Skoči na vsebino

Star Trek


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Verjetno  je čisto naključje da je Rios sredi akcijske scene Alice pribil "really, we're doing this now?" ampak I choose to believe da je to čisto podjebavanje Discoverija kjer si sredi galaktične krize vsake 10 minut vzamejo trenutek da se mal pomenijo kako se počitijo in bebavo nasmihajo drug drugemu.

Povezava do prispevka

sem pogledal 4. del, ja vem. nisem si mogel pomagat pa sem pol na redditu pod enim topicom zasledil to mnenje, ki pritrjuje temu zakaj sploh gledam.

 

"Watching Picard is like watching videos of fatal car crashes - I feel dirty doing it, but I have to see the final results of this disaster."

 

 

 

Povezava do prispevka

Vse upe polagam na ST: SNW... Od ST: Enterprise sam je šlo vse navzdol, je pa proti novim ST top tier shit... ST: Picard pa joj, demenca pa artritis... ST: Discovery pa prvo sezono še nekak prebavil pol pa sam ufff to much woke, k na love parade, kup enih feministk, par pedrov pa en alien, normalni straight moški pa so evil... Jebeš tako prihodnost!

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka

IMHO se lotevajo družbene kritike in vseh možnih nepravičnosti čisto osnovnošolsko.

 

Četrta sezona Discovery (sploh nisem vedel, da je že izšla in sem jo pred kratkim pogledal v kosu) je vsaj malo spominjala na Star Trek in se je dogajala v sci-fi okolju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...