Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Mors it do zapuščene postaje, kjer premagaš space pirate. Potem je še par lokacij na planetu, kjer je loot, pošast pa še nekaj piratov. Planet mors med pristankom poskenirat in ti pokaže landing opcije. Ko greš z ladje, ti modri marker kaze lokacijo kamor je treba priti peš

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

@tomazekA ti igraš na controller? A je kak poseben način, da se usposobi DualSense v igri? Imam ga pairanega s PCjem in sem ga že uporabljal v drugih naslovih, sam piratska verzija Starfielda mi ga ne zazna out of the box.

A naj zaženem igro preko Steama in tam usposabljam compatibility?

 

Ja, itak. Ne pade mi na pamet igrat z miško in tipkovnico :D Potem bi še prej dol fuknil igro, če ne bi šlo s kontrolerjem.

 

Ej, nikoli nisem pairal DualSensa s PC. Jaz imam za PC še vedno DS4. Od nekdaj pa uporabljam tudi že DS4 Windows za Sony kontrolerje. Ima seveda podporo tudi za DualSense. Nič nisem rabil štimat, ampak je delal kontroler s prve, ko sem pognal igro.

 

Sem pa 90%, da počasi končujem svojo Starfield kariero... meni je to ultimativno bedno, ker pač OCD, da hočem pobirat vse. To mi je šlo na jetra tudi v Fallout in nisem igral. Vsak drek lahko pobereš in nimaš pojma ali je sploh uporaben. Potem pa samo gledam okrog kje je kaj za pobrat, isto na planetih vidim tam eno rudo, pa tam drugo... in skačem to pobirat okrog. Potem pa imaš v inventarju naenkrat 60 new items in zdaj scrolaj med vsem tem non stop in išči kje je kaj uporabnega ali novo orožje.

 

P.S.: Imo tudi tebi ne bo všeč igra, čeprav igraš dosti več žanrov kot jaz, mam tak filing. Če ti ni potegnil Fallout 4 in nisi padel not kot nor... potem ti bo brezveze.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Ja, itak. Ne pade mi na pamet igrat z miško in tipkovnico :D Potem bi še prej dol fuknil igro, če ne bi šlo s kontrolerjem.

 

Ej, nikoli nisem pairal DualSensa s PC. Jaz imam za PC še vedno DS4. Od nekdaj pa uporabljam tudi že DS4 Windows za Sony kontrolerje. Ima seveda podporo tudi za DualSense. Nič nisem rabil štimat, ampak je delal kontroler s prve, ko sem pognal igro.

 

Sem pa 90%, da počasi končujem svojo Starfield kariero... meni je to ultimativno bedno, ker pač OCD, da hočem pobirat vse. To mi je šlo na jetra tudi v Fallout in nisem igral. Vsak drek lahko pobereš in nimaš pojma ali je sploh uporaben. Potem pa samo gledam okrog kje je kaj za pobrat, isto na planetih vidim tam eno rudo, pa tam drugo... in skačem to pobirat okrog. Potem pa imaš v inventarju naenkrat 60 new items in zdaj scrolaj med vsem tem non stop in išči kje je kaj uporabnega ali novo orožje.

 

P.S.: Imo tudi tebi ne bo všeč igra, čeprav igraš dosti več žanrov kot jaz, mam tak filing. Če ti ni potegnil Fallout 4 in nisi padel not kot nor... potem ti bo brezveze.

Sem pol rešil, tako da sem emuliral Xbox gamepad z DS4Windows.
Thx vseeno.

 

Men zadeva zaenkrat izgleda dobro. Mislil sem, da mi bo teklo ful slabo na low nastavitvah, pa mi zadeva teče s 60fps na medium in 75% Dynamic Resolution (al kaj je tista zadeva).
Mi je pa smešno, ker ne morem kar spreminjati osnovne resolucije ampak me zaklene na 4K. Očitno je Dynamic Resolution scaling s procenti bolj intuitivno za ne Boomerje al neki. :D

 

@bigboss82 Men se zdi dobra grafika, sam se mi je zdela dobra tudi v igrah kjer si jo ti bolj kurcal od mene. :D

Lepa igra, sam res ful ful ful pogrešam HDR. Vse deluje sprano za popizdit.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Sem pa 90%, da počasi končujem svojo Starfield kariero... meni je to ultimativno bedno, ker pač OCD, da hočem pobirat vse. To mi je šlo na jetra tudi v Fallout in nisem igral. Vsak drek lahko pobereš in nimaš pojma ali je sploh uporaben. Potem pa samo gledam okrog kje je kaj za pobrat, isto na planetih vidim tam eno rudo, pa tam drugo... in skačem to pobirat okrog. Potem pa imaš v inventarju naenkrat 60 new items in zdaj scrolaj med vsem tem non stop in išči kje je kaj uporabnega ali novo orožje.

 

 

haha ja to pa je problem :)))

samo sibaj naprej main mission, vse akr ti rabi so metki

 

ke_kit reče pred 14 minutami:

 

@bigboss82 Men se zdi dobra grafika, sam se mi je zdela dobra tudi v igrah kjer si jo ti bolj kurcal od mene. :D

Lepa igra, sam res ful ful ful pogrešam HDR. Vse deluje sprano za popizdit.

kot je rekel uni sprano je zaradi drugih zadev

 

drugace ja malo sem pretiraval za next gen, ma vseeno je huda grafika .. recimo da je next gen za bethesda spil, ce priemrjamo kaksne so bile prejsnje igre s tem enginom.. ma kot je rekel dvd.. hudo je stevilo poligonov in teksture.. ni nekih hudih efektov in osvetljevanja ipd.. 

 

-----

 

drugace jaz igram na very hard in ni šale tle

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

Pomoje je zate boljša izbira Remnant 2

 

Igram Remnant prvi del na PS5. To sem zdaj malo pognal na PC in bom probal kombinirat. Končal sem zdaj prvo misijo v Starfield in imam dovolj zaenkrat. Bom probal malo po malo, ker drugače mi dojadi vse skup. Zdaj mi je na koncu prve misije itak blo bedno, da bi moral stran vreči loot in nisem mogel fast travelat nazaj na ladjo :D Valjda sem raje pešačil, da sem preitovoril ves loot na ladjo. Ampak je to zdaj dovolj igranja zaenkrat.

 

Lahko ta loot kje prodam? Ker sem gledal, ko nisem mogel fast travelat in mi je blo žal ven vrečt neke obleke vredne po 1500 ipd. creditsov, pa sem jih peš tovoril do ladje.

Povezava do prispevka

Nekaj me zanima za nadaljevanje igre, če je kdo že tako "daleč".

 

Ali moraš imeti material pri sebi na ladji, da lahko craftaš ali se lahko vzame direkt is ship storaga?

 

Ko greš prodajat stvari jih moraš meti pri sebi ali lahko gre direkt is storaga?

 

Je sploh vredno pobirati neke brezvezne "valuable" in če cena, ki je navedena potem drži pri vednorju ali je recimo nek predmet, ki piše value 150, potem pri vendorju vreden 15?

 

Ker tega konstantnega premetavnja inventarja sem pa tja, se mi sigurno ne bo ljubilo početi.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...