Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Sej zato.. dal bom 100 za eary access, ce bom dal ne vem, bpm vidu opise..

Drugace bi dal 30.. ker itak bi dal 70 al koliko pac je standart, ce nebi imel game pass ultimate ane

 

Ma stari da bi ti vedu kolko kesa mores dat odvetnikom kaksen krat pa nisi niti malo ziher, da bo kaj od tega.. in to samo da dosezes svoje, kar je itak ze tvoja pravica in bi moglo biti samoumevno.. ampak pac sistem te jebe v dupe.. da ne govprim o drugih srvareg, gradbenjstvo, zdravstvo, dopusti.. inflacija :)))

 

Kaj ces da je 100 eur tu pa tam.. nenazadnje, kolko racunajo zenske za po ure fuka :)))

 

Ce clovek dan danes nima 100 eur za fuknit stran tako, brez da bi ga skebelo, je iskreno malo kisla.. upam, da se ne bom nikoli vec vrnil v take čase

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ja jebiga vsak ima svoje prioritete..

 

Meni ni zal dat za hrano, kino, igre, belo tehniko, ipd. Mi je pa zal dat za avto, potovanja, obleke naprimer

 

Mislim, sem ce gledam za nazaj koliko dnarja sem porabil za te igre ni lih ql ne.. sam pol pomislim kolko prisparam drugje je kar ok deal

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Saj igrico itak kupiš, če ti je všeč in ni nič škoda keša. Razlika za 5 dni meni ne gre v glavo :D Počutil bi se nategnjega, ker s takimi forami namerno ciljajo na labilen folk (kot mikrotransakcije).

sej sem reku da sem picka

 

oca reče pred 10 minutami:

Drugac lahko kupis samo 30€ upgrade on igras 5 dni prej. Ce ze imas gamepass.

ej tnx, zdaj sem pogledal boljse, res je 

 

pol je imel @tomazek prav, matematicno :)))

Povezava do prispevka
Matija Cestnik reče pred 56 minutami:

Tudi jaz ga imam. Ampak tu pa tam kupim original. Letos pade še Forza Motorsport original. Tu pa tam je čist ok. 

Vse ok ampak zakaj potem gamepass ki ina glih 3 dobre igre vredne nakupa vsake 2 leti. Starfield bo top to ni kaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...