Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 2 minutama:

Zakaj ta tip govori/bere k da ga nekdo sil k temu, al pa mu drži pištolo v glavo! uh, ah, e e e, a a a a.... k jezus k gre na križ, k da sam ne verjame to kar govori... a a a 

 

to ja ta novobalkanska politcna drza, težko mi je, vsi ste proti meni, ampak evo vseeno vam vsem povem, vas vse vabim, vi vse rušite ampak jaz to stoično prenašam

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Nova24 berem samo spletno izdajo, tako da žal še nisem videl teh quality oddaj, mam pa željo pogledat kak Kdo vam laže?, ker slišim same dobre stvari o tej oddaji :D 

Kdo vam laže je kr smešna oddaja. Dejansko najboljsa humoristična dnevnopolotična oddaja. Pa včasih je kaka zanimiva kontaktna oddaja z zanimivimi gosti. Škoda da imajo le goste skoraj izključno ene strani :)

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Dober dan, hvala za besedo. Svoj današnji govor bi namen gospodarstvu, saj vsi vemo, da je gospodarstvo izjemnega pomena za gospodarstvo in državo. Prav tako bi morali vsi slediti zgledu gospodarstva, ki nam z gospodarstvom kaže, kako bomo izstopili iz gospodarske krize. Lep pozdrav, Zdravko

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 4 minutami:

Dober dan, hvala za besedo. Svoj današnji govor bi namen gospodarstvu, saj vsi vemo, da je gospodarstvo izjemnega pomena za gospodarstvo in državo. Prav tako bi morali vsi slediti zgledu gospodarstva, ki nam z gospodarstvom kaže, kako bomo izstopili iz gospodarske krize. Lep pozdrav, Zdravko

 

Če bi ta tip dejansko moral pisat motivation letter za svojo bodočo službo bi napisal

zelo me veseli gospodarstvo, zraven tega imam zelo rad državo, vidim velike sinergije, če gospodarskemu delu zaškripa priskočijo moje izkušnje iz državnega

Povezava do prispevka

To je kr težko kaki lolitiki so na najvišjih položajih v slo...

Pa naj bo za primer Erjavec ali Počivalšek. V bistu dve strani istega kovanca. Pač človeka, ki za moje pojme v politiki, normalni politiki, nimata kaj za iskat.

Ampak zdaj sta oba zagovarjana iz strani, ene ali druge, do konca...  Čeprav je vsem jasno, da bi se takoj to zavezništvo končalo, ko en ali drugi več nebi bla koristna. Kako pa je blo mnenje sds o Počivalšku ko je bil še v Šarčevi vladi? Amak ok, zdaj je skup s tipom, ki je po avstrijskih sodbah mednarodni kriminalec, in je vse ok, lol

Ker je pač na vladi in vlada vlada

Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 4. 3. 2021 at 8:31:

Poglejte ta video: Nervozen Počivalšek ni vedel, da je Špela Kučan hči Milana Kučana

Bo Počivalšek končno pojasnil, kaj se plete med njim in Kučanovo Špelo?

Kaj sta si spet izmislila lažniva k…..a Cerar in Počivalšek?

Tako ministrstvo za gospodarstvo uničuje male lesarje

[VIDEO] En minister lagal, drugi pa podal najbolj bizarne razloge, zakaj je ta vlada dobra za gospodarstvo

Reševanje vojaka Zdravka in tovarišice Milojke

Kaj počne Počivalšek, ko ne vleče nesmiselnih kadrovskih potez? Koketira z Rusi.

Razkrivamo, kje je minister Počivalšek lagal in kaj je prikrival glede svojega odnosa s Špelo Kučan

Minister Počivalšek se bo na račun davkoplačevalcev odpravil v Avstralijo in na Novo Zelandijo

ARSO klonil pod hudimi pritiski ministra Počivalška in izdal soglasje za gradnjo Magne Steyr 

Magna odpušča! Obljube Počivalška in Cerarja so se izkazale za lažne!

Minister Počivalšek ne namerava izpolniti predvolilne obljube malemu gospodarstvu

Bo minister Počivalšek uspel pojasniti, zakaj je Slovenija ena izmed redkih držav podjetjem prodaje preko Amazona?

