Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Hernir reče Dne, 21. 7. 2023 at 12:05:

Kako ti je bil pol zadnji primer? Meni je bil carski moment v zadnjem primeru, ko

 

  Razkrij skrite vsebine

opaziš, da un ustreljen dude pred hišo, kjer je bil shootout, še diha, in pol dojameš, da je preživel in ustrelil služabnika od taglavnega modela

:D

 

Epiloga nisem naredu. Že pri zadnjem primeru sem imel rahlo dovolj (utrujen od razmišljanja) in sem ga polovico naredu z rešitvami, sicer mi je blo pol uizico žal, samo se mi je zdel kr težek. Bom vidu če se mi bo dalo epilog, še posebej zdaj ko je spoilan kek. Kako gre tebi spider? Jaz sem vidu une karte in sem reku hvala lepa.

 

Zdaj igram Hades, ki sem padu v neko deprico in mi sede neki, da mi omrtviči duha, sicer kombinacija s pivom ni tolko dobra kot pri Idolu iz očitnih razlogov. Včeraj sem igral do 4h zjutraj, prav bolel me je zgornji del dlani, ki nimam gaming postavitve ampak sedim na kavču in igram sključen z rokami na klubski mizici pod višino pasu. Vmes se mi je laptop pregrevat začel in sem mogu ugasnit in čakat živčno pol ure da pride malo k sebi, medtem sem pa guglal builde in nisem štekal nič. Btw a je ful boljše na joypad igrat? 

 

Prišu sem do minotavra ko je skupaj z unim modelom, tam vedno pušnem. Drugače bossi so mi najbolj weak moment, una kača je res dosadna, niti ni nekega skilla, samo potrpežljivost. Od orožij mi je pa lok najjači, v smislu da mi je najbolj žur igrat z njim, une boks rokavice pa se mi zdijo najbolj op. 

 

Ne vem pa kaj je sploh zgodba (sem malo tomazek glede dialogov v igrah, razen kakih ff7 variant) to, da hočeš zbežat ven, fotru ni kul ostali bogovi pa pošiljajo velik support v had?

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Untitled goose game

8/10

078ba068.jpg?height=200p&trim=2,2,2,2&cr

Kratek zabaven piece was never an option simulator. Kontrole so preproste in dokaj dobre. Med igranjem sem vseskozi imel občutek, da igram "prekleto kurbo". V njej črtaš z liste stvari, ki jih moraš narediti. Tojto. Definitivno priporočam za ene 5 urc neobremenjene zabave. Tu in tam me je casually nasmejala. Sploh konec.

 

Kritiko dam predvsem na to, da ni to-do lista bolj zanimiva in da ni več lokacij.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 9 urami:

Epiloga nisem naredu. Že pri zadnjem primeru sem imel rahlo dovolj (utrujen od razmišljanja) in sem ga polovico naredu z rešitvami, sicer mi je blo pol uizico žal, samo se mi je zdel kr težek. Bom vidu če se mi bo dalo epilog, še posebej zdaj ko je spoilan kek. Kako gre tebi spider? Jaz sem vidu une karte in sem reku hvala lepa.

Ne saj epilog je v bistvu samo recap zgodbe, da igrica preveri, če si razumel vse nianse, pa kdo je kaj naredil čez celo štorijo. Spider sem nehal igrat. Prvo mapo sem naredil, ni tako težka, ko se je lotiš (igro s kartami moraš pogruntat, kaj premaga kaj (papir-kamen-škarje mehanike ima), pol pa hitro steče)

 

Drugi primer sem pa se zabijal z glavo ob zid, dokler se nisem vdal in pogledal na net, ampak potem mi je padlo dol, ker se izgubi neka magija s tem, tako da sem dropal

 

Vseeno res fina igrica (osnovna), dam ji 8/10, dober poletni vibe 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Meni je pa ravno uspelo razvozljati 2. primer Spiderja. Res kar brutalen skok težavnosti v primerjavi s prvim… Tretjega se lotim jutri.

