Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 1 uro:

Erjavec se je tekom politične kariere ZELO spremenil. 

 

Pa meni osebno je on šel vedno na kurac. To že v 1. Janševi vladi, ko je buzeriral proti privatizacijam in EDS. Kasneje so ga  na levi dajali na piedestal "odličnega" politika. Vsaj do 2011, ko ni zrušil Pahorja. 

Kahl Ehjavc fani, where you at? 

Glede na Waslicheve komentarje vas mora bit ko Rusov. 

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 2 urama:

Seveda se lahko, samo zamisli se če je ok da si na isti strani kot plagiator voditeljica jutranjega programa za boomerje.

Razumem BuDi-ja, ko pravi da je sramotno biti na isti strani kot plagiator voditeljica jutranjega programa za boomerje.

 

Ampak... kaj to pomeni za plagiator voditelja trenutne vlade? Saj veš takrat, ko je Janša ukradel/kopiral govor laburista Blaira?

 

Samo zamisli se, če je ok, da si na isti strani kot ta plagiator...

Povezava do prispevka

Buddy, nobody cares.

Resno. Vsak ima sorodnike pa prijatelje, ki so volili Janšo. Nihče se ne obremenjuje s tem, ker ne bi prišel nikamor.

Problem nastane, ko ljudje volijo koga z najboljšimi nameni, iz nevednosti, naivnosti ali pa kak drugi razlog, nakar gre njihov izbranec v skrajnosti. In ljudje niso pripravljeni potegniti črte pa reči nisem imel tega sranja v mislih, ko sem obkroževal ime. 

In začnejo raje zagovarjati dotična sranja, kot da so navijali točno za to. Skrajnosti o katerih pred volitvami ni bilo ne duha ne sluha pa sedaj pridejo na površje so slučajno povsem v skladu z njihovimi vrednotami. Oni se niso nič zmotili, nič ušteli, vse gre po planu.

To prostovoljno zagovarjanje velikega vodje pa njegovih muh, kot da so del nekega večjega plana, je en jeben cringefest. Že kak Tonin, ko mu izigrava zastonj piarovca pa zganja damage control je mučen za poslušati, pa gre za kariernega politika pa dobro veš zakaj in kako to počne. 

Pri povprečnem človeku je pa še toliko težje poslušati, ker so toliko bolj zagnani in glasni. Ker ne lažejo tebi ampak predvsem samim sebi in morajo biti. Niso pa karierni lažnivci in so potem obsojeni na copypastanje predpripravljenih floskul. Katere si prebral že ob jutranjem branju nove, honorarni boti so ti jih repostali opoldne, Janez pa retvitu popoldne. Ne rabiš še prostovoljnih repostov istega sranja.

 

 

Bessie reče pred 12 urami:

Evo tukaj izveste vse, direkt...

https://www.gov.si/neposredni-prenos/

 

Opažam vse pogosteje na uradnih virih, da nimamo več vlade republike Slovenije ampak vlado Janeza Janše. 

 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 14 urami:

Kdaj neha bit kul udrihanje čez vlado... takrat ko to počne vsaka plagiatorka.

 

 

 

Izjavlja skladno z intelektualnim dometom povprečnega levičarja.

 

V zahodni evropi, če bi to izjavila na javni TV, bi gladko spušila šiht. 

 

Samo tam ni represije nad novinarji.

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 28 minutami:

No, sem vedela da mora pri sdsovcah obstajat neka religija zadaj, drugace nimas sans da ga podpiras. 

Lepo da Waslich to dokazuje dan za dnem. 

 

 

še vedno ne preboliš, da ti je tebi ljuba in ultra sposobna opcija dala za spitzen kandidata PV Kahlo.

 

 

Mogoče bi se lahko zamislil in naslednjič razmišljal s trezno glavo koga volit.  Samo kaj,  ko vi  levičarji volite in pišete to kar vam komandira 24KULtv. Pač verjetno edini portal, ki je skladen z vašim intelektualnim dometom.

 

uredilo bitje Waslich
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 3 minutami:

 

 

Mogoče bi se lahko zamislil in naslednjič razmišljal s trezno glavo koga volit.  Samo kaj ko vi  levičarji volite in pišete, to kar vam komandira 24KULtv. Pač verjetno edini portal, ki je skladen z vašim intelektualnim dometom.

 


Gospod Waslich je ocitno zmeden. 24kul je spletna stran nekega katolibanskega zavoda, edina TV postaja s 24kot delom imena pri nas pa ke nova24, ce se ne motim. Zanimiva fascinacija slovenske desnice s 24. 
 

Dragi Waslich, vse kaze na to, da se motis. Ali lazes, ti nam povej. Zakaj mislis, da “levičarji” volijo in pisejo kar jim komandira nek konzervativni desnicarsko katolibanski zavod? Zakaj menis, da imajo levicarji tako kratek intelektualni domet, da lahko razumejo samo cerkveno propagando in nic drugega? 
 

