Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 21 minutami:

V tisti vodnjak sem šel samo zaradi platine, kasneje sem delal ovinek mimo njega :D

 

OCD ob skipanju god tier orožij intensifies. Rakuya rabim, tudi če igram str build. "Za vsak primer".

 

 

Augur je tista zadeva kero Mikolash abusa v prvi fazi. Eldritch hobotnica parry je tolk OP, da ni res.

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Končujem drugo mapo v Divinity: OS2.  Kolk ur je približno to še do konca? Verjetno ne bo šlo do izida BGate3?

Ti samo igrej. Chapter 1 in 2 sta najdaljša, zdej bo smooth sailing do konca. BG3 lahko že počaka kak dan ali dva, magar se ti downloada/inštallira medtem ko končuješ OS2

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Ti samo igrej. Chapter 1 in 2 sta najdaljša, zdej bo smooth sailing do konca. BG3 lahko že počaka kak dan ali dva, magar se ti downloada/inštallira medtem ko končuješ OS2

 

Sej zdej sem na koncu četrtega poglavja (2 večji bitki do konca preden grem na naslednjo mapo). BGate3 se bo downloadal dobro urco tko da... ;) In še vedno imam plan vzet deluxe verzijo da igram 3 dni prej, ker sem pač hyped as fuck. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 urami:

Prvič slišim

dosti bolj forgiving je kot pištole in večino nasprotnikov knock downaš na tla in daš kar vredu damage. Pa uporabljaš lohka badass 2 handed weapone kot burial blade in hkrati parryjaš. Drgač parryat niti ni tok zajeban v BB sam se moreš navadit na timing ker moreš stisnit dosti prej kot pa pri kakem Sekiro, kjer moreš res un zadnji moment. Pa vedet moreš pri bossih kater napad se sploh da parryjat ker se jih dosti ne da čeprav izgleda napad popolnoma normalen. To me je najbolj jebal pri prvem skozihodu kjer sem se bolj izogibal parryjev zaradi tega. Pri veliki večini napadov moreš stisnit za parry takoj ko začne animacijo za napad.

Povezava do prispevka

Iz prve padel Cleric Beast :mafija:

zdej sem dobil neka nova orozja v stacuni, hvala bogu mam premalo strengtha zanje. Na splosno so mi v podobnih spilih (hack n slash) malo odvec vsa ta nova orozja, ki jih dobivas vmes, ker se mi ne da studirat cifer in statistik, raje upgrejdam obstojeca orozja. A je to legit taktika?

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Scar reče pred 5 minutami:

Iz prve padel Cleric Beast :mafija:

zdej sem dobil neka nova orozja v stacuni, hvala bogu mam premalo strengtha zanje. Na splosno so mi v podobnih spilih (hack n slash) malo odvec vsa ta nova orozja, ki jih dobivas vmes, ker se mi ne da studirat cifer in statistik, raje upgrejdam obstojeca orozja. A je to legit taktika?

Lepa.

 

Z orožji se eksperimentira v drugem skozihodu. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz ti svetujem da vsekakor sprobaš čisto vsako orožje ki ga boš dobil :) statsi so eno, drugo je pa če ti bo sedel moveset, range, stagger, windup med udarci, coolness faktor itd. Bloodborne ima velik problem - dobesedno vsa orožja, sploh pa tista v DLCju, so bolj fun kot vreščeč beast na grmadi. Ne vem če je še en tak špil, kjer praktično ni slabih orožij :)

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Jaz sem za prvi skozihod uporabljal samo axe, ki mi je proti večini op weapon ko ga dobro upgradaš

 

Zdej pa mal levele nabirat pa cel Central Yharnam prečekirat. Jaz sem imel srečo, da sem proti bossu šel šele, ko sem vse prešnjofal in bil lih prou nabildan

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Jaz sem za prvi skozihod uporabljal samo axe, ki mi je proti večini op weapon ko ga dobro upgradaš

 

Zdej pa mal levele nabirat pa cel Central Yharnam prečekirat. Jaz sem imel srečo, da sem proti bossu šel šele, ko sem vse prešnjofal in bil lih prou nabildan

Overleveled axe wielder. Seems familiar. :D

Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 uro:

Iz prve padel Cleric Beast :mafija:

zdej sem dobil neka nova orozja v stacuni, hvala bogu mam premalo strengtha zanje. Na splosno so mi v podobnih spilih (hack n slash) malo odvec vsa ta nova orozja, ki jih dobivas vmes, ker se mi ne da studirat cifer in statistik, raje upgrejdam obstojeca orozja. A je to legit taktika?

Saw spear je sicer podobna zadeva, ampak (meni) malenkost boljša. Sicer je pa tudi cleaver čisto kul zadeva za praktično celoten špil (še posebej brez dlc-ja).

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Našel Moonlight sword v Armored core 6. Zdej šele lahko začnem igrat tko kot je mišljeno - Fashion Core! 

 

Zanimivo, glih v Bloodborne bi rekel da je najbolj dosadno orožje v primerjavi z ostalimi, povsod drugje pa jebački na tretjo.

