Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Evo, zdaj ej prava izba :D 

 

Jaz bi tudi to, kaj jemlje Laporta ::w00t:

 

Navedek iz sicer SN

 

Navedek

Jedna od njih je, prema pisanju španjolskog portala Fichajes, i vratarska. Naime, predsjednik Barcelona Joan Laporta nije zadovoljan u kakvoj je formi Marc-Andre ter Stegen pa bi želio da od sljedeće sezone na vratima bude neki drugi golman. Posljednjih tjedana se pisalo kako bi Barcelona željela dovesti vratara koji bi bio zamjena Nijemcu, ali izgleda kako su se stvari promijenile.

 

Kako katalonski klub ima velikih financijskih problema, tako je Laporta smislio transfer u kojem ne bi platio niti jedan euro za dovođenje vratara. Ne bi se radilo o klasičnom transferu već o zamjeni vratara i to s PSG-om. U Pariz bi otišao Ter Stegen, a u suprotnom pravcu bi se uputio Gianluigi Donnarumma.

 

Povezava do prispevka

Fichajes (kar se njihovih lastnih virov tiče, drugače večinoma povzemajo špekulacije ostalih medijev) je po kredibilnosti nekje na ravni Ekipe. :D 

 

Vse več se piše o vrnitvi še dveh izgubljenih sinov, Adame Traoreja in Grimalda. :D

 

 

Torej okrog 88m letno+bonusi, not bad. 

 

 

 

raining-money-money.gif

 

 

 

Povezava do prispevka

Ornstein pravi, da bo imela Barca možnost odkupa za 35m, torej v bistvu Wolvesi hočejo direkt menjavo za Trincaa. Bi rad rekel, da takšne neumnosti ne bomo naredili, a pri tem klubu se res nikoli ne ve. 

 

Dembele/Abde-Morata-Adama 

 

To ima potencial biti najbolj frustrirajoč napad v zgodovini vesolja. :D Dejansko rajši gledam Braithwaite-a in LDJ kot pa te loleke. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

 

 

 

OK, Spotify še gre skozi, medtem ko sem šel pogledat kaj ta Polkadot je...pa samo :facepalm:

 

Ko smo nazadnje imeli tako zgodbo v športu, kjer nek kvazi digitalni žeton projekt postane športni projekt je šla tista ekipa (kolesarska sicer, ma vseeno) v bankrot. 

 

Polkadot ROFL, jfc kam je padla ta Barca, to sploh ni več smešno. :rofl:

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 2 urama:

 

OK, Spotify še gre skozi, medtem ko sem šel pogledat kaj ta Polkadot je...pa samo :facepalm:

 

Ko smo nazadnje imeli tako zgodbo v športu, kjer nek kvazi digitalni žeton projekt postane športni projekt je šla tista ekipa (kolesarska sicer, ma vseeno) v bankrot. 

 

Polkadot ROFL, jfc kam je padla ta Barca, to sploh ni več smešno. :rofl:

 

Koga briga kaj delajo? Denar je denar. 

 

Lol Adama, bodo vsaj bolj zanimive tekme čeprav ne bo nič konkretnega od njega. No boljše kot Morata sigurno...

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 3 urami:

 

OK, Spotify še gre skozi, medtem ko sem šel pogledat kaj ta Polkadot je...pa samo :facepalm:

 

Ko smo nazadnje imeli tako zgodbo v športu, kjer nek kvazi digitalni žeton projekt postane športni projekt je šla tista ekipa (kolesarska sicer, ma vseeno) v bankrot. 

 

Polkadot ROFL, jfc kam je padla ta Barca, to sploh ni več smešno. :rofl:

 

a to, da ni več Staples arena, ampak Crypto.com Arena, si pa kr spustil :)

men je kul, upam da gre zdej DOT to the moon, je kr grdo padel zadnje cajte

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 urami:

Ornstein pravi, da bo imela Barca možnost odkupa za 35m, torej v bistvu Wolvesi hočejo direkt menjavo za Trincaa. Bi rad rekel, da takšne neumnosti ne bomo naredili, a pri tem klubu se res nikoli ne ve. 

