Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Jaz sem imel kakih 50 poskusov na Ishinu, to mislim da je max v FROM igrah. 

 

V WoW je ta cifra veliko veliko višja, tudi po mesec dni grinda po 10h na dan za nekatere. Bonus točke, ko je boss zabugiran.

Extra bonus depression točke, če je boss intended da ni killable ker rabjo cajt za nov content. Pa ti nikoli ne povejo da se ne da bossa ubit, ti pa grindaš mesece dni na njem skor vsak dan. Fun! Kaj je že bil boss, tist fag elf k ma pet faz pa v zadnji letiš. Saj ne vem več, koja beda fak. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 9 minutami:

Jaz sem imel kakih 50 poskusov na Ishinu, to mislim da je max v FROM igrah. 

 

V WoW je ta cifra veliko veliko višja, tudi po mesec dni grinda po 10h na dan za nekatere. Bonus točke, ko je boss zabugiran.

Extra bonus depression točke, če je boss intended da ni killable ker rabjo cajt za nov content. Pa ti nikoli ne povejo da se ne da bossa ubit, ti pa grindaš mesece dni na njem skor vsak dan. Fun! Kaj je že bil boss, tist fag elf k ma pet faz pa v zadnji letiš. Saj ne vem več, koja beda fak. 

 

Čaki, ti si bil Nihilum, če me spomin izpred časa 20 let nostalgično ne vara?

 

Blizz je takrat dobesedno delal unkillable WoW bosse, mislim, da so za (Cthuna ?  popravi me če se motim) matematično dokazali, da se ga ne da ubit. Vem da sem en članek na to temo tedaj bral, ko sem jokal nad lesenostjo folka na mojem serverju, kjer si bil vesel, če znajo držat osnovni aggro v raid grupi :D 

 

Ah WoW, vsakič ko se spomnem tistih časov... ni je igre, ki bo prišla blizu socialnega fenomena kot je bil tisti špil ob izidu.

 

Meni nič ne pride blizu dvojca gank bossov v extra majhni areni v Ninja Gaiden. Kar se Fromovih bossov tiče... najbrž prvič, ko sem šel na Malenio (legit/no mimic/no summon/solo/melee only/no magic) mi je vzela največ poskusov. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 minutami:

 

Čaki, ti si bil Nihilum, če me spomin izpred časa 20 let nostalgično ne vara?

 

Blizz je takrat dobesedno delal unkillable WoW bosse, mislim, da so za (Cthuna ?  popravi me če se motim) matematično dokazali, da se ga ne da ubit. Vem da sem en članek na to temo tedaj bral, ko sem jokal nad lesenostjo folka na mojem serverju, kjer si bil vesel, če znajo držat osnovni aggro v raid grupi :D 

 

 


Nihilum, pol pa Ensidia.

 

C’Thun je bil unkillable v 1.0.

So pa začeli to prakso v Burning Crusadu, ko jim je voda začela teči v grlo zaradi manjka contenta.

 

V bistvu so bli v tem času tri tipi bossov v progresiji: 

- buggy ampak bojo fixali

- buggy da se ga ne da ubiti

- zanalašč cockblocked


Zanalašč cockblocked so bili:

- C’Thun (nerealen hp)

- Morogrim Tidewalker v SC, ta je bil v 1.0 čist drug boss, niti podoben po izgledu niti mehanikah. Ni se ga dalo ubit ker še niso naredili Vashj.

 

- Kael’thas (v četrti fazi se rejzani addi niso aggrojali na nobenga). Ko je boss bil fixed, je bil še skuz tolk broken da nas 3/4 ni dobilo itema da gremo naprej, pa sta se Tigole in Furor teleportirala v boss room in nam jih trejdali.

 

- v Hyjalu je en od bossov, mislim da tretji bil nemogoč, ne spomnim se točno, ampak niso nam dovilili na main bossa.

 

- Nekaj je bilo s Supremusom, ne spomnim se ce buggy ali cockblocked. 
 

WotLK se bolj slabo spomnem, vem da je bil Hodir cockblockan šele po tem ko so ga neki šupki ubili pred nami. Pol da so vstavili cel progression so nas zajebali in zaprli vrata za nami in ga naredili nemogočega. No, mi smo pa skapirali, da je v sosednji sobi buff kerga lahko magi poberejo in ponucajo za več dps. Ampak nismo imeli dobolj magov. Pobrali vsakega alta z vsakega realma, kolege, družino, če si mel maga z gearom smo te rabli. Nametali 15 magov v raid. In pofukali bossa, skor fasali ban. Sm pol par tednov kasneje smo ga na Lich Kingu, ko se je Blizzardu uradno zrolalo. 
 

