Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

UPDATE Dragon's Dogma 2 Title Update

3.29.2024

[PlayStation®5 / Steam]

  • Adding the option to start a new game when save data already exists.
  • Changing the number of "Art of Metamorphosis" items available at Pawn Guilds in the game to 99.
  • Making the quest that allows players to acquire their own dwelling (where they can save and rest) available earlier in the game.
  • Miscellaneous text display issues.
  • Miscellaneous bug fixes.

[PlayStation®5]

  • Adding the option* to switch Motion Blur on/off in Options.
  • Adding the option* to switch Ray Tracing on/off in Options.
  • Adding the option to set Frame Rate at Max 30fps in Options.

[Steam]

  • Improving quality when DLSS SUPER RESOLUTION is enabled.
  • Fixing an issue related to the display of models under some specific settings.
  • *These options won't affect frame rate significantly. Improvements to frame rate are planned for future updates.

Updates to Xbox Series X|S are planned in the next few days.

 
Povezava do prispevka

Evo jst po nekaj vec kot 10 urah morm rect, da sm razocaran nad igrico, sm prevec pricakoval oz. pricakoval sem nadgradnjo DD1/DA v realnosti je pa igrica v cem tudi korak nazaj in pa cist prevec enih muh in neumnosti ima za igrico izdano 2024. Od enega najslabsih designov/uporabe menijev, ne samo kb+m, ampak tudi s kontrolerjem do odsotnosti nekih najbolj osnovnih funkcij. V core gameplayu/boju sicer zaenkrat uzivam, je cisto ok narejen, ampak nebi mogel rect, da je v cemerkoli izboljsan napram izvirniku. Zaenkrat bi reku, da kolkr je bila originalna igrica kriminalno underrated in sirse spregledana, je to nadaljevanje overrated. Realno gledano in tko tut povedano, bi Metacritics oceni mogli bit glih zamenjani med njima.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Pizda teli pawni ti povejo vsako sranje, da bi kdo omenil tisto stvar v nameless village pa ne :D 

 


Sigurno pa ne boš spustil nobene lojtre. Modeli kot da majo ladder OCD. Ej šef, šef šef šef šef! Lojtra tam! VSAKIČ, ko greš mimo. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj zlevelal Mystic spearhanda toliko, da že lahko igram. In mi je absolutno carski. Ni mi thief level carski, ampak skoraj. Combat mi je res super v tej igri. 25ur not, niti sekunde dolgcasa. 

 

Lahko pa komentiram combat thiefa iz DD1, v dvojki je izboljšan, hitrejši, bolj tekoči, bolj flashy. Kaj drugega dodat niti ne moreš, če je že v enki bil carski.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

Pizda teli pawni ti povejo vsako sranje, da bi kdo omenil tisto stvar v nameless village pa ne :D

Bil sem tam in nimam pojma o čem je govora.

A lahko na kratko opišeš, pa magari daš v spoiler?

 

EDIT: Aja, čaki, to misliš na secret lojtro poleg graščine?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

 

Gatsu reče pred 27 minutami:

Elegantna rešitev bi bla že da ti tek ne kuri stamine zunaj combata. Pol ti pa zapovrh vsega še hoja v hrib enormno zmanjša regeneracijo stamine...


To bi bil #1 najboljši QoL fix. Ma saj mi ni tolk problem to, da gre stamina dol, ampak random mali fajt maš na vsakih 30 sekund, in ko ga začneš na 15% stamine je prvo kaj goblini vidijo ko vletim, je mene retarda kako se drži za kolena in globoko diha kot 130 kilaš po štirih stopnicah. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

"Rahlo" immersion breaking :ermm:


Mah, pri RPGjih sem deljen glede tega. Po eni strani mi gre na kurac realizem, ko slučajno pobereš gnilo repo iz tal rando kmeta, pa ti vleti 70 stražarjev izza hrbta, helebarda v uretro in gremo v zapor. Po drugi strani pa maš take RPGje, kjer dobesedno kradeš človeku izpred face, in nikomer nič. Najhuša mehanika je pa, ko so itemi flagged, da so ukradeni. Vušde, v sosednji vasi sem prodal krožnik, a trgovec totalno ve, da sem ga maznil Micki. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

PS5,.. RT off ne doda nič bolj framerate stabilnosti in izgleda veliko slabše,..30 lock,.. ne vem mi je bolje unlockan,.. 

 

 

špil seka,.. samo ferry stoni bi morali bi ene trikrat bolj cheap in dostopni,..,.. sem pa še warrior clas na 10 sfural,.. mah ne vem,..prepočasen je malce,. Bom pel zdajle še fighterja,.. mislim da pri leveu 50 stamina nebi smela biti shit bomo videli

 

Zmaji so pa precej zajebani z warriorjem se mi zdi,..

Ok prešaltal na fighterja,.. dam pozabil kako je hiter,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

PS5,.. RT off ne doda nič bolj framerate stabilnosti in izgleda veliko slabše,..30 lock,.. ne vem mi je bolje unlockan,.. 

 

 

Zmaji so pa precej zajebani z warriorjem se mi zdi,..

Ok prešaltal na fighterja,.. dam pozabil kako je hiter,..


Sej so povedali, da RToff ne bo izboljšal frejmov.
Sem se pa precej hitro "navadil" nazaj na starih dobrih 30fpsov.

 

Spoiler

En zmaj iz mariborskega zapora pa je bilo

 

Povezava do prispevka

Ne vem,.. jaz mam čist unlockan in se počuti kar fajn,.. dvomim da je kaj bolj stabilno ko gre vse v pm,.. domnevam da bodo cpu side optimiziral,.. ker tole je malce too much,.. da jokajo najnovejši cpuji tm,.. enostavno ne gre čez 80 fps na 4keurov rigih,.. tole je malce noro,..

Povezava do prispevka
foker reče pred 9 minutami:

Ne vem,.. jaz mam čist unlockan in se počuti kar fajn,.. dvomim da je kaj bolj stabilno ko gre vse v pm,.. domnevam da bodo cpu side optimiziral,.. ker tole je malce too much,.. da jokajo najnovejši cpuji tm,.. enostavno ne gre čez 80 fps na 4keurov rigih,.. tole je malce noro,..

Predvsem, ker zadeva sploh ne izgleda nič posebnega.

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 1 uro:

Kaj je pol? Konec zgodbe?

Spoiler

ne pac point of no return.. se par misij ena za drugo, do konca.. ampak se svet spremni na koncu in queste ne mores vec delat ko prej

dobro je tudi naredit prej save 

 

pa pol na koncu izberi fight the dragon, namesto run away

ker drugace te ne da v end game ampak v ng plus, ki je ista tezavnost kot navaden game.. v glavnem krneki

mores it v end game drugace si zajebal

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...