Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Tudi Edge ni dobil rivju verzije

 

Je pa obrzložitev DF zelo nazorna

Navedek

Lastly, a note on Digital Foundry. You should expect to see relatively prompt coverage of the game by Rich and his team after a separate delivery of Starfield code was provided to them. However, this was provided alongside instruction to me by Bethesda that no other parts of Eurogamer were granted access. This was an unprecedented request, but one I ultimately felt compelled to honour to ensure the access granted to Digital Foundry was not subsequently impacted by any other mandate

Problem naj bi bil v lastnikih Eurogamerja, ReedPop ali pa v njihovem formatu ocen. Pa že tako so očitno precej selektivno izbirali, kdo bo lahko opisoval  -  veliko strani in medijev po celi Evropi ni dobilo dostopa do opisovalske verzije....

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 5 minutami:

Glede na to, da je Eurogamer spljuval Kingdom Come: Deliverance, zakaj v igri niso srednjeveški Čehi, Madžari, Hrvati in ostala ljudstva srednje Evrope temnopolta, me sploh čudi, da jim kdo pošlje karkoli v review.

 

večji problem je to, da so modeli pri EG orenk naveličani igranja enih in istih AAA tipov igric (so večkrat že pisali o tem, u bistvu večine EG opisovalcev ne zanima več NOBEN tip iger, res so grumpy old farts lol) in da bo Starfield dubu v najboljšem primeru 4/5 (torej 80 score), zelo realno pa 3/5 (60 score). Kar bo pa močno užgalo po metascoru, sploh če hočejo parirati praktično flawless ocenam ostalih dveh GOTY FRP-jev, Baldurs Gate 3 (96 metascore) in Zelda: TOTK (96 metascore).

Povezava do prispevka

Mah.. sej so kupli Bethesdo in Activison

Uni Phil Spancer je reku, da je ta generacija v fazi konec zacetka :))

 

Tako da neki bodo ze spacali skupaj z vsem dnarjem ki sp ga porabili za IPje

 

Zdaj ce bo killer app pa ne vem

Itak bi jih rabili enih par, ce smo iskreni, ker massa je izgubila zaupanje

Povezava do prispevka

Saj res, nisem toliko spremljal, in sem že pozabil, da gre še za vojno pri konzolnem tržnem deležu tod. 

 

Bethseda nima sreče s tem svojimi major releasi. Falloutu 4 je spotlight ukradel The Witcher 3, Starfield pa prihaja v kar nasičenem obdobju releasov, pa še Baldur's Gate 3 trga – gate. :) 

 

Jaz dvomim, da bo Starfield GOTY, kot tudi pričakujem, da bo v petek ob downloadu poleg špila prispelo še nekaj gigabajtov hroščev. Bethesda to ve – pa tudi ve, da igralci to pričakujejo, pač, Bethesda. Prav tako Starfield ni igra, kjer je prodaja ob releasu ključnega pomena za uspeh, saj gre za igro – če uporabim filmski izraz za obisk kinodvoran – ki »ima noge«. Gotovo pričakujejo dobro prodajo na dolgi rok, ključna beseda so pa moderji: zaradi njih ima Skyrim (pa tudi Fallout 4) ogromno igralcev še danes.

 

Je pa štala, ker je vmes »uletel« Microsoft, ki Starfield uporablja za prodajno ekskluzivo. In potrebujejo instant uspešnico, ni jim dovolj uspeh na dolgi rok. Morajo potekati res zahrbtne lobistične igre zdaj v zakulisju. Še posebej zaradi izjemnega uspeha BG3.

 

Sem pa malo gledal na hitro novice: • moderjem dogaja, s Starfieldom so dobili svoje igrišče za avanture s sci-fi settingom • V petek bo prišel prvi 15GB patch :P  •  Aha, pa preload starta že jutri! •  Sranje je, kako bo špil tekel na nvidii, zaradi Microsoftove naveze za AMDjem. •  Je pa pri nvidii na voljo že Starfield ready grafični driver.  Potem pa samo še dva dni ... Fak, jaz sem kar seriously hyped :) 

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Zanimiva bodica od Eurogamerja pri razlagi, zakaj bo njihov opis Starfielda prišel kasneje (MS / Bethsda jim niso dali kopije):

 

https://www.eurogamer.net/eurogamer-and-bethesda-starfield

 

Tale špil je tko res že malo kritičen za Phila (po drugi strani pa čisto nič za MS, bolijo jih kurci za ta drobiž), tako da me prav zanima, kaki bolj ali manj subtilni pritiski zdele pokajo na opisovalce in njihove lastnike.