 

Vglavnem, ko je Blizzard hotel narediti blokado, je sprva delal bosse unkillable, kasneje so bli itak vsi tako bugged da nisi vedel če so zanalašč ali ne.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Jaz sem imel kakih 50 poskusov na Ishinu, to mislim da je max v FROM igrah. 

 

V WoW je ta cifra veliko veliko višja, tudi po mesec dni grinda po 10h na dan za nekatere. Bonus točke, ko je boss zabugiran.

Extra bonus depression točke, če je boss intended da ni killable ker rabjo cajt za nov content. Pa ti nikoli ne povejo da se ne da bossa ubit, ti pa grindaš mesece dni na njem skor vsak dan. Fun! Kaj je že bil boss, tist fag elf k ma pet faz pa v zadnji letiš. Saj ne vem več, koja beda fak. 

Kael'Thas.

 

lp

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Ta tip dela monster hunter content in ga ze nekaj casa spremljam, najbolj noro je to, da je tip portugalec, in govori anglesko skoraj popolno :D

 

Iz tvojega linka sem ga včeraj prvič videl in se kar naročil na kanal, ker mi full lepo razlaga. Vse mi štima od glasa do uporabe besed... isto me je pritegnilo pri Cowboyu. Ko slišim neke hyped, cvileče, vznemirjene... glase, ki me ne pritegnejo pa samo vgasnem.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 28 minutami:

 

Iz tvojega linka sem ga včeraj prvič videl in se kar naročil na kanal, ker mi full lepo razlaga. Vse mi štima od glasa do uporabe besed... isto me je pritegnilo pri Cowboyu. Ko slišim neke hyped, cvileče, vznemirjene... glase, ki me ne pritegnejo pa samo vgasnem.

FC in Ruri imata kar nekaj skupnih podcastov btw

Povezava do prispevka

Mal sem preletel classes, in sem se nasel med opisi

 

"All out offensive class that focuses on overpowering melee strikes that can stagger foes, while still being fast on their feet.

Right from the outset, this class has the ability to set their weapon on fire using Fire Salts and swing it arouind like a maniac."

 

 

Povezava do prispevka

hahah WHAT, plačljiv starting class??? Kaj je naslednje, plačljiv boss? Plačljiv Havels ring +2? Marš đurbretine poljske, pljunem vam na požrešne matere, na krompirjevo juho in na špil, govna pogoltna.

 

Sem bil mega hyped nad špilom, ampak po tej informaciji bo pa gladko padel pirat al pa ekstremno deep sale.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

hahah WHAT, plačljiv starting class??? Kaj je naslednje, plačljiv boss? Plačljiv Havels ring +2? Marš đurbretine poljske, pljunem vam na požrešne matere, na krompirjevo juho in na špil, govna pogoltna.

 

Sem bil mega hyped nad špilom, ampak po tej informaciji bo pa gladko padel pirat al pa ekstremno deep sale.

 

A ne dobiš pri večini iger nek dodatek v deluxe verzijah? Kaj je tu čudnega? Včasih dobiš samo kako kozmetično stvar in folk hypa. Tukaj pa ta klas odkleneš tudi sam kasneje brez plačila. 

 

Zanimivo kak ste vsi rukjeni na total strength builder isto v From igrah :D Jaz pa sploh ne... Ziher bom nek dex. Mogoče kasneje (nazadnje) kdaj unga bunga. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

hahah WHAT, plačljiv starting class??? Kaj je naslednje, plačljiv boss? Plačljiv Havels ring +2? Marš đurbretine poljske, pljunem vam na požrešne matere, na krompirjevo juho in na špil, govna pogoltna.

 

Sem bil mega hyped nad špilom, ampak po tej informaciji bo pa gladko padel pirat al pa ekstremno deep sale.


Master key za 2€ kupim takoj, wtf.
 

Njihov argument je ta, da je to advanced class(tank s spellom na zacetku wow, kako zelo advanced, samo še leti ne), ki ga odkleneš šele po specifičnem endingu. Ampak ker so dobri katoliki v srcu, bojo dali ta lik že prej ven za kupce deluxe edicije. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...