Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

foker reče pred 21 minutami:

mah,.. stvar je tako tako,.. za enkrat 7/10,.. samo ko rabiš 20 ur da imaš  dovolj skilov da rata stvar zabavna,.. to je malce too much.

to velja nekako za večino open world sandboxov dandanes

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Nevem ce. Se mi zdi ravno obratno. Studii ne upajo zaklenit dolocene vsebine, ker je folk uzaljen, ker ne more ze prvo minuto poceti vse kar se mu sprdne. Meni je pa ravno to ogromen minus in zato vedno uzivam na polno v Gothicih, Kingdom come deliverance,... kjer si kar nekaj casa luzer in si potem z igranjem nabiras izkusnje in odpiras moznosti. Moram priznat, da me malo preseneca, da so sli pri Bethesdi v to smer. Kar se mene tice pravilna odlocitev. 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 21 urami:

A se ni samo zaletela v flat texturo ki bi naj bla planet, potem pa se je znašla znotraj planeta? 

 

Ja, itak, ne vem kaj je hotela s tem dokazati, itak se ve, da ne moreš prosto leteti na planete. Je pa letela do planeta sedem ur prej. Je bila po medijih ta novica včeraj, ko se sem za pavzo med delom malo srfal po netu. So pa malo pretiravali pri poročanju in ni bilo čisto tako. No, saj je že @DrMiha potem razjasnil. Ha, težko je življenje »influencerjev«, da dobijo oglede na streamingih. :lol:

 

Lunco reče pred 3 urami:

Men je sicer tud dost čudno, da nimaš najbolj osnovnih zadev odklenjenih. Zapravi ful enga časa, če nisi mal pozoren na začetku.

 

Ha, pri meni pa ravno kontra, to mi je blazno všeč, da je špil slow burner, pa da ne moreš imeti vseh skillov že spočetka naenkrat. Pač, izbereš tisto, kar ti najbolj sede in kako bi najraje roleplayal. Če bi imel takoj odlenjene vse skille je to enako, kot če bi bil pri Dungeons&Dragons hkrati fighter, rougue, mage in cleric. Over the top. Kar po kakih 100 urah tukaj itak verjetno postaneš. :) 

 

Ekola, danes spet malo srfal med jobom :P, pa mi je dosadilo, koliko opisovalcev, »influencerjev wannabes« ali whetever Starfield primerja le z No Man's Sky, Elite Dangeorus in Star Citizen in vsi jokajo, da letenje ni napredno. Mislim, wtf, Starfield ni space sim, ampak rpg, ampak špil sodijo samo iz tega vidika, kjer še zvrsti ne morejo zadeti. :( Ah, v bistvu se mi sploh ne da več o tem.

 

Raje o tem: ker je Starfield pač Bethesda, folk že počenja traparije (ni spoilerjev):

Spoiler

 

 :lol:

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 9 urami:

Nevem ce. Se mi zdi ravno obratno. Studii ne upajo zaklenit dolocene vsebine, ker je folk uzaljen, ker ne more ze prvo minuto poceti vse kar se mu sprdne. Meni je pa ravno to ogromen minus in zato vedno uzivam na polno v Gothicih, Kingdom come deliverance,... kjer si kar nekaj casa luzer in si potem z igranjem nabiras izkusnje in odpiras moznosti. Moram priznat, da me malo preseneca, da so sli pri Bethesdi v to smer. Kar se mene tice pravilna odlocitev. 

Gothic :wub:
Zame verjetno najboljši RPG vseh časov. 

Tist filing, k te prvič denejo notri v kupolo potem pa znađi se. In "naravno" omejevanje teritorijev, dokler se ne zbildaš. 
Pridruževanje guildom, itemi, itd.

Kva je bil to dobr špil.


EDIT: Sem šel obujat nostalgijo na Youtube in vidim, da delajo remake:

 

ME GUSTA
 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 minuto:

Jaja sem pogledal zdaj

 

Tega ze imam mores placat za dlss 3.5 oz FG

 

Ne vem mebi crasha tu pa tam.. enim dela drugim crasha obcasno.. ni se stable.. ce mene vprasas, ki mi crasha se ne splaca se 

 

Sicer pa ti da refound in itak je samo 5 eur.. pa lahko probas.

 

Skratka kor sem relu dokler dela je mega :))

Povezava do prispevka

Če bo komu postalo dolgčas pri šetanju po pustih planetih, reč deluje kot načrtovano:

 

https://www.pcgamer.com/bethesda-says-most-of-starfields-1000-planets-are-dull-on-purpose-because-when-the-astronauts-went-to-the-moon-there-was-nothing-there-but-they-certainly-werent-bored/

 

Navedek

"The point of the vastness of space is you should feel small," Cheng told the NYT, "It should feel overwhelming." Addressing fans' worries that Starfield's 1000 planets "are going to be boring," Cheng pointed out that not every planet "is supposed to be Disney World… When the astronauts went to the moon, there was nothing there. They certainly weren't bored."

 

So Starfield's many globes are meant to be sparse because, hey, the vast majority of planets out there are sparse too. But the sparsity is compensated for—or meant to be compensated for—by the wonder of exploration. The sheer thrill of stepping onto a planet previously untouched by humanity should more than make up for the lack of, well, much of anything else going on.

 

No Man's Sky devs right now:

il_570xN.3613070955_bknl.jpg

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Jaja sem pogledal zdaj

 

Tega ze imam mores placat za dlss 3.5 oz FG

 

Ne vem mebi crasha tu pa tam.. enim dela drugim crasha obcasno.. ni se stable.. ce mene vprasas, ki mi crasha se ne splaca se 

 

Sicer pa ti da refound in itak je samo 5 eur.. pa lahko probas.

 

Skratka kor sem relu dokler dela je mega :))

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/761?tab=description

 

Ta je free... Testirano dela.... zaenkrat. :) 

 

Tutorial na od 3:46.. 

 

 

 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Houuuu ker fun quest ko

Spoiler

najdeš 200 let staro zemeljsko ladjo, ki je zapustila zemljo ene 50 let preden je sledila množična migracija človeštva z zemlje in se po 200 letih znajdejo v settled systems

:avadodo:

 

sam na žalost bethesda ni izkoristila vsega potenciala, ki bi ga ta storyline lahko imel

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 urami:

@Hernire si ti potem igral kaj? Me zanima vtis...

 

Jaz bom jutri spet kako misijo, dve... zdaj dva dni nisem. Bo pa mi zgleda čist ok za tu pa tam zafilat cajt.

Sem šele danes sprobal. Uvodni zaplet mi je smešno slab, un modelček ti kar preda ladjo in ostane na nekem bednem planetu lmao no :rofl:

 

Drugače pa igram vse na high, vizualno mi je zelo všeč, sploh ko stvari opazuješ od daleč so čudovite 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...