Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 minutama:

PS5 verzija trenutno na 74, PC verzija na 84

 

PS5 verzija je baje napol neigralna zaradi bugov in neoptimiziranosti lol

 

Vidiš, to mi gre na kurac.

 

VSI faking ''stremerji'' (aka moderni lešinarji), so kurcali PC verzijo ter hvalili PS5 verzijo kot dobro. TEDEN DNI NAZAJ.

 

Naj se grejo solit. Sem vedel, da jim je za verjet malo nič.

 

In seveda tisto, ko vidim, da je revju embargo mimo zadnji dan oz. celo par ur po tistem, ko lahko legalno igraš na avstralskem timezonu. To je vedno slab signal. Ker če je igra dobra, valda bodo hotli dober PR pred izidom.

Povezava do prispevka

mene bugi ne skrbijo TBH, to se že spuca sčasoma (pustimo detajle, da zbiratelji ostanemo z zbuggano verzijo na Polici in bodičastim dildotom v riti)

 

mene bolj drugo zanima, kaj so te razne "little" things, ki jih recimo Cowboy omenja in drugi opisovalci

 

jah nič, step 1: lepo v miru pogledat reviewe in si ustvarit mnenje, step 2: počakat kaj rečejo pederčine na foruu

Povezava do prispevka

Poglejte si video revju, ki sem ga linkal in chapter ''the bad''. Res lepo pove.

 

Also NG+ ima samo bonfire, ki si jih sam naštimaš ><

 

Pa bojda te invejdajo tudi, če si le solo, kar je dokaj glupo za igro, ki tolko stavi na explore.

 

In skurcal je tudi final bossa kot enega najslabših bosov tega žanra. Več ne pove zaradi morebitnih spoilerjev.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 8 minutami:

 

No, pa so se vendarle zgledovali po Fromu tudi v temu :D 

Sej vem, da vam je smotano, da FromSoft uporabljajo starejši engine kot Guerilla ali pa Sucker Punch, samo njihove igre vsaj izidejo v playable stanju, kar ne morem več reči za CDPR, Bioware, Eidos Montreal,..

 

No, sej mogoče pa njihovi špili nikoli ne bodo tok optimizirani kot je bil Demon's Souls Remake, samo raje imam to kot še en CP2077 ali pa Dying Light 2, kjer je treba čakat najmanj več kot eno leto, da se špil zrihta v bolj playable stanje

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Hmm mogoce je pa le cas, da se lotim DkS2 :D

V enih pogledih najbolj samosvoj in zanimiv Souls špil, v drugih pa tedious sranje kot so dolgi boss run-i in to, da moraš nujno nafilat Adaptibility levele

 

A si ga že igral al bo to v prvo?

Povezava do prispevka

Sem dons pogledal par videev in mi je noro, kako podobno soulsom izgleda. :D

 

Jaja svetilka in to, ampak a res nimajo sramu, men je to res krneki in me že v osnovi odbija. Sploh si ne predstavljam, da recimo tak špil dobi več kot 8. 

 

Sej vem da tut ko je recimo prišel Dune2, so potem vsi delal RTSe, ampak uno si na kilometre videl da gre za drugo zadevo samo žanr je isti, tuki je pa prav filing da hočejo narest vse isto, potem pa da nebo kdo preveč jezen dodajo svetilko in par zadev zato da so inovativni (po tem k si prekopiru 90% igre in koncepta). 

 

Soulsi iz aliexpressa at best. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 minutami:

V enih pogledih najbolj samosvoj in zanimiv Souls špil, v drugih pa tedious sranje kot so dolgi boss run-i in to, da moraš nujno nafilat Adaptibility levele

 

A si ga že igral al bo to v prvo?

Probal sem 2x. Prvic ko sploh nisem vedel kaj so soulsi, kaj je mnenjalnik, kaj je karkoli od tega. Nehal instantno. Drugic kako leto, dve nazaj. To je to :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 56 minutami:

Sem dons pogledal par videev in mi je noro, kako podobno soulsom izgleda. :D

 

Jaja svetilka in to, ampak a res nimajo sramu, men je to res krneki in me že v osnovi odbija. Sploh si ne predstavljam, da recimo tak špil dobi več kot 8. 

 

Sej vem da tut ko je recimo prišel Dune2, so potem vsi delal RTSe, ampak uno si na kilometre videl da gre za drugo zadevo samo žanr je isti, tuki je pa prav filing da hočejo narest vse isto, potem pa da nebo kdo preveč jezen dodajo svetilko in par zadev zato da so inovativni (po tem k si prekopiru 90% igre in koncepta). 

 

Soulsi iz aliexpressa at best. 

 

Jaz sem se že parkrat spomnil na @Hernireta, kok se bo pizdil da to pa res ni nič od nič, ko bo enkrat odkril ta špil. IMO mu bo še bolj gadna scena kot so mu remasterji :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...