Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Waslich reče Pravkar:

in po kakšnem ključu bi SDS prisilila Gantarja, da izbere določenega ponudnika?

 

to še podpiš pa lah greš

 

Waslich reče pred 1 minuto:

A ti dejansko misliš, da ima SDS štab kaj od tega, da  Amadeju Eferlu dajo keš?

 

provizijo, tko kot za vse posle

 

 

lahko še kej vprašaš, če se že delaš, da ti stvari niso jasne

 

lp

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Death reče pred 13 urami:

Evo spet vsi na jj. To je ravno tako debilno kot da Kučan vse vodi iz ozadja. Minister je bil Gantar. On je izbral svoje pomočnike in skupino za nabavo, tako da je on odgovoren.

Na desni strani dejansko je tako kot veliki vodja rece. Zato pa desni mediji tako radi onanirajo na kucana, strice iz ozadja, globoko drzavo, ipd. Ker ne znajo stopit iz svojih okvirov in si drugacnega nacina delovanja sploh ne znajo predstavljati. 

Kako ziveti brez palice in korencka velikega vodje nad sabo? Nepredstavljivo. 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 1 uro:

Na desni strani dejansko je tako kot veliki vodja rece. Zato pa desni mediji tako radi onanirajo na kucana, strice iz ozadja, globoko drzavo, ipd. Ker ne znajo stopit iz svojih okvirov in si drugacnega nacina delovanja sploh ne znajo predstavljati. 

Kako ziveti brez palice in korencka velikega vodje nad sabo? Nepredstavljivo. 

Desus NI desna stran, je pa bil koalicijski partner ki je v tistem času že praktično izstopil. Kakšen razlog bi imeli v tem času brezpogojno poslušati ukaze? Tukaj preprosto ni nobene logike, razen da je pač Gantar s pomočniki pač zajebal! Sedaj pa KUL hoče Gantarja ponovno postaviti za ministra... :no:

uredilo bitje Death
Povezava do prispevka

Poglej si rajsi zgodovino vladavin jj-ja. Opazil bos, da se je v vseh teh letih naucil toliko, da v skandalih in aferah nikoli vec ni direktno udelezen on ali sds. 

Pri ministrskih kandidatih ostalih strank ima ocitno par okostnjakov v omari na zalogi, da so dovolj poslusni. Ali pa so samo zelo neumni in naivni ob sprejetju funkcije (ceprav za smodlaka Gantarja mocno dvomim da pade v to kategorijo, je prevec povezan z zdravniskimi lobiji). Itak vemo, da koalicija z sdsom se nikoli v zgodovini ni koristila nobeni stranki. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Anis (zdaj ustanavlja celo svojo stranko) bo tudi tam:

 

anisLLLL.png

 

ta folk bi mogl prej benat z druzbenih omrezij kot Trumpa ali Janso.

 

 

res uno umotvorna prizadetost, 

koncno nekdo ki bo kaznoval "odgovorne osebe v gospodarstvu in zdravstvu" ne po zabimo se tistih, ki so "nastavili nestrokovni politicni kader na mesta, ki jim niso dorasli"

 

 

kje so mozje v belih haljah z mrezami, da odpeljejo v Polje na pocitek

Povezava do prispevka

Dons sem dobil na Facebooku zasebno sporočilo od nekoga z imenom Kilan Mučan. Najprej itak kar neko beden Živjo, kako si.. in pol direkt če me lahko nekaj vpraša. Sem bil kar tko mal wtf, najprej se mi je zdel da je fake ime, Kilan Mučan, potem pa kaj me ima za spraševat. In potem me tip vpraša, če me zanima kakšen dodaten zaslužek. Okej kakšen dodaten zaslužek nekaj, ga vprašam. In tip me iz prve zabije, da če bi rad ob svojem delu zaslužil še kaj v popoldanskem času naj sheram objavo, ki vabi folk na proteste v sredo 14.1.. da se bomo boril za tehnično vlado in proti političnemu vladanju. 

uredilo bitje Lord Baltimore
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...