Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Daffy reče pred 3 minutami:

kaka je verjetnost da la liga na hitro spremeni pravila tako da lahko messi ostane 

 

Menda je dal Tebas pogoj Laporti, ali sprejme CVC (v tem primeru bi Messi ostal) ali pa ESL in se je Laporta odločil za slednje. Čeprav ne vem, kakšne zveze to ima, je pa po tem, kar sem danes prebral ta CVC deal dolgoročno sigurno slab za Barco in Real (kratkoročno bi sigurno pomagal), zato razumljivo, da sta ga zavrnila (Real že uradno, Barca sicer še ne). 

 

Bomo videli, po mojem se še marsikaj dogaja v ozadju. Tale tweet tudi namiguje na to.

 

 

 

Meni bi bilo zelo čudno, če bi se od največjega igralca v zgodovini kluba poslovili samo z na hitro skupaj zmetano objavo. Dokler ne vidim Messija ali Laporte pred novinarji, je še vedno lahko vse skupaj samo blef.

Povezava do prispevka

Res mi puca za Barco ampak Messi bi moral zakljucit kariero tam, bi bilo lepse za nogomet. Ronaldo je dal skozi celotno evropo, nobenega prestopa mu nihce nikoli ni ocital, to je bil pac njegov stil. 

 

Da messi pri teh letih stegne recimo v PSG... Ne vem, ni pravi obcutek. 

Povezava do prispevka

A lahko kakšna stvar v zvezi z la ligo ni cirkus? Drugače pa Messi se bo itak prodal V PSG. Muchos dineros, farmerska liga in vsaj na papirju eden izmed glavnih favoritov za naslov v CL. 

 

V golu Donnarumma in Navas, v obrambi Ramos, Kimpembe, Marquinhos, Achraf..., sredina Verratti, Di Maria, Paredes, Wijnaldum..., napad Messi, Mbape, Neymar, Icardi...

 

Tole je res postalo lol,  šejkom se je zgleda splačalo podirati Čeferina in bodo sedaj lahko počeli kar se jim sprdne.

Povezava do prispevka

Ja, Katarci bodo imeli po imenih noro ekipo, če gre to skozi. Mogoče bodo letos celo osvojili Ligue 1. 

 

Jah, pri Barci pa res nikoli ni dolgčas, en šok na drugega že leta. :D Ne mislim, da je tole totalni blef, ne mislim pa tudi da je končano. V kolikor Tebas popusti z pravili potem je vse mogoče, v kolikor bo ostal pri svojem pa verjetno Messija ne bo več v ligi. Great successs potem, gledanost, TV pravice in sponzorji bodo zagotovo na nivoju v ligi kjer je glavna zvezda maratonec Griezmann :rofl:

Povezava do prispevka

dajte mi prosim pomagat do konca razvit ali pa ovrečt naslednjo teorijo zarote. :D

 

kakor sem razumel Laporto (LoL @ moja španščina), so Messiju oziroma njegovemu fotru novico sporočili pred dvema dnevoma, zvečer. drži?

 

torej ravno takrat, ko je bil dogovor med Cityjem in Graelishom že sklenjen in bi bile strašanske sitnosti, če bi ga želeli v tistem trenutku v Cityju štopirat.

 

nalašč, da se izgubljeni oče in sin ne združita za poslednji ples? :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 21 minutami:

dajte mi prosim pomagat do konca razvit ali pa ovrečt naslednjo teorijo zarote. :D

 

kakor sem razumel Laporto (LoL @ moja španščina), so Messiju oziroma njegovemu fotru novico sporočili pred dvema dnevoma, zvečer. drži?

 

torej ravno takrat, ko je bil dogovor med Cityjem in Graelishom že sklenjen in bi bile strašanske sitnosti, če bi ga želeli v tistem trenutku v Cityju štopirat.

 

nalašč, da se izgubljeni oče in sin ne združita za poslednji ples? :D

gre v PSG plus še Pogba

 

Donnarumma

 

Ramos Markinjoš Kimpembe

 

Hakimi Wijnaldum/Pogba Verratti Bernat

 

Messi Mbappe Neymar

 

pol maš pa še Navas, Di Maria, Icardi, Draxler, Gueye, Herrera, Paredes, Danilo, Diallo, Kehrer

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka
reder reče pred 22 minutami:

Zakaj bi kdorkoli od trojčka Pep, Messi in Laporta hotel speljati tako teorijo zarote? 

