Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Aoife iz Eurogamerja je res mega cool ja, njej edino še kaj verjamem. Dejansko je eden od najbolj hardcore gamerjev in najboljših obisovalcev na sceni - ženska :) 

 

Ostalo je pa težak trash. Pač lej, ne moreš biti zanesljiv gaming review site in hkrati furati neke brutalne rasne/spolno quote, če za neko mizerno plačo iščeš faking geeke, ki bi morali živeti za igranje igric. Ne gre, premajhen pool je. In potem dobivaš take zmazke od opisov in ocen, kot jih furajo zdaj. 

 

Naj najamejo 20 bledih poljakov / belorusov / slovakov, ki cele dneve šopajo slavic indyje v mamini kleti, pa bo. Bodo cenejši pa verjetno 1000x bolj relevantni od random momka, ki ima v jebenem podpisu "Ed has an interest in streaming, people and communities, and giving a voice to marginalised people." In ki ti potem v vsakem sestavku razpreda, ali je igrica dovolj reprezentira manjšine in ali so lepo in korektno predstavljene. Mrš.

 

 

Tijuana reče pred 14 minutami:

Isto "medij" Kotaku. Tisti so pa takšni gnoji, da bi vsi mogli imet na blacklisti.

 

Aja? Try Polygon :D :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Aoife iz Eurogamerja je res mega cool ja, njej edino še kaj verjamem. Dejansko je eden od najbolj hardcore gamerjev in najboljših obisovalcev na sceni - ženska :) 

 

Ostalo je pa težak trash. Pač lej, ne moreš biti zanesljiv gaming review site in hkrati furati neke brutalne rasne/spolno quote, če za neko mizerno plačo iščeš faking geeke, ki bi morali živeti za igranje igric. Ne gre, premajhen pool je. In potem dobivaš take zmazke od opisov in ocen, kot jih furajo zdaj. 

 

Naj najamejo 20 bledih poljakov / belorusov / slovakov, ki cele dneve šopajo slavic indyje v mamini kleti, pa bo. Bodo cenejši pa verjetno 1000x bolj relevantni od random momka, ki ima v jebenem podpisu "Ed has an interest in streaming, people and communities, and giving a voice to marginalised people." In ki ti potem v vsakem sestavku razpreda, ali je igrica dovolj reprezentira manjšine in ali so lepo in korektno predstavljene. Mrš.

 

 

 

Aja? Try Polygon :D :D

 

Polygon je legendaren zarad najbolj nesposobnih gamerjev kar jih imajo mediji podobnega kova. Ko sem gledal en njihov video od Doom Eternal je zgledalo kot da igra en otrok ki je prvič dobil joypad v roke... Pa njihovo jamranje čez težavnost FS iger itd... :rofl:

Povezava do prispevka

Dobri Ed iz Eurogamerja se recimo ukvarja s tem, da je Laezel v Baldurs Gate 3 nepopularen lik ne zato, ker je največji douchebag in na začetku najbolj annoyjing lik, ampak baje zato, ker je - ženska

 

https://www.eurogamer.net/dragon-age-writer-david-gaider-defends-baldurs-gate-3s-least-popular-female-companion

 

Model je dejansko napisal članek na to temo - BG 3 igralcem nek companion ni všeč zato, ker je ženska. NI MU VŠEČ, KAKO SE FOLK ODLOČA V JEBENI VIDEO IGRICI.

 

Eurogamer 2023, dame in gospodje.

 

 

 

btw, Laezel je drgač faking ZAKON lik, meni je bila všeč od prve sekunde dalje, sam težit, pametovat in sikat VSEM :D:D Pa takoj ti da maximum approval če ponižuješ neke uboge gnome in jih prisilš, da ti kleče poljubljajo škornje ahahahah :D  Pa protagonistu spušča 24/7 najbolj power-line, tko jo vprašaš če bi se kdaj pridružila enemu "izdajalcu" iz njene rase pa sam takoj meč ven pa "NEXT TIME I WILL TAKE YOUR HEAD FOR SUCH QUESTION" "IF WE WEREN'T FRIENDS I WOULD SPILL YOUR GUTS" itd :D:D res je carica no

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

 

 

Galko reče pred 1 minuto:

Dobri Ed iz Eurogamerja se recimo ukvarja s tem, da je Laezel v Baldurs Gate 3 nepopularen lik ne zato, ker je največji douchebag in na začetku najbolj annoyjing lik, ampak baje zato, ker je - ženska

 

https://www.eurogamer.net/dragon-age-writer-david-gaider-defends-baldurs-gate-3s-least-popular-female-companion

 

Eurogamer 2023, dame in gospodje.

