Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2023]


Priporočeni prispevki

Meni se tudi kar poznajo leta, celo ob vikendih po parih urah igranja že kmalu po polnoči začnem malo kinkat; ene parkrat mi še v ta namen skuhana večerna kava ni pomagala :D

 

Sem pa komot še ne tako dolgo nazaj, v poznih dvajsetih in zgodnjih 30-ih, imel gamerske all nighterje do 5ih zjutraj... Pa niti nisem tolk bolj zjeban od službe kot 5-10 let nazaj, se mi zdi da res orenk začne padat stamina za celonočne žure ali pa igrice, ko se bližaš 40 :(

Povezava do prispevka

Drevored me je zanc nakuril,  da sem ponovno zagnal Sekiro in nardil no charm/demon bell vse kar leze po mapah NG run. pol pa uleti Elajjaz s permadeath streami - trenutno je pri 61 crkotih no charm/demon bell vse kar leze - in Vesoljc objavi permadeath Sword Saint run, jebiga let's do it.

moji crkoti, ki ubijejo boga v tebi: bambusar ti skoci na glavo, kacon te oplazi, ker si kreten skocis suicide bomberju na tikvo, ker si jaci od sudbine napades dva ostrostrelca naenkrat, pa se kej bi se naslo. najbolj nerve wrecking encounter, jebeni bik pred gradom. boss crkota, 1x Genichiro in 1x Owl. dve ogrlici sem izpustil, ker nekateri mini bossi v zadnjem delu igre so no go za permadeath, prav tako sem izpustil fotra v Hirati, orangutana in double majmuna. najbolj zasvical pri krapu, ker sem od nervoze zgresil izhod, a me na sreco ni oneshotal (osem ogrlic je blo life saver). 

 

priporocam :)

 

   

 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
cashman reče pred 34 minutami:

počaki naslednjo fazo. Jaz pri 40-tih popoldan igram kake 3 ure skupaj, pa že čutim zblojenost in pomanjkanje koncentracije...pa še oči me bolijo (pa imam dober Dellov IPS monitor) :D niti predstavljam si ne več, kako sem lahko pri 14-tih letih  cel teden 12 ur na dan na 14" CRt-ju igral Warcraft 2.

 

Raz reče pred 28 minutami:

Meni se tudi kar poznajo leta, celo ob vikendih po parih urah igranja že kmalu po polnoči začnem malo kinkat; ene parkrat mi še v ta namen skuhana večerna kava ni pomagala :D

 

Sem pa komot še ne tako dolgo nazaj, v poznih dvajsetih in zgodnjih 30-ih, imel gamerske all nighterje do 5ih zjutraj... Pa niti nisem tolk bolj zjeban od službe kot 5-10 let nazaj, se mi zdi da res orenk začne padat stamina za celonočne žure ali pa igrice, ko se bližaš 40 :(

 

Letos sem jih dopolnil 40 in ne vem o čem pišeta :D Kot rečeno, če dobim v roke vrhunski špil in če proper padem noter, mi ni panike šopati do 03:00 čez vikende al pa še dlje, če je extra dober segment. Čez teden pa valda ne, oziroma sem res bogi naslednji dan, če se spozabim in igram do 01:00, budilka pa ob 07:15.

Povezava do prispevka

Mogoče je pri men 'problem', da mam izven letnega dopusta bioritem tak, da se tud ob vikendih zbujam nekje med pol šesto in šesto, enako kot ob delovnikih - kar je po svoje kul, ker imaš dosti od dneva, sam očitno mi potem zvečer/ponoč mal zmanjka baterije v primerjavi z ljudmi, ki lahko sladko spijo v soboto al pa nedeljo do 9-ih in dlje

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jst sem skoraj cel 4. letnik faksa in prvo leto absolventa živel ko največja propalica - nažigal špile, žural in gledal serije ponoči, vstajal pa med 11:00 in 12:00 - zato se zdim zdaj samemu sebi največji boss, ko kjub allnighter gaymanju vseeno vstanem še pred deseto čez vikend :D :D

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

Jst sem skoraj cel 4. letnik faksa in prvo leto absolventa živel ko največja propalica - nažigal špile, žural in gledal serije ponoči, vstajal pa med 11:00 in 12:00 - zato se zdim zdaj samemu sebi največji boss, ko kjub allnighter gaymanju vseeno vstanem še pred deseto čez vikend :D :D

 

 

Ene zagrabi pri 41... počakaj še malo :D

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Raz reče pred 18 urami:

Meni se tudi kar poznajo leta, celo ob vikendih po parih urah igranja že kmalu po polnoči začnem malo kinkat; ene parkrat mi še v ta namen skuhana večerna kava ni pomagala :D

 

Sem pa komot še ne tako dolgo nazaj, v poznih dvajsetih in zgodnjih 30-ih, imel gamerske all nighterje do 5ih zjutraj... Pa niti nisem tolk bolj zjeban od službe kot 5-10 let nazaj, se mi zdi da res orenk začne padat stamina za celonočne žure ali pa igrice, ko se bližaš 40 :(

 

Samo eno vprašanje ... Imaš majhnega otroka? :D 

 

Jaz imam pa se še dodatno pozna ... Je pa res da na kavču pred TV lahko zaspim takoj, medtem ko če sedim na stolu pred monitorjem pa komot zdržim do 3h zjutraj :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
sherc reče pred 5 urami:

Je pa res da na kavču pred TV lahko zaspim takoj, medtem ko če sedim na stolu pred monitorjem pa komot zdržim do 3h zjutraj