 

Dembele/Abde-Morata-Adama 

 

To ima potencial biti najbolj frustrirajoč napad v zgodovini vesolja. :D Dejansko rajši gledam Braithwaite-a in LDJ kot pa te loleke. :D 

Joj ne se ti fukat me je kar zmrazilo tole:sick:

 

Dumbeleja valda ne bomo več gledal? Pol pa še Traore, ki je poor mans muscular Dumbele, Abde glavo dol pa zabijaj se v nasprotnika, dodaj še Desta, predribral bom skozi igralca in cepetajočega Albo ter Morata s suffer izrazom v napadu. Staaaaaaari neki najbl ogabnega kar se lahko zgodi.

Povezava do prispevka

Ob vseh naštetih bi mi pa še vedno najbolj na racku šel Bukovi. :D 

 

Dembele naj bi bil zdaj celo odprt za odhod v naslednjih dneh, bi pa to posledično verjetno pomenilo, da pride še Morata (ter tudi LB bodisi Tagliafico ali pa še en izgubljeni sin Grimaldo), tako da ne vem, kaj je boljše/slabše. Verjetno še vseeno boljše gledati Dembouza na tribuni kot Morato na igrišču. :D 

 

 

In potem hoče 40m plače, Ballon d'Or klavzulo in bogvekaj še vse. :rofl: 

 

 

 

Gremo pa res z dežja pod kap. :lol: 

 

Adama's stats so far this season: 20 games, 1 goal, 0 assists, 4 gallons of Johnson's Baby lotion.[sofascore]
 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Koga briga kaj delajo? Denar je denar. 

més que un club

 

ok, realno je problem, kripto ni nek stabilen poslovni model, čez par let tega sponzorja mogoče sploh ne bo več in se lahko klub obriše nad temi milijoni

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 7 urami:

Ornstein pravi, da bo imela Barca možnost odkupa za 35m, torej v bistvu Wolvesi hočejo direkt menjavo za Trincaa. Bi rad rekel, da takšne neumnosti ne bomo naredili, a pri tem klubu se res nikoli ne ve. 

 

Dembele/Abde-Morata-Adama 

 

To ima potencial biti najbolj frustrirajoč napad v zgodovini vesolja. :D Dejansko rajši gledam Braithwaite-a in LDJ kot pa te loleke. :D 

Taki low iq igralci ala Adama, Diego Capel včasih, Aaron Lennon mi grejo najbolj na kurac, samo šprint ob stranski črti in to je maksimum njihovega mentalnega dosega, čim probajo še nekaj dodati že zmanjka rama....:lol:

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 10 urami:

Taki low iq igralci ala Adama, Diego Capel včasih, Aaron Lennon mi grejo najbolj na kurac, samo šprint ob stranski črti in to je maksimum njihovega mentalnega dosega, čim probajo še nekaj dodati že zmanjka rama....:lol:

Ko Gašper P. (tvoj sosed malo nižje) v dvorani. Je enkrat Gombi reku da če bi mu vrata odpru bi šel dol do Lize :D 

Povezava do prispevka
reder reče pred 15 urami:

Koga briga kaj delajo? Denar je denar. 

 

Denar je denar samo in zgolj če ga dobiš in te "sponzor" ne pelje žejnega čez vodo in ti ne plača. 100 mio € ni 100 € in teh sto iskat pri nekem random ponzi projektu...what could go wrong?

 

Berbasecks reče pred 14 urami:

a to, da ni več Staples arena, ampak Crypto.com Arena, si pa kr spustil :)

men je kul, upam da gre zdej DOT to the moon, je kr grdo padel zadnje cajte

 

Za Crypto.com sem slišal oz. najprej videl v F1 karavani in njih jaz vseeno ne bi primerjal z nekimi random Polka-mojstri. Imajo kljub vsemu že nek renome in sistem kreditnih kartic in vsega...so v bistvu neke vrste banka.

