Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 49 minutami:

Bitsurugi gona Bitsurugi..... 

 

Me veseli da jih oneshootas jaz pa se jebem v starem stilu.. vidim pa da sva vedno na podobni tocki.. vceraj in danes tudi.. 

 

Drugace ja.. mora cimprej pridet ps5 pro, ta igra je dokaz. Dobro ajde, ni lih optimizirana.. sam meni na pcju dela precej precej dobro.. veckrat sem pomislil, ko je rekel Gatau , da je skrajni cas, da pride ps5 pro ker za ta Unreal Engine 5 je ps5 premalo

 

Sej zato se pomoje folk pizdi, ker na konzolah je kar je, pc pa rabia precej dober, da tece lepo

 

Nisem je obrnil ma mislim da je 85 materijal plus minus

 

 

Boma dala za GOTY?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

zakaj ma ta igrica isto ime kot ena 10 let stara igrica? a je to remake, reboot, re...?

 

Dobro pitanje.

 

Glede na slab sloves stare igre bi jim to bolj škodilo.

 

Igra NI remake in tudi NI reboot. Je v bistvu dvojka. Ampak kar se je dogajalo v enki je blo long time ago... torej kopirali so tudi koncept sveta iz DkS1 -> 2 ->3, kjer je ''isti'' svet, ampak predrugačen v posledici časa.

 

Mislim, da je en NPC glavni lik iz enke, ker ima isto faco in iste tatooje, ampak se kliče Iron Wayfarer zdaj. V LoF iz 10 let nazaj si namreč imel fixen lik (nisi mogel spreminjat face, spola ipd.) in se je klical Harkin, če me spomin ne vara. Ta NPC v LoF (2023) pa dobesedno isto zgleda in je po moje on.

 

Zna bit da so še kaki easter eggi ali reference iz LoF (2014), ampak več kot glavnega lika se ne spomnem.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

To mene tudi nervira, ker mi je vedno ob iskanju česarkoli o igri, najprej metalo zadetke glede stare igre. Igra je čist druga kot tista iz leta 2014 in nimam pojma zakaj so jo bedaki šli poimenovat čistor enako kot prvo. Vsaj nek podnaslov bi dali ali pa faking številko "2"!

Exploitas a :))) je tezko?

Povezava do prispevka

Momci, Fromrumaši in Fromrumašice, tole it blind je res top izkušnja.

 

Danes pridem s šihta in namesto, da grem dalje delat burning village cono al kaj je že, sem se spomnil, da sem nedolgo nazaj kupil pri enemu vendorju v hubu nek ključ in nato seveda pozabil it skozi vrata, ki jih odklepa. Se warpam nazaj na tisto cono, odprem vrata... isti mobi a ene 3x bolj chunki. Nato sledijo polne ure užitka, ko greš blind v neko beefi cono in dobivaš razne upgrejd materiale, ki sicer niti približno niso v istem tierju kot sem imel jaz orožje. V bistvu sem zalutal v cono, v katero boš najbrž šel dosti kasneje, podobno kot uletiš z masters key v Londo Ruins ali Catacombe in naprej.

 

Končam cono in ni ga kraja, gre še kar dalje. Ta razvejanost mi je v bistvu manjkala do sedaj, saj je špil povsem linearen v zaporedju con (vmes je itak malo morje skrivnosti).

 

Boss fighti pa so prijetno presenečenje: recimo prideš do klasičnega giant bossa. Za razliko od ER Fire Gianta, ki je ninja na steroidih tudi v hitrosti, tale gorila tukaj se obnaša kot gorila... počasni, delayani udarci, a če te lopne te twoshotta. Kar igri štejem plus je to, da me je presenetila z mehanikami v tem fightu. Floor is lava in podobno. Nočem preveč spoilat.

Pa design/izgled tega bossa je 10/10.

 

Minus igri bi dal, ker je enostavno premalo navadnih sovragov in se prepogosto ponavljajo. Rabli bi jih vsaj eno duplo več. Ampak ok, je kar je, glavno, da je zabavno. In to je.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 9 urami:

Momci, Fromrumaši in Fromrumašice, tole it blind je res top izkušnja.