 

Folk, ki ni opisovalec in je nekako že prišel do svojega izvoda, ful hvali igro. Večinoma 9/10. So pa to random Janezi po svetu. Kar je dobro (ni pritiskov) in slabo (jih je vseeno vzet za rezervo). Ampak prvi vtisi so kar dobri, sploh ker je to Bethesda špil.

Povezava do prispevka

Ja, to sem tudi večkrat naletel danes. Verjetno so se pri Bethesdi ustrašili, kaj se je zgodilo Cyberpunku 2077 ob releasu, in so uporabili eno leto delayja za poliranje. Ravno prejle sem bral na več virih po netu, da je špil nekam sumljivo spoliran za Bethesdo ob izidu. :) No, bomo videli čez par dni.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 53 minutami:

Pomoje je to zadnja realna šansa, da MS spravi na trg res proper ekskluzivo, če ne so zaključili generacijo, ne vem, če bodo še kaj relevantnega izdali

Starfield ne bo kej dosti pospešil prodaje XSX, poleg tega so pred dnevi še skrivnostno skenslali Gamepass za 1$ akcijo...če pa mislijo, da bo to tak kult hit kot je bil Skyrim, so se pa nmal zmotili...

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Zanimiva bodica od Eurogamerja pri razlagi, zakaj bo njihov opis Starfielda prišel kasneje (MS / Bethsda jim niso dali kopije):

 

https://www.eurogamer.net/eurogamer-and-bethesda-starfield

 

Tale špil je tko res že malo kritičen za Phila (po drugi strani pa čisto nič za MS, bolijo jih kurci za ta drobiž), tako da me prav zanima, kaki bolj ali manj subtilni pritiski zdele pokajo na opisovalce in njihove lastnike.

Eurogamer je dal BG3 oceno 4, tako da ko jih jebe, zgleda itak nimajo pojma kaj delajo. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 29 minutami:

Eurogamer je dal BG3 oceno 4, tako da ko jih jebe, zgleda itak nimajo pojma kaj delajo. 

 

No ja, IMO ne bo nič premagalo "Not Recommended" ocene za 

 

- Disco Elysium (89 meta, top 10 RPGjev vseh časov kar se mene tiče)

- Persona 5 Royal (95 meta, širše sprejet najboljši JRPG vseh časov)

 

Ampak hej, uporabnica "Malindy" iz Eurogamerja ni bila impressed :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Zanimiva bodica od Eurogamerja pri razlagi, zakaj bo njihov opis Starfielda prišel kasneje (MS / Bethsda jim niso dali kopije):

 

https://www.eurogamer.net/eurogamer-and-bethesda-starfield

 

Tale špil je tko res že malo kritičen za Phila (po drugi strani pa čisto nič za MS, bolijo jih kurci za ta drobiž), tako da me prav zanima, kaki bolj ali manj subtilni pritiski zdele pokajo na opisovalce in njihove lastnike.

So le dobili kodo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Jaz te medije malo spremljam, je pa Eurogamer v veliki večini bil totalen garbage, ko sem pokukal.

 

Eurogamer je bil tam do nekje 2015 daleč najkvalitetnejša stran za casual napisane reviewe. Pol pa se je menjavalo kadre, pa stari pisci so bili overburnani, novi pisci so imeli druge prioritete etc. 

 

Zdaj mi je njihov največji plus, da včasih predstavljajo dobre indie igre, ki jih drugi povsem spregledajo. Ampak povečini ne berem več njihovih opisov, žal, ampak tudi katerihkoli drugih ne, ker so oni imeli zadnje res kvalitetne :D 

Povezava do prispevka

Sej to, Eurogamer je bil top shit, zelo sem spoštoval tudi njihovo politiko besednih ocen (ki so jo nekaj časa skenslali). Zdaj sem prebral BG 3 review in se z njim popolnoma strinjam. Mogoče komu ne sede številka na koncu, samo napisani so pa še vedno precej solidno. 

Povezava do prispevka

Lol po objavi bloga so jim le poslali kodo :rofl:

 

So pa brez tud pr rockpapershotgun in še marsikje. Po drug strani je pa kodo dobil skor vsaj Xbox youtube influencer. Sej Sony je tud zih kdaj takle stinker spustu sam ne spomnim se pa da bi ne dobili kode mediji ala Eurogamer, Edge, RPS itd. Čeprov tole gre bolj za Bethesda stinker imo. Todd Howard salty k so mu spljuval junk z imenom Fallout76 lol.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...