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 7 minutami:

 

Denar je denar samo in zgolj če ga dobiš in te "sponzor" ne pelje žejnega čez vodo in ti ne plača. 100 mio € ni 100 € in teh sto iskat pri nekem random ponzi projektu...what could go wrong?

 

Saj ne vemo kdaj in kako se plača sponzorstvo. Lahko se vsako leto plača za v naprej kar pomeni, da Barca nima kaj izgubiti. Zagotovo ne bodo sponzorji 5 let in šele na koncu kaj plačali. Če propadejo bodo pa zamenjali sponzorja, itak bo pa Spotify glavni sponzor.

Povezava do prispevka

Kje ste vi Traoreja našli :D

Sej nekak je nevaren, Wolvesi so bli neki časa jeben nasprotnik in Adama je bil velik fear factor, ampak zadnje čase je bil njegov največji efekt ta, da sem se ustrašil ko je stal pripravljen na vstop v igro, cel naoljen, nabildan, mišake ko Terminator 2, uno ready to rape and pillage, samo pol v igri sem bil vedno vesel, ko je dobil žogo. 

 

Smoki reče pred 43 minutami:

 

 

 

Za Crypto.com sem slišal oz. najprej videl v F1 karavani in njih jaz vseeno ne bi primerjal z nekimi random Polka-mojstri. Imajo kljub vsemu že nek renome in sistem kreditnih kartic in vsega...so v bistvu neke vrste banka.

 

Dej se ti mal zberi no, nisem mislil komentirat sam tvoje neznanje je tok boleče, da ne morem več. 

 

Kot prvo je bizarno to, da ti je crypto.com bolj sprejemljiv zato, ker si že slišal za njih, sam za njih si slišal preko istih sponzorstev, zaradi katerih se zdej zgražaš. :rofl:

 

Drugo, "ti random polka mojstri" so deseta največja kriptovaluta na svetu z market capom $19,592,268,446, medtem ko je crypto.com na 17 mestu z $10,043,555,641    - v nobenem primeru crypto.com ni večja institucija, kot polka.

 

To, da imajo svojo kreditno kartico ne pomeni nič, ker z viso ali MC lahko sklene pogodbo vsako napol sposobno podjetje, v nobenem primeru pa niso "neke vrste banka" fuck. :D So običen exchange, ki je noob friendly in zato popularen, s svojo kartico in zelo zelo dobrim marketingom (arena, matt damon...). 

 

In nazadnje, Crypto.com je samo projekt, ki je zgrajen na sistemih kot je Polka. Polkadot je, tako kot Eter, infrastruktura na katerih so zgrajeni projekti kot je crypto.com, torej layer1 in kot tak 10x bolj pomemben, kot pa en od projektov na tej infrastrukturi. 

 

Tako da ne se bat, vse je okej. 

uredilo bitje kemik
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Danes naj bi bil dan D za Morato, če ga ne bo je plan B Aubameyang. 

 

Benfica menda noče spustiti Grimalda, so se pa pripravljeni pogajati poleti. Ni panike, Xavi itak misli, da Alba ne rabi zamenjave. :D 

 

 

Ilaix pa na posojo v Valencio. Res je pametno naredil, da je šel v Leipzig. :) 

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

ampak zadnje čase je bil njegov največji efekt ta, da sem se ustrašil ko je stal pripravljen na vstop v igro, cel naoljen, nabildan, mišake ko Terminator 2, uno ready to rape and pillage, samo pol v igri sem bil vedno vesel, ko je dobil žogo. 

tole, kako si lahko s takimi predispozicijami tako anemičen, verjetno veliko večino časa preživi v fitnes centru

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 9 urami:

Ko Gašper P. (tvoj sosed malo nižje) v dvorani. Je enkrat Gombi reku da če bi mu vrata odpru bi šel dol do Lize :D 

To misliš unga vojaka, nisem vedel da on igra futsal, je pa tut res da ga zdej nisem videl že tko 2-3 leta...

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...