Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Fino! Pizda, kaka dilema... dobil bom Lords of the Fallen in še ne bom končal BG3! What to do :nicjasno:

sej počaki malo, zaenkrat ta špil rabi še kak patch, ker baje dlje kot igraš, slabši je performance, najverjetneje memory leak

 

kupi čez kak mesec

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

 

 

 

Fextralifa kot RPG strokovnjaka u iber spoštujem, res ve kaj dela iz vidika gameplaya, classov, kombiniranja, poznavanja mehanik itd. Ampak kot opisovalcu mu pa ne verjamem nič - kar se mene tiče nima nobenega filinga, kaj dela določen špil zares dober. Super igralec in content creator, slab reviewer. IMO.

 

Če pa to vseeno odmislim - špil izgleda noro dobro. Najboljši ne-From soulslike špil, sploh ni debete. Očitno so KONČNO eni poštekal, lako se nardi dobra kpija, in celo sami dodali ogromen game-changer (shadow world). Komaj čakam, kaj rečejo forumaši, sem pa FUL hyped.

 

Faking hell kako leto je tole no

Povezava do prispevka

špil dejansko izgleda kot Dark Souls 3, ki so ga naredili ljudje, ki jim je jasno kako deluje grafika :D :D 

 

Gledam zdej Kavbojca streamat med kvihtanjem in izgleda TOP špil. Če res ne bo šlo vse skupi totalno v kurac v drugi polovici špila, je tole dejansko 85 - 90 Polica roba.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Ne vem, malo sem pogledal streame tu pa tam, mogoce se motim, ampak tole men zgleda mlačno. Orožje mi deluje, kot da nima teže, combat mi deluje ne najbolj tekoči. Čudn obcutek, bom pocakal na mal vec komentarjev. 

 

Lies of P mogoce pride na vrsto, igracko vsi hvalijo. 


Evo. To. Jaz sem dobil isti feel po streamih.

 

Hocem sam probat, ampak mi je padlo v oci oz. v uho takoj kako meh so sound efekti, efekti orozij na moba in nasloh tukaj se vidi razlika med Fromom in ostali.

 

Igra sicer deluje nasplosno “kul” in bo zelo vsecen spil za igrat dokler cakamo na dlc ER. Ni pa niti “G” od Goty po prvem obcutku. Sploh ne v letosnji kategoriji.

Seveda lahko kasnjene spremenim mnenje, ko to sam igram.


Ampak zanekrat je zame kategorija “primo piatto” dokler cakam na glavno jed, ki je next From thing.

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Level design bi dejansko lahko bil dober, glede na tisto mehaniko z lampo. Sam itak ne pricakujem From nivo design. Jaz bi rad dober combat, ce tega ni, jaz nimam kaj tam pocet. Bomo vidli ko pride ven. 

 

Itak mam Demons souls in DkS2 za preigrat. Pa Nioh 2 je vedno pri roki😁


Lampa je v bistvu velik plus igri z moje strani. Sicer bi bla le gola kopija DkS koncepta. Neki novega/drugacnega pa le mora biti.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Mene zanima performance review na PS5, zlasti kako teče (ter seveda bugi in crashi, če so). 

 

Upam, da se v tem segmentu NISO preveč zgledovali po Fromu :D 

Baje da so neki bugi

 

Performance na ps5 je ql, ce mas perf mode, problem je na pcju s shutteringom, ce nimas dobrega pcja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...