 

Povezava do prispevka
Scar reče pred 2 urama:

Iz prve padel Cleric Beast :mafija:

zdej sem dobil neka nova orozja v stacuni, hvala bogu mam premalo strengtha zanje. Na splosno so mi v podobnih spilih (hack n slash) malo odvec vsa ta nova orozja, ki jih dobivas vmes, ker se mi ne da studirat cifer in statistik, raje upgrejdam obstojeca orozja. A je to legit taktika?

sej za upgrejde dobiš kar dosti tistih itemov razen tiste proti koncu. Če hočeš kakšno drugo orožje je mal jeba ker ne moreš respecat če gre za drugačen build. Poglej kar ti estetsko najbolj sede, itak so vsa orožja epic. Zdaj si še na začetku tko da se lahko odločiš za katerkoli build. Js sm prvi skozihod igral kar s saw cleaver in nisem imel nekih problemov, tko da če si ne želiš kaj spoilat res ni problem igrat z začetnimi orožji. Tudi všeč mi je bil moveset. Za drugega pa burial blade ker izgleda brutalno :D.

 

Drugače veš da imaš drugačne napade glede na to ali imaš lock on ali ne? Če nimaš lock on narediš vedno roll dugače pa quick-step. Imaš drugačen napad glede na to ali narediš roll ali quick step. Vsi roll napadi so isti. Quick step naprej je mislim da vedno isto kot vsak roll napad. Quick step levo ali desno naredi karakter 2 koraka naprej in ima res dober sweeping attack na določenih orožjih. Pri quick stepu nazaj isto naredi par korakov naprej da prideš nazaj na isto mesto kjer si bil za counter. Z rollanjem imaš malo boljšo kontrolo v točno katero smer želiš in je dostikrat boljše pri kakih bossih. Ko poštekaš moveset v nulo za svoj weapon postane ta igra GODLIKE, ker lahko delaš določene combote ki skoraj bolj spominjajo na kak Devil May Cry kot pa souls game.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Jaz sem za prvi skozihod uporabljal samo axe, ki mi je proti večini op weapon ko ga dobro upgradaš

 

Zdej pa mal levele nabirat pa cel Central Yharnam prečekirat. Jaz sem imel srečo, da sem proti bossu šel šele, ko sem vse prešnjofal in bil lih prou nabildan

 

Jaz sem se trikrat spravil začet s palico. Si moreš mislit frustracije, sploh, ker je bil BB moj prvi From špil in mi je mehanika fajtanja bila tuja. Pa soulsi izginejo, če guzneš... Si lahko predstavljaš trdost tiča, ko sem v nekem trenutku naletel na saw cleaver? :cry:

Halleluuuuuyaaaa.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Večkrat me je zaluštalo, da bi spet zalaufal BB na PS5. 

 

Pol se spomnem, da je še vedno v 30fps in me mine. 

 

Sej je očitno, da bo prej ali slej prišel remake v stilu DeS in bodo nas zmozli za še dodatnih 80-100$, ampak vseeno mi gre na kurac, da niti ne odklenejo fpsje na PS5. Consumer friendly firma. Saj jih razumem, jim gre tako slabo od prodaje ER  /s

 

Fora je, da bi kljub patchani verziji za PS5 tak al tak kupil remake. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Večkrat me je zaluštalo, da bi spet zalaufal BB na PS5. 

 

Pol se spomnem, da je še vedno v 30fps in me mine. 

 

Sej je očitno, da bo prej ali slej prišel remake v stilu DeS in bodo nas zmozli za še dodatnih 80-100$, ampak vseeno mi gre na kurac, da niti ne odklenejo fpsje na PS5. Consumer friendly firma. Saj jih razumem, jim gre tako slabo od prodaje ER  /s

 

Fora je, da bi kljub patchani verziji za PS5 tak al tak kupil remake. 

 

Za nepatchanje Bloodborne je imo bolj kriv založnik - Sony kot developer - FS. Modeli tud svojih PSVR iger očitno ne mislijo portat na PSVR2...

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 17 minutami:

 

To sem dobil obcutek, ampak dalec od tega, da bi mi blo jasno. Hvala, se bom malo poglobil :)

 

Pismo, ce bi vedel da tko popularen ratas na mnenjalu, ko igras From spile, bi jih ze zdavnaj :D

Tud če bo to edini FS špil, k ga boš preigral, boš za vedno imel bragging rights + kurac boš imel večji za 3 cm + imel 20 novih frendov na mn3njalu, ki te vabijo na zmenek

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

To je isto kot sem jaz delal na začetku diete. Če se je znašla kaka kremšnita (ali karkoli takega pač) v hladilniku, sem maznil 2-3 pajse... potem pa jo fuknil v smeti in malo pomučkal, da me ni skušnjava odnesla :D

 

Na srečo ni blo tak hudo, da bi pol šel žret ven iz smeti pomešane s staro solato in lupinami krompirja.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...