Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Ojej, folk mi daje račke na sakrastičen komentar. Verjetno bi moral dodati kakega smajlija. :D

 

Hoghwarts ni slaba igra, sam dejansko nima za burek proti težkokategornikom, ki jih je napopal zgoraj Galko.

Najbrž ne bo niti med nominiranci.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Med nominiranci bi znal biti zaradi prodaje, ni pa to goty tier niti v ful slabih goty letih.

 

Realno gledano mamo letos, tko kot smo imeli lani game of the decade tier.

 

Lani je bil to ER, letos TotK je to ziher, BG3 sodeč po mnenjih in opisih tudi, sam bom začel ko pride na plejki.

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Med nominiranci bi znal biti zaradi prodaje, ni pa to goty tier niti v ful slabih goty letih.

 

Realno gledano mamo letos, tko kot smo imeli lani game of the decade tier.

 

Lani je bil to ER, letos TotK je to ziher, BG3 sodeč po mnenjih in opisih tudi, sam bom začel ko pride na plejki.

 

 

 

Am ne pozabit da je bil Dragons Age Inquisition GOTY lol :D 

Povezava do prispevka

Če ste že o GOTY-jih, ful bi bila fora, če bo na koncu best rpg nagrado dobil Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, tako kot je to uspelo dodatku The Witcher 3: Blood and Wine. :D 

 

Sicer pa vsaj zame res izjemno leto, sploh ne vem, kdaj se bo to igralo: Starfield me najbolj mika, ker sem pač fan Bethesdinega sandboxanja, da se bo pohakovalo po vesolju, so pa že dolgo moje sanje o takem špilu. Baldur's Gate 3 vem, da mi bo na polno dogajal, ko se ga bom enkrat lotil, Sea of Stars bo tudi prej ali slej v libraryju :P, na srečo nimam switcha (no, vsaj zaenkrat :), da vsaj Zelda odpade. Potem od izida Cyberpunka 2077 čakam, da bo komplet igra na voljo, kar se bo zgodilo čez dober mesec. Tudi letošnji Final Fantasy bi sprobal ... nekoč. Ah. pa za nazaj moram še Kingdom Come: Deliverance preigrati. Oh, pa ko bo DLC prispel, je ena lagu še Elden Ring ... Potem pa folk pravi, da ni nič za igrati ... :no:

 

Ob vseh teh težkokategornikih zgoraj, se mi zdi, da je najbolje, da ostanem pri Dave the Diverju in lovim ribice in strežem suši. :D

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Letos so taki heavy hitterji za GOTY da bo kr smešno. 

 

Totk

Bg3

Ne ti Starfield lmao

AC6

SF6

RE4

FF16

 

Realno bo boj med totk in bg3. Ostalo bojo vse troll glasovi.

 

Še hogwarts je bil na začetku leta. Še MK1 pride in še spidey 2, novi assassin's creed ki spominja na stare dele,... takega leta v gamingu nisem videl od časov ko sem igral na xbox 360. Me zanima kolko glasov bo tle dobil Dave the diver. Mislim da se bo na koncu itak šlo za totk, bg3 in starfield. Zaradi recency bias dam prednost BG3. Mo videli ko pridejo prve ocene za Starfield. Zaenkrat deluje vse fantastično ampak to je le bathesda tko da veš da približno 30% kar je Todd rekel je totalen bullshit. Samo vprašanje je katerih 30% je to :D

Povezava do prispevka

MC Starfielda bo nad 90, 91-93 je moj guess. Morda celo višje, MS krvavo rabi visoko ocenjeno ekskluzivo...ampak dvomim, da bo kaj dosti pospešila prodajo XSX, zlasti po Evropi, kjer je zadeva dobesedno poteptana s strani PS5

 

ali pa bo zadeva res tako vrhunska, bomo pa sami presodili, ko jo bomo igrali. Sam jo bom šele čez kako leto, ko se pač zadeva v klasični Betežni meri poštima do te mere, da jo igraš BP

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 35 minutami:

Mah, za špile obsega Starfielda, Zelde in BG3 bi morali vzeti v meta skore za obzir le tiste, ki so naredili vsaj celoten main quest in krepko količino side kontenta. Če ne, naj se temu reče ''first impressions'' in ne review. Kot da bi ocenjeval 8 hodni meni po 3. hodu.

Starfield so tak poslali kode 14 dni pred izidom early accessa kar je pa dovolj časa, da lahko naredijo en proper review na koncu. Nintendo je za Zeldo tudi dosti prej poslal. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 33 minutami:

Za marsikoga najbrž tudi bo. Za moje pojme si zasluži nominacijo, ne bi pa glasoval za igro. Mislim da je na podobnem nivoju kot SF6 ali AC6.

Na Game Awardsih sem ziher, da ne bo ga zraven. Tudi težka konkurenca letos tudi za tiste high 80's naslove na meti.

 

Ob predpostavki, da bota Starfield in Spider-man 2 odlična. Imaš tako že 4 mesta od 6ih polni. Starfield, Spider-man 2, Zelda, Baldur's Gate 3. Eno mesto imajo za bolj indie špile. 

 

Torej ostane le še eno, ki pa tudi imaš špile poleg (Hogwards Legacy) Final Fantasy 16, Diablo 4, Hi-Fi Rush, Street Fighter 6, Armored Core 6. Resident Evil 4 (če zraven dajajo remejke). Zna tudi mogoče Super Mario Wonder, Assassin's Creed Mirage ali Alan Wake 2 presenetiti.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 minutami:

Na Game Awardsih sem ziher, da ne bo ga zraven. Tudi težka konkurenca letos tudi za tiste high 80's naslove na meti.

 

Ob predpostavki, da bota Starfield in Spider-man 2 odlična. Imaš tako že 4 mesta od 6ih polni. Starfield, Spider-man 2, Zelda, Baldur's Gate 3. Eno mesto imajo za bolj indie špile. 

 

Torej ostane le še eno, ki pa tudi imaš špile poleg (Hogwards Legacy) Final Fantasy 16, Diablo 4, Hi-Fi Rush, Street Fighter 6, Armored Core 6. Resident Evil 4 (če zraven dajajo remejke). Zna tudi mogoče Super Mario Wonder, Assassin's Creed Mirage ali Alan Wake 2 presenetiti.

 

 

Sama pasja jajca

 

Lp, Tomazek

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...