Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 28 minutami:

Zna tudi mogoče Super Mario Wonder (sic) ali Alan Wake 2 presenetiti.

 

Fak sej res še te bombe. Čist za hec pa za foro bi moral zdele na yolo iz nekje prileteti še Hollow Knight 2 :D

 

Pa dejmo zraven še honorable mention, ki sicer ne bo blizu dejanski GOTY zmagi ob taki konkurenci, ampak je vseeno 90 ocena špil: Dead Space 1 Remake.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

RE4R je dovolj drugačen špil od originala, da ga jaz štejem kot kandidata za GOTY.

 

Armored Core 6 nikoli ni imel šans, ampak verjamem, da bo bolj zabavna izkušnja kakor Starfield. Preprosto ne verjamem, da lahko dostavi Bethesda nekaj novega, da bo veliko bolj zanimiv špil od njihovih zadnjih 5 :ninja:

Povezava do prispevka
seattle reče pred 16 urami:

ej gatsu a je Starfield na PS5? :D

Tud če bi bla PS5 ekskluziva je nebi niti povohal. Bethesda iger nikol nisem maral. Preigral sem Morrowind pa še to direkt samo glavni questi. Oblivion in Skyrim sem igral cca 2 uri in zbrisal. F4 sem sicer preigral ker pač Fallout. Sandbox igre pač niso zame jebiga. Tud BOTW mi je slabš Zelda ko en par starejših.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Se strinjam, lih igram Zelda:Totk in mi je osebno kar prevelik svet, Zelde so mi pa carski bli lih zato, ker je bil svet lih pravšnji. Že Botw je bil ogromen, Totk ima pa isto + much more.

 

V Elden Ring me to ne moti, pri Zeldi imaš pa že tako ali tako sandbox varjanto špila, mehanično je špil bomba, samo sandbox+prevelik svet pomeni, da je ogromno contenta, ki ga boš falil. Ni pa tok zanimiv svet, da bi se mi dalo iskati vse jame itd

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 53 minutami:

Se strinjam, lih igram Zelda:Totk in mi je osebno kar prevelik svet, Zelde so mi pa carski bli lih zato, ker je bil svet lih pravšnji. Že Botw je bil ogromen, Totk ima pa isto + much more.

 

V Elden Ring me to ne moti, pri Zeldi imaš pa že tako ali tako sandbox varjanto špila, mehanično je špil bomba, samo sandbox+prevelik svet pomeni, da je ogromno contenta, ki ga boš falil. Ni pa tok zanimiv svet, da bi se mi dalo iskati vse jame itd

Meni je pa to kul, ker mi bo prav večletni projekt. Ne me tolk vleče kot ER da bi špilal kot nor, ampak vsakič ko igram, imam cele kupe ozemlja za raziskat. No pressure, gremo malo v Hyrule. Glih tolk pogosto da ne pozabim, pa tolk redko da mi ne dosadi.

Povezava do prispevka

Lol, jaz tudi jutri komaj čakam, da pridem domov. Ampak ne bo veliko časa, ker imamo tabletop rpg session. Sicer bi pri DM-ju lobiral, da naj raje kak quest pri BG3 zvečer naredi :P, ampak smo ravno lvl5 prvič, kar se bo pri mojem paladinu orenk poznalo, saj končno dobim dodatni attack, pa še tri dodatne slote za Smite. Hell yeah. :D

Pa sicer bom septembra bolj na easy igral, because job, zato ne preveč spoilati tukaj. Bo pa vsaj kul izvedeti, kako špil teče (ali bom na tej mašini preigral ali bom moral kaj upgrejdati) in koliko hroščat je. Če bo preveč, bom s pravim obračanjem počakal in se konec septembra raje lotil Cyberpunka 2077, ko pride zadnja razširitev oziroma upgrade (ali pa mogoče celo BG3 že). Kakorkoli, moram nekaj »block-busterskega« spet špilati, me že prav skali, že od lani februarja, ko sem preigral Dark Souls Remastered, sem samo na indie igračkah. :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...