Preprican sem, da bo urednik strani 24kul zgrozen, ce izve, da si mu pripisal levo agendo. 
 

 

Povezava do prispevka

Jaz ko bolj desen, sem postal čisto lev, ko sem gledal 24ur. Mislim da imajo subtilna sporočila, ki jih posredujejo preko zaslonov. Enkrat sem jedel sendvič in gledal 24 ur, in kar naenkrat mi je zmanjkalo 5 minut časa, sendviča ni bilo več, v rokah pa sem kar naenkrat imel sliko Titota in Soroša, s srčki narisanimi okoli...

 

Nekaj je na temu. To bi morala biti vladna raziskava, kolikor berem na facebooku je tudi Gates vpleten.

 

Dnevnika na rtvslo sploh ne upam gledati - je imel kdo podobno izkušnjo?

uredilo bitje black187
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
black187 reče pred 1 minuto:

Jaz ko bolj desen, sem postal čisto lev, ko sem gledal 24ur. Mislim da imajo subtilna sporočila, ki jih posredujejo preko zaslonov. Enkrat sem jedel sendvič in gledal 24 ur, in kar naenkrat mi je zmanjkalo 5 minut časa, sendviča ni bilo več, v rokah pa sem kar naenkrat imel sliko Titota in Soroša, s srčki narisanimi okoli...

 

Nekaj je na temu. To bi morala biti vladna raziskava, kolikor berem na facebooku je tudi Gates vpleten

Da ne boš pozabil kaj nam je naročil Kučan...

Povezava do prispevka
Navedek

 Državni sekretar je pojasnil, da se je kritičnega dne mudil v podjetju Derby, kjer je urejal donacijo za humanitarne organizacije v njegovi občini Lenart. Spomnimo, da je podjetje Izeta Rastoderja nedolgo tega bilo na naslovnicah, saj so policisti v njegovih skladiščih na Letališki cesti v Ljubljani opravili hišno preiskavo zaradi suma tihotapljenja prepovedanih drog.

Navedek

keywords :Komunisti, Kučan, Murglje, Soroš, leta 91, UDBA, OZNA, globoka država, Šarec, LMŠ, Forum 21, Tanja Fajon, SD, Levica, Luka Mesec, MIha Kordiš, Violeta Tomič, SAB, Alenka Bratušek

 

uredilo bitje Nodi
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 14 minutami:

Intelektualni domet aka Marijan Pojbič na kmetih nimamo položnic zato nisem vedel da je treba plačati za stroške v poslanskem stanovanju


Pojbic je IMO s tem sprenevedanjem pokazal, da je vreden poslanske skupine SDS - nasel je izgovor, ki je iritiral vse normalne ljudi in hkrati zvenel kot kredibilen izgovor pred SDS javnostjo. 

 

 

black187 reče pred 11 minutami:

Jaz ko bolj desen, sem postal čisto lev, ko sem gledal 24ur. Mislim da imajo subtilna sporočila, ki jih posredujejo preko zaslonov. Enkrat sem jedel sendvič in gledal 24 ur, in kar naenkrat mi je zmanjkalo 5 minut časa, sendviča ni bilo več, v rokah pa sem kar naenkrat imel sliko Titota in Soroša, s srčki narisanimi okoli...

 

Nekaj je na temu. To bi morala biti vladna raziskava, kolikor berem na facebooku je tudi Gates vpleten.

 

Dnevnika na rtvslo sploh ne upam gledati - je imel kdo podobno izkušnjo?


Vse do fotke Tita in Soroša sem ti verjel. 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

 

Izjavlja skladno z intelektualnim dometom povprečnega levičarja.

 

V zahodni evropi, če bi to izjavila na javni TV, bi gladko spušila šiht. 

 

Samo tam ni represije nad novinarji.

Sicer mi gre mojka mavek na qrac, sam kaj je pa takšnega rekla, da si se ti snežinkica tako užgal? A to, da vlada čivka ukrepe po tw? Jah, nismo tako napredni v vukojebini kot zahodna EU, pa mojka je že dolg pr koritu, kt inventar, podobn kot jajo. Sam jajo je lahk, ker on dela dobro za slolvenijo, levuharji pa sam zdrahe, a ne?

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 5 minutami:

Sej ne pričakujem, da bo en slolvenski levičar štekal, kaj pomeni novinarski profesionalizem... 

Let me guess, novinarski profesionalizem lahko vidim na nora24tv? In ker sem komentiral, da si snežinkica, sem avtomatsko levuhar?

Kolk te jajo plačuje za smetenje? Al to počneš iz ljubezni?

 

 

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 53 minutami:

komicne izjave ljudi ki sanjajo Maduro demokraticen socializem

 

 

kmjr grema stavit da je tvoj sef sds volilec ?


kolikor zelis, pomoje bi se tudi sam tezko spomnil bolj ziher stave zame :D 


povej kolko, pa mi daj mail na zs, da ti posljem paypal request za isti znesek. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...