 

Sicer sem pa vmes končal Mad Maxa. Kljub repetitivnosti opravil je bil čisto fun špil. Zelo všečno narejena mapa/pokrajina - vedno vidiš neke landmarke, ki te vabijo, da jih raziščeš. Skratka - ni tako slab špil, kot je bil večinoma ocenjen, ni pa tudi masterpiece, kot ga poimenujejo razni jutjuberji.

Povezava do prispevka

Mestrpis je samo tistim, ki igrajo samo Arkham in Spiderman igrice. Sej je fun, samo tole je pa res primer špila, ki ima preveč fillerja in premalo posebnih misij. Da je Mad Max 10urni špil, kjer se vrže ven pol misij in opravkov ter se bolj osredotočijo na skriptirane misije, bi ta špil bil bomba.

Povezava do prispevka

Se ne strinjam.

 

Returnal je krajši, ampak ga igraš vse skupaj več časa, da ga lahko obrneš. Witcher 3 samo v 10 urah komaj prideš do začetka Red Baron questa. Half Life 2 je dolg skoraj 20 ur in je amazing izkušnja od začetka do konca.

 

Najbolj važno je, da je gameplay na vrhuncu. V Last of Us Part 2 se zgodbovno malo vleče na koncu, samo drugače je pa gameplay super.

 

Najbolj bedno je, da lih padeš notri v špil in je za vogalom že konec. Lahko smo veseli, da smo šli iz Doom, Wolf3D, Blake Stone in Rise of the Triad v veliko bolj razgibane špile, naj bo to kako se premikaš po razgibanih levelih, umetna pamet nasprotnikov, različni setpieces, ...

Povezava do prispevka

Probal sem preigrat Alan Wake-a pa me je kar hitro minilo. Preprosto preveč dolgočasno mi je in upam da bosta Max Payne 1 in 2 dobila proper remake-a, ne pa nek površen remaster. Še dobro, da sem Alan Wake-a že preigral deset let nazaj.

 

Malo sem spet igral Monster Hunter: Iceborne, pa kljub temu, da štekam zakaj je folku všeč, me še ni povlekel notri. Preveč nabiranja in grindanja zaenkrat.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Probal sem preigrat Alan Wake-a pa me je kar hitro minilo. Preprosto preveč dolgočasno mi je in upam da bosta Max Payne 1 in 2 dobila proper remake-a, ne pa nek površen remaster. Še dobro, da sem Alan Wake-a že preigral deset let nazaj.

Meni tudi ni sedel pa mi je bla res carska igra na x360 takrat. Jbg igra se je kar postarala.

Povezava do prispevka

Zdravo ne, je pa bilo bistveno bolj izvedljivo. Jaz sem na faksu lahko razvaljival do treh zjutraj in gladko bil ob osmih na predavanjih. Resda sem bil pol malo zblojen in dejansko enkrat na predavanju iz stare cerkvene slovanščine dejansko zaspal pred profesorico in mi je to na polno zamerila, ker sem po njeno smrčal njej pred ušesi, ampak dalo se je. Zdaj pa me ena neprespana noč čisto uniči, kaj šele več v paketu. Lih te dni neki slabo spim (I wish da zaradi igric) in sem kot zombač pol dneva :D

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Ma dej via, I'm too old for this shit. Drugi dan na šihtu v kurcu še imam neko intelektualno delo kjer nastopam pred publiko fak, cel zblojen od igranja igric celo noč :no:

počaki naslednjo fazo. Jaz pri 40-tih popoldan igram kake 3 ure skupaj, pa že čutim zblojenost in pomanjkanje koncentracije...pa še oči me bolijo (pa imam dober Dellov IPS monitor) :D niti predstavljam si ne več, kako sem lahko pri 14-tih letih  cel teden 12 ur na dan na 14" CRt-ju igral Warcraft 2.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...