 

GigiGovedina reče pred 43 minutami:

 Čeprav je vsem jasno, da bi se takoj to zavezništvo končalo, ko en ali drugi več nebi bla koristna. Kako pa je blo mnenje sds o Počivalšku ko je bil še v Šarčevi vladi? 

Zgoraj imaš par naslovov o Počivalšku iz SDS medijev (Nova24). Iskreno zavezništvo, ni kaj, samo rabili so malo časa, da so spoznali Zdravkotovo poštenje

Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 46 minutami:

To je kr težko kaki lolitiki so na najvišjih položajih v slo...

Pa naj bo za primer Erjavec ali Počivalšek. V bistu dve strani istega kovanca. Pač človeka, ki za moje pojme v politiki, normalni politiki, nimata kaj za iskat.

Ampak zdaj sta oba zagovarjana iz strani, ene ali druge, do konca...  Čeprav je vsem jasno, da bi se takoj to zavezništvo končalo, ko en ali drugi več nebi bla koristna. Kako pa je blo mnenje sds o Počivalšku ko je bil še v Šarčevi vladi? Amak ok, zdaj je skup s tipom, ki je po avstrijskih sodbah mednarodni kriminalec, in je vse ok, lol

Ker je pač na vladi in vlada vlada

ja počivalšek pa erjavec je ista stvar. LOL no. En je bil dejansko zelo uspešen v gospodarstvu in vsaj kaže nek interes za lastno ministrstvo(tudi kompetenco imo), drugi pa velja za verjetno najmanj sposobnega ministra biločesa. 

 

Dejansko potrjuješ vasličev očitek o erjavcu in mnenjalu.

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
drago reče pred 49 minutami:

ja počivalšek pa erjavec je ista stvar. LOL no. En je bil dejansko zelo uspešen v gospodarstvu in vsaj kaže nek interes za lastno ministrstvo(tudi kompetenco imo), drugi pa velja za verjetno najmanj sposobnega ministra biločesa. 

 

Dejansko potrjuješ vasličev očitek o erjavcu in mnenjalu.

Točno to pravim. Zakaj je imel Janša Erjavca v vsaki vladi?!

Naenkrat je pa problem.

 

Povezava do prispevka

Erjavec se je tekom politične kariere ZELO spremenil. 

 

Pa meni osebno je on šel vedno na kurac. To že v 1. Janševi vladi, ko je buzeriral proti privatizacijam in EDS. Kasneje so ga  na levi dajali na piedestal "odličnega" politika. Vsaj do 2011, ko ni zrušil Pahorja. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Navedek

V Društvu za preučevanje rib Slovenije (DPRS) opozarjajo na zahteve Ministrstva za okolje in prostor (MOP), ki so neskladne z navodili informacijske pooblaščenke. MOP za preveritev, ali društvo izpolnjuje zakonske zahteve za ohranitev statusa društva, od teh zahteva poimenski seznam ter naslove članov in članic.

:rofl:

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 54 minutami:

Kdaj neha bit kul udrihanje čez vlado... takrat ko to počne vsaka plagiatorka.

Od kdaj se ne sme udrihati čez vlado, ki krši ustavne pravice proti napotkom stroke? Kdaj je postala servilnost skorumpiranim politikom kul?

Povezava do prispevka
hordak reče pred 29 minutami:

Od kdaj se ne sme udrihati čez vlado.

Seveda se lahko, samo zamisli se če je ok da si na isti strani kot plagiator voditeljica jutranjega programa za boomerje.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 12 minutami:

Seveda se lahko, samo zamisli se če je ok da si na isti strani kot plagiator voditeljica jutranjega programa za boomerje.

 

Haha kok si ti smešen človek.. Mojca Mavec neki reče čez vlado, cel kletni twitter se usuje nanjo in jo diskreditira z njenim plagiatorstvom.. 

 

LO and BEHOLD kletni vojščak BuDi isti dan na spletnem forumu mn3njalnik diskreditira Mojco Mavec z istimi opazkami kot to njegovi soborci že cel dan delajo na twitterju. 

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...