Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Hernir reče Dne, 16. 7. 2023 at 12:26:

Jaz bom rekel samo: astromancer je moj črnec. Obvezno sprobat, če dobiš na voljo :D 

Fak, kako insanely OP je  ta klasa, ne se jebat. :avadodo:

Spustiš faking ČRNO LUKNJO in se, med tem ko se nasprotniki zvijajo v krčih, lepo odšetaš na sladoled (relic, ki poveča damage za oddaljene like FTW).

@GalkoNujno odkleni in probaj. To je tak sir, da ne moreš verjet. :D

 

Ful klas imam na rank 6-8, pol pa vzamem Astromancerja rank 2 in v prvo premagam najprej dva mignona in še glavnega bossa 4. stopnje (Stygian Study). Pa to brez krilc. :D

 

Pa poštekal sem, da mi je najbolje furati upgrejdan leather armor, ker ti boosta Resolve, za kupovanje relicov.

Ta igra je neverjetno zabavna. Men se komot kosa z Dead Cells. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Sem igral Hades malo, fun, ampak se mi zdi potrata časa. Ne delaš nič drugega kot pew pew.

Imaš tudi mnogo dialogov. Mnogo, mnogo, mnogo dialogov.

 

Vse igre so potrata časa. Hades je ena boljših potrat časa, najprej bo vedno lažje igrat, potem pa spet vedno težje.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 8 urami:

Sem igral Hades malo, fun, ampak se mi zdi potrata časa. Ne delaš nič drugega kot pew pew.

A zgodba ti ni? Mene je totalno prevzela, kar se mi v igrah res redko dogaja.

Drugače je tudi meni na zečatku bil boj bolj meh, dokler nisem odklenil drugih orožij in prišel na svoje. Pol je vse skupaj ratalo največja droga. :D

Po moje se ti splača še malo vztrajati.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

A zgodba ti ni? Mene je totalno prevzela, kar se mi v igrah res redko dogaja.

Drugače je tudi meni na zečatku bil boj bolj meh, dokler nisem odklenil drugih orožij in prišel na svoje. Pol je vse skupaj ratalo največja droga. :D

Po moje se ti splača še malo vztrajati.

Mogoče zaenkrat niti ni bilo dosti od zgodbe. Do tam sem prišu, da Nyx ni njegova mama. Ja sej vidim da je droga, je dober fun, samo mislim da nočem igrat več igric, ki so zgolj (ne glede na to kako dober) fun. Recimo bloodborne ima nek art, svet, vzdušje ... če bi imel zdej 20 let bi z veseljem fuknu 100+ ur noter, samo pri 40h mi je malo škoda časa in energije za nekaj, kar ni več kot fun.

 

Recimo zdej sem obrnu golden idola in se mi zdi, da nekaj od te igre bo ostalo "za vedno" v meni, ne vem na kakšen način točno. Hades pa mi je una kategorija, ko pure fun ko ga je konec samo izpuhti brez sledi.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 minutami:

Recimo zdej sem obrnu golden idola

 

Kako ti je bil pol zadnji primer? Meni je bil carski moment v zadnjem primeru, ko

opaziš, da un ustreljen dude pred hišo, kjer je bil shootout, še diha, in pol dojameš, da je preživel in ustrelil služabnika od taglavnega modela

:D

Povezava do prispevka

V Dark Souls nisem zmogel pridt v DLC, ker sem najverjetneje prodal pomemben item. Final boss padel v drugo.

 Zdej ravno gledam en video, razen pobijanje enih dreves za neke bližnjice, Gwyndolin boss fight in tisto dolgo romanje do korenin sem uspel v skoraj 70 urah vidt vse, sem kar zadovoljen. Zdej si bom vzel malo pavze od Souls špilov pa drkal Cod: Cold War in Army of Ruin.

 

Potem pa NG+ pa probat po drugi strani it :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 20. 7. 2023 at 22:58:

Ful klas imam na rank 6-8, pol pa vzamem Astromancerja rank 2 in v prvo premagam najprej dva mignona in še glavnega bossa 4. stopnje (Stygian Study). Pa to brez krilc. :D

 

Ok keri gaying beast si pa ti wtf. Pridem jaz tud do 4. bossa v knjižnici in tko ok, sej bo šlo, sicer ne glih v prvo ampak ne bo panike. Par poskusov in končno pade... wait what?? :D :D :D Fak no ta fora never gets old :D Sem potem porabil kar dosti časa za vse skupaj. Na koncu sem ugotovil da je barbar res dober če pač delaš samo napade brez skoka, ker res proper zaštema. Pa tisti relic je priletel, da si ranljiv samo v srčku, in je potem šlo.

 

Astromancer mi je pa noro cool za pucat sobe, bossom dela pa ful nizek dmg? Al je treba pocheesat za kakšen combo z relici? Je pa mos def najbolj uživantski lik, ta class bi še v kakem špilu igral :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@GalkoV tistem runu sem tudi sam imel ranljivo samo srce od vsega začetka. Čisto pozabil na to OP zadevo, ja.

