Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 4 minutami:

in snjaperji, ki te zadenejo cez celo mapo je res malo too much

 

Glede lock ona se strinjam in sem tudi sam omenil v mojem komentarju.

Teh snajperjev pa nisem opazil. Naredim sem močvirje (3 remembrance imam od glavnih boss-ov in 3 mini boss-e). Pridejo kasneje al so to kaj pofiksali? Jaz do zdaj nisem mel tega, sem pa bral o tem na forumu že ob izidu.

 

Kvečjemu se še občasno zgodi, da se kak sovražnik, ko pade kam čudno, kje zatakne.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Tomažek, @bitsurugi, @ke_kit... kateremu od Fromovih soulsborne špilov bi dali najslabšo oceno in koliko bi dali oceno LOTF / Lies of P? Se mi zdita prva špila, ki bi ju mogoče lahko dal v nižji tier From špilov, sodeč po videih. Ali še vedno ne?

 

LotF je za moje pojme najboljši non-From Soulslike špil.

 

Ob izidu je imel kar nekaj težav s performancom, ki so sedaj odpravljene. Svet je narejen izvrstno, mape na ravni Margit grada iz ER. Sistem umbrala k traversalu in vzdušju exploringa le še doda.

Drugi minus ob izidu je bila cheezerska težavnost, sploh ranged mobi so bili res nagnusno OP, sedaj je tudi to pofixano, morda celo preveč (v smislu, da ni več tolko težko kot je bilo).

 

Bosse so pobuffali, tako da niso več cakewalk. Skozi dodajajo neke nove secret kveste in evente. Grafično je špil naravnost vrhunski za videt. Ogromno je skrivnosti in tistega From vzdušja (blatantno so kopirali sistem kvestov in nasploh vsega, tako da se počutiš kot doma).

 

Ne bi bilo fair, da bi LoP omenjal/ocenjeval, ker ga nisem igral. Ful me je odbil design. Grafično je dokaj očitno nižja kategorija kot LotF, kar je mene odbilo je to, da ima najosnovnejši design sveta (corridor->boss-->corridor-->boss), pa ko vidim tisti crosshair križec mi deluje čisto jank souls. Ob izidu sem pogledal stream in so bili določeni mobi čisto debilno narejeni (plus frejmi enemyja ob bloku, čudni hitboxi, non stop attack brez attack windowow), ampak sem neki bral, da so nerfali v 3PM oz., pofixali  večino robe, tako da zna bit zdaj v redu.

Tak da zaradi tega sem se odločil, da ga ne bom (še) igral. Mogoče, ko bo nižja cena. Ampak @ke_kit ga ful hvali, tako da ti bo znal on kaj več povedat.

 

Po moje ne moreš falit z nobenim, jaz ti seveda priporočam LotF, ampak kot že rečeno sem pristranski :D 

 

LotF bi danes ocenil na 9. Če je From 10 recimo. Art design, sound, music je tam še vedno občutno edinstven, Kinezi so Kinezi, ni kaj.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Dober dan, evo me nazaj v svoji temi :D

 

Prvi občutki LotF:

 

-definitivno zajebana igra, komaj sem prisel ven iz nastavitev, vse zaštekalo ze pri brightness/contrast štimanju :D

-igra lepa za popizdit, RES faking lepa, Umbral svet zgleda kot nekaj iz Aliena

-lik malo leti, zaenkrat je še floaty obcutek, ni tiste teže pri premikanju, to se bom itak navadil

-zvok je še vedno precej meh, ne slisim bombastičnosti udarcev

-dizajn vsega je dober za popizdit

 

Ko bom dejansko kam prisel, bom vec povedal

 

Dejstvo je, da smo v enem letu dobili 3 dobre soulslike igre. Remnant 2, LoP, LotF.

 

 

Povezava do prispevka

Jezus Kristus no... Glih spet poženem igro in isti filing kot v From špilih. Včeraj cel presran komaj prilezel do novega "bone fireja" in zaključil... zdaj pridem notri pa sem kot kura brez glave in nimam pojma od kod sem prišel, kam naj grem, kaj naj še pogledam... :wacko:

 

Spoiler

Nič ni tu notri. Na telefonu sem stisnil na spoiler in ga ne znam zbrisat. 

 

Lp

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 urami:

Kak sem Pieto razčesnil v drugo🫡

 

Vidiš to pa je skil :D Keri build (začetni lik) igraš? Jaz sem jo delal 10-15x ziher in mi je bla konkretno zajebana.

 

bigboss82 reče pred 9 urami:

Ponavadi tam kjer so metuljcki imas za uporabit lampo.. ne rabis vedno gledat

 

Jah, v večini primerov res. Ne pa vedno se mi zdi. Na mestah lahko greš čez ograjo, ki je v tvojem svetu, v umbral svetu pa je ni in moraš posvetiti z lampo, da lahko greš čez. Tam se mi zdi, da ni nič nakazano z metuljčki ali vibracijo gamepada (to je na kar precej mestih blo do sedaj).

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Jaz sem Dark Crusader :D 

 

Ok torej prvo regijo sem naredil, imam pa tam malo pred Pieto, kjer je bonfire, neka vrata pa zvonec na vrhu, katera ne morem odpret, in me matra :D

 

In ja, že v prvi regiji imaš eno pot, kjer ni metuljckov in te pelje do tistega kipa, ki ti kaze kaj se z njim zgodilo v preteklosti.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 20 urami:

Kak sem Pieto razčesnil v drugo🫡

Vsaka čast. Jaz sem sicer šel z bucketmanom (zaradi lvl 1, ker nisem vedel ali je na voljo respec, kaj bom sploh igral in pač souls fora) in sem se kar konkretno zafrkava z njo. V bistvu ne vem če sem se kdaj s kakšnim začetnim šefom tako dolgo ####...mhm.

 

P.s.

In pa sem nekje prebral da so v igro dodali "bucketbro" quest...:worship:

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Aja, @Vučko3

 

Če igraš offline, kot vsak pravi moški, potem imaš pavzo tako, da stisneš meni in L3 te vrže v photo mode. Če te med akcijo konkretno srat vreže ali podobno. Saj mogoče veš to, jaz kar nekaj časa nisem :)

Jaz še vedno nic ne vem, zdej sem v hubu sel skozi inventory, da ugotovim kaj sploh mam 😂 prevec vsega, koga briga grem naprej😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...