Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Brdavs reče pred 5 minutami:

O moj alah kam smo prišli če folk na polno triggera tak sofball duhovičenje voditeljice zabavne jutranje oddaje lol


Samo dejstvo, da je ona lahko spet vodoteljoca je tudi neke vrste odgovor na to kako je lahko JJ spet predsednik vlade. 
 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 21 minutami:


kolikor zelis, pomoje bi se tudi sam tezko spomnil bolj ziher stave zame :D 


povej kolko, pa mi daj mail na zs, da ti posljem paypal request za isti znesek. 

 

lahko mi kosilo castis ko bom maja v vasih koncih

 

ne poznam direktorja v rupetini ki ne bi bil sds

Povezava do prispevka

Morda zato, ker ni posloval z drzavo, ni prejemal subvencij, se ni izogibal davkom in ni na noben nacin ni odvisen od politike ali politikov, v slednji nima nobenih ambicij. :) Za moje pojme premalo ideoloski pogled na politiko. 
 

ce bo to v drugi polovico maja, bom ziher na obali


kako ne, Zoran Jankovic ni bil nikoli v SDS, je pa bil direktor :D 

 

uredilo bitje kmjr
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 33 minutami:

Let me guess, novinarski profesionalizem lahko vidim na nora24tv? In ker sem komentiral, da si snežinkica, sem avtomatsko levuhar?

Kolk te jajo plačuje za smetenje? Al to počneš iz ljubezni?

 

 

 

 

glej naprej še 24KULtv. Tam je profesionalizem na tvojem nivoju.

uredilo bitje Waslich
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 13 minutami:

O moj alah kam smo prišli če folk na polno triggera tak sofball duhovičenje voditeljice zabavne jutranje oddaje lol

 

 

začuda Brdavs ne šteka poante. Bo v odgovor napisal traktat whataboutisma. As usual.

Povezava do prispevka

Ne moreš da verjameš, ampak 24kurtv mi gre tud na qrac. A potem niso na nora24tv profesionalci, kolk si plačan/iz ljubezni oz. zakaj se izogibaš preprostim vprašanjem?

Če je pa tvoja agenda enaka tvojemu heroju jajotu (smetenje, brezvezno drkanje, razpihovanje sovraštva, ipd.) je pa najbojle, da greš na oddih v kake terme. Se boš bolje počutil, ko boš nekaj naredil za svojo dušo.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 11 minutami:


 

ce bo to v drugi polovico maja, bom ziher na obali


kako ne, Zoran Jankovic ni bil nikoli v SDS, je pa bil direktor :D 

 

 

saj dokler ga ni JJ ven iz Merkatorja ruknil in sinekom posle zhebal  je bil Zoki tud sds volilec. Je pa hitro skapiral isto kot ti, da dnar imajo v Sloveniji levi ne desni

 

Cisto realno,kaj naj sef voli drugega  kot tiste ki predstavljajo interese kapitala. Saj ne da si lahka pri vas nepremicnino doli privosci ena  @Brenta ki potem joka ces tiste ki si lahko, grdi fabrikanti, turisti, tujci..

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 11 minutami:

 

 

začuda Brdavs ne šteka poante. Bo v odgovor napisal traktat whataboutisma. As usual.

 

Ne, sam prosil bom za pojasnilo kateri standard "novinarskega profesionalizma" točno je kršen s satirično opazko glede objektivnega dejstva da je folk utrujen od corona situacije in s tem povezanih ukrepov v kontekstu (kao) zabavne oddaje, pri čemer je komentar popolnoma barvno nevtralen in bi bil aplikabilen ne glede na koalicijo na oblasti...

 

Arguably je bit novinarskega profesionalizma kritičnost do oblasti. Za mojčiko lahko rečeš marsikaj, za gornjo vsebino, ki te očitno triggera bolj kot medvedek pu CCP, pa malo težko rečeš da je pristransko kritično novinarstvo, ker v končni fazi ni ne prvo ne drugo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 uro:

 

saj dokler ga ni JJ ven iz Merkatorja ruknil in sinekom posle zhebal  je bil Zoki tud sds volilec. Je pa hitro skapiral isto kot ti, da dnar imajo v Sloveniji levi ne desni

 

Cisto realno,kaj naj sef voli drugega  kot tiste ki predstavljajo interese kapitala. Saj ne da si lahka pri vas nepremicnino doli privosci ena  @Brenta ki potem joka ces tiste ki si lahko, grdi fabrikanti, turisti, tujci..

Hahaha! Vonbutthurt triggered, pa spet projecira :rofl:

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 1 uro:

 

Ne, sam prosil bom za pojasnilo kateri standard "novinarskega profesionalizma" točno je kršen s satirično opazko glede objektivnega dejstva da je folk utrujen od corona situacije in s tem povezanih ukrepov v kontekstu (kao) zabavne oddaje, pri čemer je komentar popolnoma barvno nevtralen in bi bil aplikabilen ne glede na koalicijo na oblasti...

 

Arguably je bit novinarskega profesionalizma kritičnost do oblasti. Za mojčiko lahko rečeš marsikaj, za gornjo vsebino, ki te očitno triggera bolj kot medvedek pu CCP, pa malo težko rečeš da je pristransko kritično novinarstvo, ker v končni fazi ni ne prvo ne drugo.