 

Laporta/Barcelona, če že kdo. :D kaj pa vem, mogoče zato, ker v tem trenutku izgleda, da Pep nikoli ne bo osvojil CLja brez Messija.

 

Nodi reče pred 22 minutami:

gre v PSG plus še Pogba

 

hm, ne spremljam več podrobno, ampak četudi UEFA zamiži na obe očesi, ali bi to sploh šlo skozi finančni fair play? :D

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 53 minutami:

 

Laporta/Barcelona, če že kdo. :D kaj pa vem, mogoče zato, ker v tem trenutku izgleda, da Pep nikoli ne bo osvojil CLja brez Messija

 

 

 

A poj tej tvoji logiki misliš, da Laporta hoče slabo Messiju in predvsem Pepu ali kaj?

 

Ja FFP lol. Če bi se Tebas zgledoval po strogosti Uefinega FFP bi Messi včeraj podpisal za Barco.

Povezava do prispevka
reder reče pred 4 minutami:

predvsem Pepu

 

...

 

skratka, v slabih 5 letih je prišlo do izrazitega zasuka v LLL. predvsem si želim, da bi se s tem konkretnim padcem obeh velikanov prebudili ostali klubi in postali konkurenčnejši.

 

bo pa, realno gledano, letos prvi favorit Atletico. da vidimo, kako se bodo nosili s tem pedigrejem.

Povezava do prispevka

Ne vem kaj ima to z zgornjo teorijo zarote, no nepomembno. Laporta in Pep sta velika prijatelja če ne veš.

 

Mislim, da La ligo čaka podoben padec kot je bil v Serie A po 2006 in da bodo kmau 4.evropska liga po moči (mogoče so že?) in to povsem zasluženo. Težko bi v prejšnjem desetletju odgovorni slabše vodili Barco in La ligo in sedaj zasluženo prihajajo posledice. No glavno da je Tebas nepopustljivo "zmagal", nepomembno pa je to, da je ob tem hudo škodoval tudi ligi in sebi. Čestitke...

 

Že odštevamo dneve do El Clasica in epskega dvoboja Vinicius Griezmann?

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 uro:

gre v PSG plus še Pogba

 

Donnarumma

 

Ramos Markinjoš Kimpembe

 

Hakimi Wijnaldum/Pogba Verratti Bernat

 

Messi Mbappe Neymar

 

pol maš pa še Navas, Di Maria, Icardi, Draxler, Gueye, Herrera, Paredes, Danilo, Diallo, Kehrer

 

Mogoče bo ta postava celo dovolj, da zmagajo Ligue 1. 

Povezava do prispevka

Ma dej od lani so točno vedeli, da Messi gre. Ta zadnja sezona, izvolitev Laporte, zagotavljanje da ostane... vse to je bil imo bullshit. Lani je bilo vse zelo slabo speljano s strani Messija in Klovnomeja, legenda kluba pač ne more na tako grd način ven, ker bi izgubil preveč ugleda tako Messi kot klub. Po debaklu z ESL pa je bilo treba še najti glavnega krivca za Messi situacijo, da bosta tako klub kot Messi obdržala kanček ugleda. LLL in Tebas sta priročna za zatirane katalonce and there you go. 

 

Dejstvo pa je, da je to zakuhal gnil klub na čelu z Messijem, ki je bil del oziroma prva violina igralskega kadra. Mes Que Un Club... O ja, definitivno, to je poleg kluba tudi Messi. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 20 minutami:

UEFA bo pa spet pustla delat PSGju kar hoče. Na plačilni listi maš še z noro plačo Neymarja in Mbappeja. Letos prišla s veliko plačo še Ramos in Donnarumma. Zdaj pa menda pride še Messi s noro plačo. Res pošteno.

vse brez odškodnine, ne vem zakaj se tu razburjaš, ne bit tolk jelly

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...