Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

ana reče pred 2 urama:

Sramoti se SDS, ker jih jemlje resno.

 

tovariš Janša bi se danes z roko v roki sprehajal po širokih ulicah metropole s Stevanovićem, ako bi tolkel trd opozicijski kruh. upam, da je to jasno.

 

black187 reče pred 1 uro:

Bi se upala JJ in Hojs sprehoditi med njih?

 

na TW se rola videopričevanje datirano na včerajšnji vroč trboveljski večer, ko se Hojs s kepco v hlačah pripravlja na avtomobilski preboj mimo razjarjene, a takrat že policijsko izpraznjene ceste.

 

mili vprašajoči glasek - 'ali je čisto' (cesta) ni prav nič podoben velikemu borcu in zaslužnemu osamosvojitelju g. svinji biseru Hojsu. :)

 

se pa dogaja točno to, kar sem napovedoval že par mesecev nazaj, pa ste se mi tukaj smejali. folku se je dokončno skisalo, zdaj se le še čaka prva padla žrtev teh protestov. žalostna usoda Katje bo stvar le še potencirala...

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 7
Povezava do prispevka

Ampak tudi RTV in 24ur lol. Ignorirali proteste, dokler v folk ni šprical vodni top na obvoznici. Pred tem pa tretjerazredna novica nekje v pasici na dnu strani. In za nagrado, ker vladi krijejo hrbet, bosta Hojs in Jajo čez 3 ure napisala, da so itak RTV in 24ur krivi za nastalo situacijo, ker nagajajo vladi :rofl:

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Ampak tudi RTV in 24ur lol. Ignorirali proteste, dokler v folk ni šprical vodni top na obvoznici. Pred tem pa tretjerazredna novica nekje v pasici na dnu strani. In za nagrado, ker vladi krijejo hrbet, bosta Hojs in Jajo čez 3 ure napisala, da so itak RTV in 24ur krivi za nastalo situacijo, ker nagajajo vladi :rofl:

Controlled opposition pač :D

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 16 minutami:

Žigažaga poje žaga...

 

 

 

Sicer tu so si malo krivi tudi ministrstvo in strokovna komisija. Prvo pumpajo, da se moraš cepit (in dajejo cepiva mulariji, ki jih npr na zahodu ne dajejo - AZ in Janssen)... ko nekdo umre, gredo v panic mode in prepovejo cepivo. Kar je voda na mlin anti vaxxerjem. Meanwhile samo v tednu, ko je ta dečva umrla, je zaradi covida umrlo 50 folka. In zdaj se bo cepljenje drastično znižalo/upočasnilo kar bo posredno povzročilo dodatne smrti zaradi slabe precepljenosti. Matemematika od Beovičke 1>100+

 

IQ sobna temperatura.

 

Pišem to, ker je na "odru"  nastopil tudi fotr od umrle punce.

uredilo bitje Waslich
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

bojda sta hotli na wc v štacuno brez pct

pa so jih na vratih obrnil

pa varkiča sta ju pol zadržala pa klicala policijo bogve zakaj

vitez brez belega konja pride na sceno

drama

 

EDIT:to se govori na redditih, tak da 'rekla kazala'

znabit da sta ble kej pametne

al pa sta varkota hotla bit mal jaća

god knows kva je blo res

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 12 urami:

se pa dogaja točno to, kar sem napovedoval že par mesecev nazaj, pa ste se mi tukaj smejali. folku se je dokončno skisalo, zdaj se le še čaka prva padla žrtev teh protestov. žalostna usoda Katje bo stvar le še potencirala...

Itak. In naslednjo sredo bodo še večji protesti, ker se mi po komentarjih zdi, da so ljudje od včeraj še 20x bolj hyped za protestiranje, kot so bili pred včerajšnjim dnem :D 

 

Na koncu, po 100 petkih kolesarjenja in Jenullovega aktivizma, intelektualizma in pisanja metrskih esejev o svobodi v sobotno prilogo, bodo vlado zrušili anticepilci, ex-volilci te vlade in Stevanović :avadodo: 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...