 

 

Sej vem, da ti ne potegne, če imaš vakum v glavi. Ti ne moreš  prenesti gostilniški nivo debate na javno TV. To se ne dogaja v nobeni normalni državi. Je pa v SLolveniji problem, ker v splošni javnosti vlada enomuje, suportirano z MSM, ki vodi dominanten diskurz, da se po dolgem in po čez, javno kurca katerkoli JJ vlado in potem se to prenese tudi v resne medije, ki pa bi morali držati neko distanco do političnega navijaštva. Mi je jasno, da levakarji živite v svojem mehurčku, v dolini šentflorijanski in tega ne štekate, ker ne date nos vn kar sega čez karavanke oziroma Sočo. Ti pa povem, da če bi ta dečva to izjavila npr v Italiji na RAI, bi jo zainteresirana javnost linčala in bi letela iz službe. 

uredilo bitje Waslich
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

Sej vem, da ti ne potegne, če imaš vakum v glavi. Ti ne moreš  prenesti gostilniški nivo debate na javno TV. To se ne dogaja v nobeni normalni državi. Je pa v SLolveniji problem, ker v splošni javnosti vlada enomuje, suportirano z MSM, ki vodi dominanten diskurz, da se po dolgem in po čez, javno kurca katerkoli JJ vlado in potem se to prenese tudi v resne medije, ki pa bi morali držati neko distanco do političnega navijaštva. Mi je jasno, da levakarji živite v svojem mehurčku, v dolini šentflorijanski in tega ne štekate, ker ne date nos vn kar sega čez karavanke oziroma Sočo. Ti pa povem, da če bi ta dečva to izjavila npr v Italiji na RAI, bi jo zainteresirana javnost linčala in bi letela iz službe. 

 

"Npr" Italija a, ki je po svobodi medijev zaradi mafije in političnega vpliva v Evropi malo pred Poljsko in Madžarsko na samem repu.

 

Newsflash, eni stremimo stanardom in se raje primerjamo z dejansko razvitim svetom.

 

Najdi mi "npr" Evropsko državo ki ni tričetrt bananarepublika kakršno hočete eni tudi pri nas prosim. Pa razloži mi obstoj heute showa na nemški javni tv.

 

hešteg mojčikadidnothingwrong(thistime)

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

Lepo. Vidim, da as usual, nimaš pojma o čemer govoriš. In potem se zatečeš na nek 24KUL/Mladina nivo pisanja.

 

Jemljem to kot implicitno priznanje da ne najdeš primera problematiziranja priemrljivo banalne vsebine na "resni" javni TV "resne" države.

 

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 9 urami:

še vedno ne preboliš, da ti je tebi ljuba in ultra sposobna opcija dala za spitzen kandidata PV Kahlo.

 

dajte že enkrat glavo iz riti s tem Karlom in njegovo kandidaturo.

 

v večstrankarski demokraciji ni nič nenavadnega, če kandidat za PV postane človek, ki (lahko) doprinese k bodoči koaliciji ODLOČILNE glasove. če bi bil na Erjavčevem mestu Počivalšek, bi bil kandidat za PV verjetno on.

 

poleg tega sta najmanj Šarec in Bratuškova javno povedala, da sta Erjavca pripravljena podpret izključno iz zgoraj napisanega razloga in nobenega drugega.

 

Waslich reče pred 9 urami:

Tako kot vsi radikalni levičarji.

 

enkrat za vselej bi si želel izvedet, kdo točno so 'radikalni levičarji' in kaj točno jih definira za radikalne?

 

ker jaz si pod ta frazem predstavljam svinčeni sovjetski komunizem, za katerega pa lahko rečem, da ga v Sloveniji ne propagira prav nihče - niti Levica ne.

 

kmjr reče pred 7 urami:

No, v glavi imam info, da je Jankovic od zacetka

bil varovanec kucanovega kroga, sam se je bolj videl v lds managerskih krogih? SDS-u pa je ZJ danes blize kot ladarkoli prej :))

 

imaš prav. pusti VGja, ki mu je dolgčas in fantazira.

 

Janković je Kučanov proteže in čisto zadnja generacija 'gospodarstvenikov', ki so se imenovali 'old boysi'. tudi na mesto predsednika uprave Mercatorja so ga postavili preko Ropa na izključno željo Kučana oziroma njegovih najožjih takratnih sodelavcev.

 

Janković ima z Janšo skupno samo to, da sta občasno izpeljala kakšen posel pod mizo na obojestransko zadovoljstvo in čisto nič drugega.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

'radikalni levičar' in 'radikalni desničar' sta že tako zlorabljena frazema, da ju lahko uporabljamo praktično namesto medmetov ali mašil. sploh nihče ne opazi več razlike.

 

od nobenega pa še do danes nisem slišal definicije o tem, kdo to je in kaj govori/počne, da je zradikaliziran.

 

očitno je res tako, kot praviš @Chenier; ne strinjam se s tabo, torej si radikalni <vstavi poljubni politični pol>.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 minutami:

Ej, glede na commente v tej temi, je prosto po Dragotu in Waslichu "forumski radikalni levičar" vsak nevolivec SDS :D

Meni se zdi ta tendenca po praktično enopartijskem sistemu precej ironična. Občutek imam, da bi nekateri takoj pristali na 30 let SDSa. Če bi vsaj šlo za desnico :D

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 19 urami:

Arguably je bit novinarskega profesionalizma kritičnost do oblasti. 

Ja. Samo ko gre za ene se dela iz muhe slona, pri drugih pa če se že lotijo, pride tam na neke obskurne podstrani spletnih portalov, da čim manj folka vidi. Če sploh. Ne govorim da vsi in vedno, ampak vsaj na RTVSLO je to ustaljena praksa.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...