Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Navedek

 

"Much of playing "Starfield" is dealing with a cascade of maps and locations. It's all done via the classic gaming convention of "fast travel." There is no seamless transition between planets and atmosphere — in fact it feels as if the game asks that you travel through the seams. There are gameplay sequences cleverly designed as menus and copious (but mercifully fast) loading screens anytime the scenery changes, from orbit to surface, from outside to inside. It's jarring to find an ancient alien artifact deep with the core of a planet at the very edge of the galaxy, pull up a menu, click through to the main population hub of New Atlantis and seconds later find myself in my character's living room. It's not possible to fly in orbit around a planet, nor can anyone punch through its atmosphere. "Starfield" is missing a sense of environmental cohesion."

 

Gene Park - Washington Post.

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Jp, prav fajn zgleda. Sem pogledal malo več revjujev zdaj, in je bolje kot sem upal. Nekateri rivjuji sicer kot negativno omenjajo, da je špil slow burner, kar je pa meni zelo plus. Mi je všeč ta old school pristop, da se moraš za kaj tudi potruditi, in da ni takoj vse odklenjeno. 

 

Če ste bili že pri IGN-ju:

IGN USA : 7/10 (ta model je ocenil Watch Dogs: Legion z 8/10 :) . Sem moral iti pogledati, pa je menda dokaj ščiš.)

IGN France : 9/10

IGN Brazil : 9.5/10

IGN Japan : 10/10

IGN Spain : 10/10

Povezava do prispevka

maja tam se neki jocejo da ni kot no mans sky.. da so enki loadingi ipd... ne mores povsot letet..

pizda kaj so res milili, da bomo dobili no mans sky in hkrati bethesda frp??

rajsi imam ql bethesda frp brez bugov in loading in da ne morem vsakega metra vesolja raziskat in invisible walli ce hodis 15 min v eno smer lol, kot da imam no mans sky ob izidu, ko lahko gres kamorkoli in je vse blo za en kurac

 

jaz mislium da je imel sony neki prste vmes.. ker res vecina hvali samo doloceni kritizirajo neke gluposti 

 

anyway treba probat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ta kritika omejevanja letenja po vesolju se men zdi cist iz design pogleda za lase privlečena. Pri tisoc planetih vsakic gledat vstop v atmosfero in cakat animacije sam zato da prides do gameplaya je totalen waste. 
Povprecni igralec bi to pogledat ne vem 2x-3x, potem pa samo skip all the time do povrsja planeta. To se men zdi cist proper design odločitev, ni to nek minus.
Tud zarad scopa, to majo recimo pasja jajca od Starcitizena pa game po 600 miljonih in 10 letih se zdalec ni koncan.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...