 

 

 

btw, Laezel je drgač faking ZAKON lik, meni je bila všeč od prve sekunde dalje, sam težit, pametovat in sikat VSEM :D:D Pa takoj ti da maximum approval če ponižuješ neke uboge gnome in jih prisilš, da ti kleče poljubljajo škornje ahahahah :D 

What, kdo jamra nad Laezel. Najbolj seksi in karizmatičen lik by far :wacko:

Povezava do prispevka

Tole je dosti kul, šele danes odkril, lol. Razočaran nad mn3njalom, da ni še noben postal nikjer (vsaj opazil nisem). :P Sicer ja malo cringey, ampak se ne bi branil, če bi se razvilo v dejansko serijo.

 

Btw, kako kaj preživljate dan. Opazujete kaj downloading črto. Sem že na 80 %. :P 

Povezava do prispevka

  

bigboss82 reče pred 4 minutami:

BG3 je prevec specificna igrica.. sej po kvaliteti je najbrz tam z Witcherjem 3, meni obe nista ql zaradi balastov testa. Ceprav v BG3 je malo bolj zanimiv.

 

Anyway.. igrica je prevec specificna. Sej vidis kdo tam v temi komentira. Samo nerdi + Galko

 

Tezka bo za Goty

 

 

 

 

Glede na prodajne cifre samo na PCju in rekorde BG3 na steamu streljaš kozle ampak whatever lol.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 15 minutami:

Tole je dosti kul, šele danes odkril, lol. Razočaran nad mn3njalom, da ni še noben postal nikjer (vsaj opazil nisem). :P Sicer ja malo cringey, ampak se ne bi branil, če bi se razvilo v dejansko serijo.

 

Btw, kako kaj preživljate dan. Opazujete kaj downloading črto. Sem že na 80 %. :P 

Jaz sem downloadal ze prejsnji teden

 

 

 

@Gatsu

Prodajne cifre nimajo veze, ce sodim po sebi, ki sem igro kupil zaradi hypa in igral 2x po 1 uro.. pac silim se neki, sam ni to zame. Prevec specifike.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

@Gatsu

Prodajne cifre nimajo veze, ce sodim po sebi, ki sem igro kupil zaradi hypa in igral 2x po 1 uro.. pac silim se neki, sam ni to zame. Prevec specifike.

 

Škoda da ti igra ni kul. Ne vem kaj sploh greš nabavljat igro zarad hypa če ti na videz ne zgleda nekaj kar bi igral dlje ko 2 uri ampak na steamu ima kar 95% recommended oceno tko da its not just hype lol...

Povezava do prispevka

BG3 je primerna za precej širši krog ljudi, kot samo za tiste, ki jim paše za žanr. Kar dokazujejo tudi cifre, koliko ljudi jo na dan igra.  Tud meni je bilo prvih par minut retardirano, da moram kot idiot z miško klikat na pokrajino v igrici, da se človečki premaknejo tja, kamor sem kliknil, ker WSAD samo premakne kamero. A ta neumnost gre hitro v ozadje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ne bom komentiral direkt igre, ker ne poznam, ampak po opisanem sodeč verjamem, da je zelo dobra za tiste, ki jim paše ta žanr. Bom pa komentiral steam ocene... tam je tudi cele kupe totalnega crapa dobro ocenjeno :D Praktično nikoli, ko grem googlat kako igro, ne opazim neke slabe ocene ne Steamu.

 

Mogoče googlaš samo dobre igre? :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Aoife iz Eurogamerja je res mega cool ja, njej edino še kaj verjamem. Dejansko je eden od najbolj hardcore gamerjev in najboljših obisovalcev na sceni - ženska :) 

 

 

Sem mislil, da je Aoife nek internet sleng/kratica. Sem tudi guglal pomen. Grem malo ven na dež zdaj.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Škoda da ti igra ni kul. Ne vem kaj sploh greš nabavljat igro zarad hypa če ti na videz ne zgleda nekaj kar bi igral dlje ko 2 uri ampak na steamu ima kar 95% recommended oceno tko da its not just hype lol...

Vcasoh sem vse preigral zdaj me pa hitro mine, ce ne povlece zaprav.. te dve leti sem kupil cist prevec iger, ki jih pol niswe koncal.. zgleda se staram, bo treba spremenit taktiko.. 

 

Sam uni dzankurski nakupovalni reflex pri day 1 bombah me pa se cist rajca :)

Povezava do prispevka

Nabav bajto in kakšnega otroka nared, da ti ne bo preveč denarja za neumnosti ostajal :P 

 

ke_kit reče pred 33 minutami:

Hogwarts Legacy stari.

 

To je like 2 razreda slabš ko FFXVI ki je letos tud realno ne moremo štet v GOTY kandidate glede na petarde ki so/bodo izšle letos.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...