Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

oca reče pred 13 minutami:

Kot je prej enkrst gatsu rekel prrsvoh so te konzole za UE5 to je dejstvo. Ps5 pro bi moral.met vsaj ene 25-30teraflopov torej nek rang 3080 grafe da bi to.lahko laufalo normalno. Zdaj pa je vse blurano renda se pa pod 1080p resolucija v performance modu in se to steka in zgleda bogo. Na pc ju je to čisto druga igra vizualno.

Slabi devi ne znajo dobro optimizirati igre/pogona. Many such cases.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 urami:

Sploh ne omenjat to "prevec enemijev" tralala, spilam dks2, v jebeni temi ker zabita torch mehanika, lokostrelci, psi, trash mob, samuraji in pajki vsepovsod! V TEMI!

 

-56/10

Sam DkS2 ima vsaj to mehaniko, da lahko isti nasprotniki izginejo, če jih dostkrat prefukaš. Tko si potem nardiš lažjo pot do šefa pa še nagrindaš kak level

 

Vem da ni isto kot v drugih FromSoft špilih, ampak DkS2 doesn't play fair, why should you?

Povezava do prispevka

Dobra igrica dobraaa lepa.. najjaci souls clon..

 

Ima svoje napake itak.. ma level design je kralj

 

Kar se tice grafike khm khm.. na pcju je zakon.. opazwn je rahel shuttering ma na moji masini je zanemarljivo.. podobno kot pri dead space ki so se neki pritozeval in meni se ni zdelo neki nevem kaj

 

Drugace se vidi, da je hud ta unreal engine.. sam se vidi tudi, da je jeben za ga hendlat izstrani devov mislim :)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Sam DkS2 ima vsaj to mehaniko, da lahko isti nasprotniki izginejo, če jih dostkrat prefukaš. Tko si potem nardiš lažjo pot do šefa pa še nagrindaš kak level

 

Vem da ni isto kot v drugih FromSoft špilih, ampak DkS2 doesn't play fair, why should you?

Ej to sem opazil in bil wtf se dogaja :D

Povezava do prispevka

Potegnil pirata in malo igral ter zbrisal.

 

Z 3070 na 1440p na high (razen dveh zadev na medium, da se ugasne raytracing), je delalo cisto ok.

 

Meni je tisti Umbral gimmick bil bolj nadlezen kot karkoli drugega. Drgac pa itak nisem Souls(like) fan, tko da so mi tej spili nasploh meh.

Povezava do prispevka

jaz sem tega ponavljal najmanj 10 ce ne 20 ker me je jebal in mi ni nikoli zaglical, celo upal sem da mi bi =))))

nimam neki ful glicev, res glici so najmanjsi problem in frajmi tudi.. zdaj ko sem to reku mi bo zacelo glicat na hard =))))

 

najbolj mi gre na zivce camera in zatikanje ob neke robove in kamencke pri rollu in lock on je smotano narejen, ce nisi dobro obrnjen gre kar neki po svoje

ma drugace ni hudo, samo ni polished igra, se da igrat, to je pac del cheesa :))))

 

@bitsurugi in zakaj si ga ubil ce ti je zaglical??? bi mogu it se enkrat. fair play kao :lol:

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

jaz sem tega ponavljal najmanj 10 ce ne 20 ker me je jebal in mi ni nikoli zaglical, celo upal sem da mi bi =))))

nimam neki ful glicev, res glici so najmanjsi problem in frajmi tudi.. zdaj ko sem to reku mi bo zacelo glicat na hard =))))

 

najbolj mi gre na zivce camera in zatikanje ob neke robove in kamencke pri rollu in lock on je smotano narejen, ce nisi dobro obrnjen gre kar neki po svoje

ma drugace ni hudo, samo ni polished igra, se da igrat, to je pac del cheesa :))))

 

@bitsurugi in zakaj si ga ubil ce ti je zaglical??? bi mogu it se enkrat. fair play kao :lol:

 

 

 

Tisto je dejansko bil 1st try, nisem niti vedel, da je boss.

 

I'll take it :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

kako nisi vedu da je bos ce ima HP bar =))) okok whatever

me veseli da se igras


Hocem rect, da nisem vedel da bo tam boss, sem bil v umbralu in raziskoval, je cisto v neki zakotni sobici.

 

Sej ce bi zaglical v 20. poskusu bi si rekel ok…ampak mi je bil smeh, da ze v prvo tako glupo glitchne 😂

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 27 minutami:

@bigboss82 kok je zajebana igra na lestvici od 1 do grem raje na sprehod? 

hm ne vem je zajebana.. bolj kot ER in Deamon souls sigurno in malo manj kot sekiro.. 

 

kot dark soulsi ko igras na fresh in ne poznas fore. proper cheese skratka

 

kaksna 8.. manj kot 8 ni.. 8 - 8.5

 

sam jaz nisem v formi

zdaj ko igram ze tretji dan cutim da pocasi prihajam nazaj in igram brez razmisljat kira tipka je za kaj :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz sem šel iz swampa, kjer je bil performance obupen na gorat del in nato v nek goreč village in performance tukaj je precej boljši. Ali sem se tolko navadil na drope, da jih več ne opazim tolko. Morda pa je kaj tudi izboljšal zadnji pacth. Hub še vedno opazno šteka.

 

Aja, ne bit jaz... sem pozabil it v hub in govorit z NPCji... no eden njih je kovač... jaz budala delal vse z basic orožjem in se pizdil, kaj je vse tanky as fuck. Mi pa je kliknil combat, danes padali oneshotti serije bossov in minibossov. Sem odlomil tudi Pursuerja te igre, ki me je nalomil v tutorialu, tukaj pa je on šel rakom žvižat, skupaj z njegovim čizerskim zmajem. Celo trophy da in res hud duo njegovih swordov in daggerjev, pa še dober pyromancy. Z naslednjim likom grem pyro/agility for sure.

 

Aja, oni mini boss (Mr Potato Head), ki mi je v videu zgoraj zglitchal se vrne kot običen mob kasneje. Ni mi uspelo, da bi ga spet zaglitchal :D 

Sem pa cca na 1/5 igre, sem nardil le en ''žarek'', tako da špil ne zgleda ravno kratek.

Povezava do prispevka

Bitsurugi gona Bitsurugi..... 

 

Me veseli da jih oneshootas jaz pa se jebem v starem stilu.. vidim pa da sva vedno na podobni tocki.. vceraj in danes tudi.. 

 

Drugace ja.. mora cimprej pridet ps5 pro, ta igra je dokaz. Dobro ajde, ni lih optimizirana.. sam meni na pcju dela precej precej dobro.. veckrat sem pomislil, ko je rekel Gatau , da je skrajni cas, da pride ps5 pro ker za ta Unreal Engine 5 je ps5 premalo

 

Sej zato se pomoje folk pizdi, ker na konzolah je kar je, pc pa rabia precej dober, da tece lepo

 

Nisem je obrnil ma mislim da je 85 materijal plus minus

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...