Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 1 uro:

Barca finančno v pizdi, prodajajo del TV pravic, stadium v razsulu bodo pa v letu 2022 več zapravili za okrepitve kot katerikoli drug klub na svetu :lol:

 

Meni je drugače kul saj la liga potrebuje močno Barco, ampak res jih ne razumem. 

 

edit: imo je Barca resen kandidat za naslov v la ligi. Real je tale prestopni rok bolj kot ne izpeljal slabo. Lani je bil daleč največji problem ekipe napad in letos bo vse skupaj še slabše. Benz je eno leto starejši in sem 100% da ne bo imel še ene take sezone kot lani. Ostane še Vinicius, ostalo je pa bolj kot ne crap. 

Glavno da so pripeljali nekega DM-ja za 100 milijonov € :lol:

se mi na žalost dozdeva podobno. Od kar nas je Mbappe scat pelju smo na hitr Toucamnenija podpisal pol se je pa vse ustavl. Ajde mamo zdej sredino zrihtano za naslednje sedetletje pa načeloma tudi CD ampak bok (sploh desni) in pa napad pa je spet na samem Benzu in bog ne daj da se mu kej zgodi, lahk sam dol zapremo vse skp

Povezava do prispevka

alo saj bo Mayoral za backup!
kar se tiče napada je res žalostno, enega sposobnega napadalca/wingerja potrebujemo. sploh ko se piše da je Hazard na prodajni listi. Očitno nas niti Asensijo ne bo zapusiu (ker ga nihče noče, oz. ga toliko plačat), fant je pokazal, da ni igralec za Real in nevem kaj lahko sploh še pričakujejo od njega. Perez bi morau resno razmišljati o uveljavljenem RW-ju.

Povezava do prispevka

Mislim, da je plan Pereza znan že nekaj časa. Dokler nebo odhodov tudi dodatnih prihodov nebo. Kader je tak preširok čeprav kaki nov RW bi vam pasal.

- Vallejo je 5. štoper

- Oriozola je 3. desni bok

- Ceballos je 7. vezist

- Asensio 2. desno krilo

- Mayoral 2. napadalec

- Mariano 3. napadalec

- Kubo + Reiner pa sta tudi za stran

 

Čudi me edino, da Asensio ter Ceballos sta še vedno v klubu. Sem pričakoval več interesa. Ceballos je proti koncu sezone kazal zelo dobre predstave ter dokaj poceni nakup bi bil. Enako Asensio bi bil dokaj poceni ter dal 12. golov lansko sezono kar ni slabo. V kakšni Italiji ali Nemčiji bi tipson haral za klube ala Dortmund, Milan,...

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 16 minutami:

Real hoče 40+ milsov zanj, Milan in Dortmund ne bosta nikoli toliko dala. 

Hoče hoče. Na koncu tak Real malo popusti pa zniža. Boljše nekaj dobit, kot nič.

 

Koliko se spomnem od lani so tudi za Varana planirali in hoteli 60m ter na koncu pristali na 40m od Uniteda.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 29 minutami:

Tista je nepomembna, razen če sextuple osvojiš, ampak s tem v Madridu tudi nimajo izkušenj. :ninja:

 

U pa še kako bi jo vi proslavljali, če bi jo letos osvojili. Ko CL, glede na to, da ste zmago na Clasicu proslavljali kot osvojitev Lige.:rofl:

Povezava do prispevka

Zmaga na klasiku je nekaj drugega, tista se vedno proslavlja, sploh v takšni sezoni. 

 

Bi bil tudi vesel, če bi v finalu supercope namahali Real, kot sama kanta mi pa ne pomeni kaj veliko. Razen pač v primeru, da še kaj drugega zraven osvojiš. 

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
reder reče Dne, 13. 7. 2022 at 13:25:

Govori se o 30-40 mio + Depay za Koundeja. To je eden redkih poslov z menjavami igralcev, ki se mi zdi smiseln za obe ekipi in oba igralca. Depay nima prostora v tej Barci, Sevilla je pa ravno prav za njegov nivo, verjamem da bi bil super tam.

A mu Sevilla plačuje enako kot Barca? I think not. Barca spet nekaj cigani.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 9 urami:

Carlo je rekel, da Real nima namena nikogar podpisati. Res super, napad bo ob morebitni poškodbi ali celi slabši formi napram lanski Benzemaja res vrhunski :lol:

Čak zdej bodo Culeti prletel v smehu kaj se spet pritožujete :D

 

Še dobro da so Baletu, Iscu in Marcelu potekle pogodbe, ker sicer bi jih meli še kr v klubu :rofl:

Povezava do prispevka

Oboji so na slabšem v luči svojih navijačev

 

Men dol visi kaj dela Barca v tem prestopnem roku, js gledam in pišem za Real in po moje je slab prestopni rok Reala

 

zdej pa če je to jokanje pol nej bo ampak ne vem zakaj človek ne bi bil kritičen, čeprav smo osvojili skor vse lani

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...