 Tu se podpišem.
Razlog 1 je pomoje v interaktivnosti, ker pri igrah moraš fizično sodelovat in možgani delujejo na večji moči. Logično.
Razlog 2 pa je v položaju sedenja/ležanja. Pred monitorjem načeloma sediš in je manj možnosti da zadremaš. V kolikor ležiš  je čisto naravno, da te položaj uspava. Še bolj logično. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sherc reče pred 7 urami:

Samo eno vprašanje ... Imaš majhnega otroka? :D 

 

Jaz imam pa se še dodatno pozna ... Je pa res da na kavču pred TV lahko zaspim takoj, medtem ko če sedim na stolu pred monitorjem pa komot zdržim do 3h zjutraj :D 

 

Nope, samski in brez otrok, tko da ta olajševalna okoliščina odpade

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 5 urami:

@Raz pač začni igrat igrice ob šestih zjutraj, zelo enostavna rešitev. 

 

sem pognal ratchet and clanka na pcju, hjoj kok je fajn filing, ko igrica samo vrhunsko dela in ni nobenih težav s performancom. a lahk več tega pls. 

Kaj je to zdej neka propaganda napram gojcu? Komu verjet :o

Povezava do prispevka

Obrnil Rogue Legacy 2.

Kako carsko ti na koncu v creditsih pokažejo katere monsterje si vse srečal in koliko ti jih še manjka. Faking teaserji eni :avadodo:

Sam tbh dvomim, da se bom šel completionista. Tole je enostavno prevelik time sink.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vrni se čez en mesec, ko ti zmanjka špilov za preigrat. 

 

Jaz raje igram špile, ki vlečejo še naprej in naprej, ker uživam v njih. V Trek to Yomi npr. ne uživam tok kot sem v Vampire Survivors al pa Hades, tako da komaj čakam, da pridem do konca in se nikoli več ne dotaknem špila :D 

Povezava do prispevka

sem tud jaz zaznal pol na redditu, da so neke težave (je bil že patch tud) in enim crasha. preigral sem sam intro, do tam je vse funkcioniral normalno. za razliko od jedi survivor (to je slabo delal/dela tud na ps5), returnal in tlou. 

Povezava do prispevka

Obrnil Inscryption. Ne bom sel prevec v detajle, ker je ravno point v tem, da gres na slepo v spil (se uradni trailer pokaze samo en aspekt spila, hudo). V glavnem prfuknjen spil, pravila se konstantno spreminjajo, sploh med acti, tako da res ne ves kaj prcakvat. Priporocam, je na PS+ extra.

 

Se vedno spilam Zeldo. Lepo pocasi, ce bom sel s takim tempom in ignoriranjem main questa naprej, bom rabu 200 ur.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 28. 7. 2023 at 13:10:

Obrnil Rogue Legacy 2.

Kako carsko ti na koncu v creditsih pokažejo katere monsterje si vse srečal in koliko ti jih še manjka. Faking teaserji eni :avadodo:

Sam tbh dvomim, da se bom šel completionista. Tole je enostavno prevelik time sink.

 

Evo jaz sem tudi pri Cainu aka zadnjemu šefu, tko da lahko dam NG mnenje.

 

Roguelite špil kot se šika. Gameplay loop je proper, unlockable attributov, opreme in ostalih heroinskih foric je ko fuka, roguelike momentov z runami in adrenalinom je ko listja in trave, kontrole so tight. Build variety je insane, replay potenciala pa očitno tudi za 1 leto igranja, kolikor vidim naslove YT videev (NG 20 Prime Cain gameplay no commentary - lol what :D). Tko da res zelo zelo jak predstavnik svojega žanra. Ampak mu ne uspe prebiti svojih okvirjev, tako kot jih je uspel recimo Hades ali Returnal. Pač v zelo zelo spolirani igrici delaš endless rune, grindaš statse, se učiš patterne in upaš na god roll, ki ti bo iz lika naredil terminatorja, to je to, nič več nič manj. Zgodbo in lore je napisal osnovnošolec, pa še to bolj tak, trojkar, ekonomonska Roška roba - kaj šele da bi dosegla bivanjski nivo kakega Returnala. Produkcijska vrednost je zelo blizu DaCapo pizzi iz sosednje teme - oziroma lažen, je ful manj alter in cool. Grafika je iz stock mobilne igrice, VA ne obstaja. Ajde par bossov (Tubal) izgleda cool. Pač res je uno PURE roguelite 2D igrica. Tam ene 87 oceno bi ji stisnil. Polica material mi je pa vsekakor.

 

Še moj ranking likov:

S tier: momak z rapirjem, barbar, boksar

A tier: astrolog, vitez, valkira, kuhar

B tier: samuraj, dragon lancer, čarovnik, assassin

Šupak tier: bard, lokostrelec, revolveraš, pirat

 

Edit: evo obrnil. In to z vanilla boksarjem brez enega relica na sebi, to je to, boksar je lajf. Carski zadnji fajt, res hud. Pa priznam da mi še zdaj ni jasno, kako se umakniti homing modrim fireballom :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

V drugo sem štartal Afterparty.
Top summervibe igrica! ;  party, koktejlčki, posmrtno življenje, satan ... Za razliko od primerljivih twinpeaksovskih Oxenfrree 1 in 2 je igra na polno humorna. Takoj prodam preostalo jajce, če naredijo nadaljevanje.   
 


btw, Oxenfree 2 me je pa malce razočaral. Kar naenkrat konec zgodbe in to je to. Hecno, prav šokiran sem bil, ker sem pričakoval vsaj še par ur igranja.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...