Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 4 minutami:

Dajmo ignorirati da nas je ta vlada v letu dni zadolžila za 11% BDP, če bi to počel Šarec, bi že pisaril kako nas levi vlečejo v propad.


katera vlada se letos ni zadolzila ? Gre pac za krizo 

 

jaz kupujem maske za stara dva v hoferju, ffp2 poceni ker maske tu niso obdavcene. Sedaj je tle afera ker je podjetje ki jih prodaja za avstrijske uvazalo te iz kine 

 

ziher jj zadi
 

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 50 minutami:

 

sej dvignit penzije ali minimalne place lahko vsak, sam placati jim je od nekje treba . Aja tocno grde fabrikante obdavcit , tajkune in njih miljonske dobicke

E, bravo, malenkost se ti pa le premikajo koleščki. Ker korona dodatki so pa zastonj. Inb4 Brdavs.

 

Ja, grde fabrikante pa je treba obdavčit, ampak to tiste največje, ki si z olajšavami davek na dobiček zbijejo na 0%. Huda napaka, da ta možnost sploh obstaja in se ne ustavi na nekem minimalnem procentu.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 3 minutami:

Tiste najvecje ? Koliko velikih fabrik pa se je ? Ce bi storili kar je tvoj Lukec zelel bi se tisti dve zgubili

 

 

No vidiš, tu se motiš. Ker tudi ob uvedbi minimalne stopnje obdavčitve, smo še vedno po vseh kriterijih davčna oaza. Kar trenutno delamo je, da ta veliki pasejo na srednjih in (predvsem) majhnih.

Ampak vidim da je tole zate že višja matematika. No, zato pa si volivec SDS.

Povezava do prispevka

Res tako hudo je bilo v starih časih, da še zdaj celotna slovenska industrija bazira na fabrikah, ki so jih ustanovili komunisti. Koliko fabrik je sproduciral Janša in SDS? Še Magno je zrihtal Počivalšek v prejšnji vladi, pa so mu v SDS na vsakem koraku metali polena pod noge in se bratili z naravovarstveniki in NVO-ji, ki jih zdaj prezirajo....

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 minuto:


Stara mantra desnica ne zeli davkov levica ja, kar je logicno saj nic ne ustvarja

 

pa gre se za kapitaj ali delavce migrante 

Oh ne, VG se je spet napačno obesil na del izjave in dodal neke "random trstenjakova post generator stavke", ker je pač ne razume.

Citiram, da vidimo kako se bo spet vadil ven ob editiranju posta.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 4 minutami:

hitro, hitro drzava pomagaj

Še na prejšnji strani ves dušebrižniški, gorje narodu, ki odreka upokojencem pomoč

 

Tukaj pa pišeš troll poste nad dejstvom, da bo 600 ljudi izgubilo službo, nekateri med njimi invalidi in težje zaposljivi

 

Včasih me res preseneti, kako nizko lahko ta kreatura od VonGriffina poseže. Ko mislim, da smo dosegli absolutno dno, ti gladko odkriješ nove stopnice navzdol 

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 uro:

ja pač dal si ta obrazec in nehal si plačevat

 

v praksi ne vem točno kako, ker podpiram javno tv, so pa na mbfc forumu eni naredili to in nehali plačevat

Hočeš reč da Hojs nima pametnega telefona.

Po mojem ne plačuje samo TV del, ker radio ima v avtu in jasno ima smart phone/racunalnik/tablico.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 minuto:

Hočeš reč da Hojs nima pametnega telefona.

Po mojem ne plačuje samo TV del, ker radio ima v avtu in jasno ima smart phone/racunalnik/tablico.

radio je tudi, ko grem po ulici in se sliši iz gostilne

 

pol lahko zahtevajo, da plačujem, ker grem pač po ulici in nekje se sliši rtv nek program

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 33 minutami:

 

Tukaj pa pišeš troll poste nad dejstvom, da bo 600 ljudi izgubilo službo, nekateri med njimi invalidi in težje zaposljivi

 

podjetje ni socialna ustanova in drzava oz davkoplacevalec ni dolzan umetno vzdrzevati propadla podjetja pri zivljenju, mislim da smo se to ze naucili pri Muri in podobnih mar ne. Kako si tle potegnil povezavo med penzionisti ki so si sami zasluzili penzije ne vem.

 

Glede na krizo bi se navadil da jih bo se dosti vec.

 

Navedek

Včasih me res preseneti, kako nizko lahko ta kreatura od VonGriffina poseže

 

cak nis se ti zaklinjal da me bos igorirasal

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Eno vprašanje vmes...mogoče je že blo pa sem spregledal. Kaj zdaj so res to zakonsko omogočili?

 

1360832518_Posnetekzaslona(113).thumb.png.bc373ab7b9275e19056754f195872ecc.png

 

Tole lahko vsak odda, pa napise kar želi kot razlog tako kot lahko oddaš vlogo za socialne prejemke, ali pa za oprostitev plačila <vstavi poljubno dajatev> pa to še ne pomeni da ti bodo spejeli vlogo, kot veljavno, oz. kot piše na dnu vloge, če v gospodinjstvu imaš napravo sposobno prejema TV signala kršiš lastno izjavo in si lahko srečni prejemnik globe z strani države. (p.s. z davki se ni za hecat)

 

Je pa res, da verjetno glih ne preverjajo preveč ali posameznik krši tole... 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...