D ce pa imas svojega magea, lahko sam das gor skille katere rabis. Tista dva dodatna pawna ne mores spreminjat

 

sej sorca itak ne moreš naredit v štartu, ker je advanced vocation in ga lahko šele v prvem mestu izbereš zase ali svoje pawna al kako?

 

če bodo offline pawni tak sekret kot so pri enki, potem bo online izbiranje pawnov edini way to go.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 18 minutami:

 

sej sorca itak ne moreš naredit v štartu, ker je advanced vocation in ga lahko šele v prvem mestu izbereš zase ali svoje pawna al kako?

 

če bodo offline pawni tak sekret kot so pri enki, potem bo online izbiranje pawnov edini way to go.

Sorc je bil advanced v enki, ja. Sorc je pure offence, nima heala. Tega nisem vedu in cakal da me heala, pol ugotovil 😂

Povezava do prispevka

 

 

fuk, absolutno nisem mel namena kupit, samo so za1x kr bolane ocene

še zmer sm v precepu, ker še nism obrnu 1ke (sm še zlo na začetku)

 

zdej pa ne vem al nej kar nabavim 2ko al poskušam zdržat in obrnit najprej 1ko in eventuelno še dvojko :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Kaj govorijo o PS5 performance modu? 

"  choppy frame rate, " pravi na IGN, ki jo na PS5 

 

"Even if I’m not getting bullied out of the shot, as the numbers of the combatants picks up, you can watch the frame rate slowly diminish – not ideal for a game where success in combat can be so heavily dependent on timing your attacks, blocks, and dodges. It never got too bad for me, but it was noticeably chuggy, which made a game that can be hard to read due to all of the things on screen at once just that much more illegible. You can read a lot more about this issue and why it happens in our extremely detailed Performance Review (coming soon!), which compares how Dragon’s Dogma 2 runs on PC, PS5, Xbox Series X, and Xbox Series S."

 

ampak saj konc leta pride PS5 PRO :mafija:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...