Moj plan je v vsakem runu probati čim bolj nabildati DMG. Moji favorite relici so tisti za 100% more DMG given and taken, pa 10% more DMG at 50%+ Health ter 20% more DMG at >50% Health.

V tistem runu sem na koncu delal okoli 250-300% DMG. To se je vse sam topilo. :D

Sem pa spucal še 5. biom. Boss je direkt iz Cuphead. :D

Povezava do prispevka

Jaz sem zaklenil svet samo enkrat, da sem potestiral zadevo. Men je še najbolj zanimivo bildanje likov (Resolve FTW). Bossi mi drugače niso neki ful ful zajebani. Mene vedno ubije greed, k stalno pobiram cursed relics za več Resolvea in pol me one shotajo pasti. :D

Povezava do prispevka

Uf meni je bil pa v 3. svetu svinjsko težak boss, sploh v drugi fazi z pritiskanjem na stikala. Bi se fejst zlagal, če bi rekel da mi je bil lahek ali obično težek :D

 

Jaz se pa preveč bojim, da mi bodo normalni enemyji pogrickali lajf do bossa in zato vedno zaklenem svet. Je pa exploration in leveling lika ful carski, itak. Pa kakšni relici ti tudi čist odlomijo lika. Recimo poison tick ali karkoli drugega kar ima dmg stack, joj kok ga svinjsko nakaže v multi-hit likih a la Astromancer ali Kuhar, m m mmm pridi sinko da ti dam ljubezen :wub:

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

The dark pictures anthology: man of medan

5/10

20190824235414_1.jpg

Igra tipa pokojnega Telltale, z razliko, da omejeno število odločitev dejansko ima efekt na to kdo preživi in kdo ne (čeprav sklepam da vsi, ki lahko, umrejo v zadnjih 5 minutah igranja, da ja ne bi šli kateri dev resoursi v nič :rolleyes: ). Kar ti igra seveda ne bo pustila pozabit, kot, da za tak žanr to naj ne bi bilo samoumevno. Kljub dokaj lepi lokaciji igro pesti kar nekaj problemov.

 

Glavni problem so ponovno... kontrole. Ekipi ni uspelo sproducirat najbolj simplističnega načina za sprehajanje po xy gridu. Voice acting je bolj meh. Zgodba je predvidljiva in slabo izpeljanja. 5 % interakcij in pogovorov ni bilo izpeljanih tako, da bi verjel, da se je to res zgodilo. Za takšno igro je to smrt.

Igra je kratka, ima pa verjetno nekaj replayabilitija, če se ti da rešiti celo ekipo in če želiš odkriti še več "skrivnosti". Kljub temu, da sem sestavil celo zgodbo po 1 uri igranja, saj je enostavno tako predvidljiva.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Preigral Call of Duty: Cold War. Všeč mi je, da odločitve vplivajo na zgodbo, bolj kot pri Black Ops 2. Ni lih Spec Ops: The Line, je pa proper Raven shooter. Misija v Lyubanki je bla fun, dejansko neka verzija Call of Duty verzija Hitmana

 

Sicer špil ni spoliran in se ne splača igrati na slušalke, ker tudi če imaš naštimano na headphones praska sound celi cajt. Drugače pa ajde, za teh pet urc je to kar zabaven špil.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 4 urami:

The dark pictures anthology: man of medan

5/10


Man of Medan je itak njihova prva igra v tej zvrsti in se čisto strinjam s tvojim opisom in oceno. Ampak načeloma jim kvaliteta raste. Recimo, že naslednja igra je veliko boljša. 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

6. svet (podzemlje) se pa absolutno ne zajebava, lol.

 

Sun tower 5. svet priznam da sem počizal ko prasec, ker sem dobil nek mega random weapon (crow wings al neki) in sem preprosto poletel čez cel svet brez da bi enkrat crknil, boril sem se mogoče z desetimi enemyji v celem runu hehe. Pol sem pa še pri bossu našel nek cool spot, kjer te fali večina izstrelkov, in sem počizal še njea.

 

Bom pa izgleda zdaj v 6. svetu plačal dividende, da mi vsi liki smrdijo po dreku pa skill level mogoče tud ni čist tam kot je game progression :D

 

Mi je pa ta scenarij, da najdeš v nekem čošku v kantah za smeti "randomize weapon" relic, ki ti zamenja sekiro za nagačenega ptiča s katerim lahko letiš 360 stopinj po prostoru in s katerim nato skippaš faking celoten platformersko ful zajeban binom in uletiš direkt pred bossa kot največji car, absoluten highlight špila. Ti momenti, ko te random itemi in kombinacije iz posranega siromaka spremenijo v OP božjo batino, so brez vprašanja največji pull dobrih roguelikov, vsaj zame :)

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

+1 na vse kar si napisal. Zato sem prej napisal, da mi je bolj kul buildanje in eksperimentiranje z liki, kakor sam napredek. Drugače sem na istem kot ti. 6. biom imam raziskan in odklenjeni dve mini boss sobici.

Droge.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...