 

Danes pridem s šihta in namesto, da grem dalje delat burning village cono al kaj je že, sem se spomnil, da sem nedolgo nazaj kupil pri enemu vendorju v hubu nek ključ in nato seveda pozabil it skozi vrata, ki jih odklepa. Se warpam nazaj na tisto cono, odprem vrata... isti mobi a ene 3x bolj chunki. Nato sledijo polne ure užitka, ko greš blind v neko beefi cono in dobivaš razne upgrejd materiale, ki sicer niti približno niso v istem tierju kot sem imel jaz orožje. V bistvu sem zalutal v cono, v katero boš najbrž šel dosti kasneje, podobno kot uletiš z masters key v Londo Ruins ali Catacombe in naprej.

 

Končam cono in ni ga kraja, gre še kar dalje. Ta razvejanost mi je v bistvu manjkala do sedaj, saj je špil povsem linearen v zaporedju con (vmes je itak malo morje skrivnosti).

 

Boss fighti pa so prijetno presenečenje: recimo prideš do klasičnega giant bossa. Za razliko od ER Fire Gianta, ki je ninja na steroidih tudi v hitrosti, tale gorila tukaj se obnaša kot gorila... počasni, delayani udarci, a če te lopne te twoshotta. Kar igri štejem plus je to, da me je presenetila z mehanikami v tem fightu. Floor is lava in podobno. Nočem preveč spoilat.

Pa design/izgled tega bossa je 10/10.

 

Minus igri bi dal, ker je enostavno premalo navadnih sovragov in se prepogosto ponavljajo. Rabli bi jih vsaj eno duplo več. Ampak ok, je kar je, glavno, da je zabavno. In to je.

Ta bos mene ful spomimja na attack on titan gianta :))) v faco mislim

 

Drugace s5 evo prisel sem do tega bosa ga dal na stran on sel raziskovat omenjenih dvoje vrat, ki sem jih prej ze preletel za iteme, ker so mi bili mobi pac prezajebani. zdaj sem se vrnil in spucal ena vrata komplet, druga pa tudi oz so me pripeljala do nove main lokacije. tako da s5 smo priblizno na istem :)))))

 

Zdaj bom sel nazaj unega gianta delat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Nov dan, nov patch. 

 

Počasi sem se že navadil, da ko pridem s šihta najprej prižgem PS5, da mi downloada nov patch, tako da hočem igrat ne zgubljam časa.

 

Kar pridni ti devi. Patchali so ne le performance (zdaj je OPAZNO boljše), ampak tudi nerfali jebene ranger/snipe enemije, ki sedaj pazi to: celo znajo missat in niso Jason Bourne s headshotom v nas čez pol mape.

 

Tako da vanilla pionirji bomo imeli Pilgrim Perch day 1 izkušnjo za vselej v spominu. Tako da če bo kdo nov, ne se čudit kaj za vraga so ljudje jamrali čez ranged, če pa ni tako hudo.

Buffali so resistance ringe in combo od UGS.

 

Ko bi le buffali še running attack, ki sedaj dela ful manj dmg kot običen R1 swipe. Ah well...

 

Igra je imela ob izidu DVE veliki težavi:

- performance

- multiplayer/online

Oboje sta bili res zanič. Performance je recimo boljši (ni pa to to), za multiplayer pa ne vem, ker ga nisem niti taknil. Ob izidu je bojda bil popoln lag fiesta in nezmožnost connectanja.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 45 minutami:

Nov dan, nov patch. 

 

Počasi sem se že navadil, da ko pridem s šihta najprej prižgem PS5, da mi downloada nov patch, tako da hočem igrat ne zgubljam časa.

 

Kar pridni ti devi. Patchali so ne le performance (zdaj je OPAZNO boljše), ampak tudi nerfali jebene ranger/snipe enemije, ki sedaj pazi to: celo znajo missat in niso Jason Bourne s headshotom v nas čez pol mape.

 

Tako da vanilla pionirji bomo imeli Pilgrim Perch day 1 izkušnjo za vselej v spominu. Tako da če bo kdo nov, ne se čudit kaj za vraga so ljudje jamrali čez ranged, če pa ni tako hudo.

Buffali so resistance ringe in combo od UGS.

 

Ko bi le buffali še running attack, ki sedaj dela ful manj dmg kot običen R1 swipe. Ah well...

 

Igra je imela ob izidu DVE veliki težavi:

- performance

- multiplayer/online

Oboje sta bili res zanič. Performance je recimo boljši (ni pa to to), za multiplayer pa ne vem, ker ga nisem niti taknil. Ob izidu je bojda bil popoln lag fiesta in nezmožnost connectanja.

 

Ko si omenil, da greš prvo downloadat patch, sem šel pogledat v mobile app in se ne da preverit za updejte in dat updejtat? Ne najdem... Pizda, če lahko dam celo igro, bi lahko tudi patch.

 

Sem vesel, da 3 dni nisem igral, ker ni blo tolko časa :D Za slabo urco se raje niti ne spravim zraven.

 

Kaj je UGS?

 

Mogoče celo še kak dan počakam in malo BG3 napredujem in bom mel dosti boljše vse skupaj :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Obrnil :)

 

Kaj naj recem češki dark souls :))))

 

Ne sej V doberm smisli, bolj poudarek na dark souls :)))

 

8/10  in nic manj

 

Itemi, level desing in gameplay so ql spomimjajo fullll na soulse.. bossi niso slabi, ma niso na nivoju soulsov. Story nimam pojma za kaj se gre. Grafika je huda. Replay value je. Pvp ko dela je ql.

 

Najvecji minus je da lock on in camera sta cep v kurcu ko je ful mobov, krneki v prazno oznaco glede na to kako si obrnjen z likom namesto kam gledas s camero.. in tu pa tam je kaksen bug ma ni hudo

 

igrica je cizerska na hard... od snajperjev do monov, ki te lovojo cez celo mapo, do movsetov od mobov.. bossi niso tako zajebani, ampak level traversing je pa kar hard, sploh ce hoces vse spucat in raziskat, pomoje skoraj tezji kot dark soulsi in to je tudi najjaci del igrice.. pac level desing, raziskovanje, tezavnost grafika, RPG....

 

Zdaj pa ko sem v formi lahko bi sel probat Lies of P da vidim kaj je boljse

 

55 ur ma sem si ga bzel v izi

In vrjetno je kaksna ura na idle

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ne me fukat, da si v 5 dneh nabil 55 ur :ododava: 11 ur na dan si igral igro :blink:

ne ma caki kaj si me nabiksal kaksne 5 dni? 7 dni je !!!!

14 in 14 ur in 4 ur x5 cca  ja unih prvih 5 dni sem si ga vzel bolj na izi

sam pol vceraj sem bil fraj in sem igral cel dan in prisel skora jdo konca in danes sem si reku da koncam in valda je blo se 3 4 nova podrocja plus bossi in je sel cel dan

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

ne ma caki kaj si me nabiksal kaksne 5 dni? 7 dni je !!!!

14 in 14 ur in 4 ur x5 cca  ja unih prvih 5 dni sem si ga vzel bolj na izi

sam pol vceraj sem bil fraj in sem igral cel dan in prisel skora jdo konca in danes sem si reku da koncam in valda se 3 4 nova podrocja plus bossi in je sel cel dan

 

Odbil sem dan, ker si rekel, da ti prvi dan ni delala koda in si samo sprobal na bratovem PC-ju :D

Povezava do prispevka

Spil seka,..Samo ideja da niso mogli 60fps dobit na novih konzolah,.. je pa malce ,..   off ,.. res je DLSS že super napreden,.. ampak meni na pcju je precej lepo nad 60 skoraj 100% z zelo malimi kompromisi,.. Dober od 40-60 ni tak bav bav,.. ampak vseeno,.. Me kar srbi da bi nabavil za pleyko,.. ker na pcju z dualshockom,.. začuda včasih kar ne zagrabi menije,.. in potem šatam med tipkovnico in padom,..

Povezava do prispevka

zdaj sem odkril novo dimenzijo igre, ko igras coop..sem poklical na pomob v NG+ pri enem bossu in pol ko naredis bossa uni player ostane s teboj cel cas tudi ko se portas okoli, dejansko lahko preigras celo igro skupaj.. ce umre ga revajvas bp, ce ti umres se oba revajvata na bonfajerju.. edini problem je da host ne dobi progresa.. dobi pa soulse. v glavnem ql je tako malo farmat skupj bosse v ng+ 

 

V glavnem 3 ure sva z randomom igrala skupaj

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...