Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 5 urami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/institut-8-marec-vlozil-zacasno-odredbo-zoper-poslanki-sds-skrinjarjevo-in-jerajevo-ter-sekretarko-godcevo.html?utm_source=ProAd&utm_medium=24ur&utm_content=ProAd_24ur__&utm_campaign=ProAd

 

The Irony - inštitut 8. marec joka, ko se jih kurca po družbenih omrežjih, a sami počnejo prav isto z vsakim, ki se z njim ne strinja, četudi je vodilni strokovnjak za področje na katerem serjejo.

 

Letos bodo zame najbolj enostavne volitve vseh časov. Volim tistega, ki bo najbolj proti temu butasto-noremu društvu.

 

A dej nehi. Takrat so mal lajal, čez uglednega pravnika. Vsak s pet pik v glavi je vedel, da je iztrgano iz konteksta in da je pravnik dejansko imel prav. Hitro je bilo pozabljeno.

Bi rad videl pravnika, kako bi preneslel kako malo jačo diskreditacijo, ala tole od Masleše... Če že izbiraš med dvema ognjema, slednji precej več opeklin pusti...

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Ok mogoče pravnik res malo pretirava:D samo vseeno pokaže hipokritstvo tega fake inštituta - ko mi delamo drugim je ok, ko drgui nam jokamo.

 

Sicer pa res ne vem zakaj so se tako spravili na Maslešo - ok bil je eden od sodnikov, ki so takrat potrdili sodbo Janši, ampak ni bil edini. Verjetno je danes bolje, da se kot pravnik res izmikaš medijem in da te nihče ne pozna.

Povezava do prispevka

 

Feget reče pred 13 urami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/institut-8-marec-vlozil-zacasno-odredbo-zoper-poslanki-sds-skrinjarjevo-in-jerajevo-ter-sekretarko-godcevo.html?utm_source=ProAd&utm_medium=24ur&utm_content=ProAd_24ur__&utm_campaign=ProAd

 

The Irony - inštitut 8. marec joka, ko se jih kurca po družbenih omrežjih, a sami počnejo prav isto z vsakim, ki se z njim ne strinja, četudi je vodilni strokovnjak za področje na katerem serjejo.

 

Letos bodo zame najbolj enostavne volitve vseh časov. Volim tistega, ki bo najbolj proti temu butasto-noremu društvu.

Mal je razlika ali rečeš da ta in ta dela tole v nasprotju z ustavo in tole ni ok, ker feminizem al pa gremo na referedum ker pravicado vode ala 8 marc v primerjavi z pripravim bom puško/ oni so mi poslali grozilno pismo ipd  in ostale laži ala SDS. 

Povezava do prispevka

Vlada deli bonboniere revnim

 

Očitke, da gre pri ukrepih za predvolilne bonbončke, je minister zavrnil, saj da tovrstne rešitve sprejemajo povsod po EU-ju. "Lahko rečem, da ne gre za predvolilne bonbončke, temveč cele bonboniere, ki jih dajemo tistim ljudem, ki so jih potrebni, ki bodo težko shajali čez to zimo, ki plačujejo predrago ogrevanje, ki tega ne zmorejo plačevati," je bil odločen.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

Vlada deli bonboniere revnim

 

Očitke, da gre pri ukrepih za predvolilne bonbončke, je minister zavrnil, saj da tovrstne rešitve sprejemajo povsod po EU-ju. "Lahko rečem, da ne gre za predvolilne bonbončke, temveč cele bonboniere, ki jih dajemo tistim ljudem, ki so jih potrebni, ki bodo težko shajali čez to zimo, ki plačujejo predrago ogrevanje, ki tega ne zmorejo plačevati," je bil odločen.

Pomoč ljudem in gospodarstvu. Veliko položnic za elektriko bo prepolovljenih, večinoma pa bodo od 30 do 40 odstotkov nižje. Sredstva ne bremenijo davkoplačevalcev, pač pa iz dobičkov energetskih podjetij in podnebnega sklada.

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 15 minutami:

Pomoč ljudem in gospodarstvu. Veliko položnic za elektriko bo prepolovljenih, večinoma pa bodo od 30 do 40 odstotkov nižje. Sredstva ne bremenijo davkoplačevalcev, pač pa iz dobičkov energetskih podjetij in podnebnega sklada.

 

Dej nam to pravljico na dolgo razloži gospod Černač.

Povezava do prispevka

Meni je bolj smesno, da so ocenili, da je najranljivejsih 711k drzavljanov. Ce odstejemo tiste, ki so sub 18, je torej financno ogrozene pol drzave?!?

In glede na zapise, bodo talali energetske bone posameznim drzavljanom in ne gospodinjstvu.

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 33 minutami:

Meni je bolj smesno, da so ocenili, da je najranljivejsih 711k drzavljanov. Ce odstejemo tiste, ki so sub 18, je torej financno ogrozene pol drzave?!?

In glede na zapise, bodo talali energetske bone posameznim drzavljanom in ne gospodinjstvu.

Mene je ta cifra ubila. Počivalšek skos govori in piše, kot da je sama blaginja pod njegovo vlado, a hkrati je ta ista vlada naračunala, da je 50 % državljanov ogroženih lmao. 

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 11 urami:

Meni je bolj smesno, da so ocenili, da je najranljivejsih 711k drzavljanov. Ce odstejemo tiste, ki so sub 18, je torej financno ogrozene pol drzave?!?

In glede na zapise, bodo talali energetske bone posameznim drzavljanom in ne gospodinjstvu.

e to. Pa neki nenavadni kriteriji. Nisem dobro slišal in rabim še enkrat prebrat ampak par stvari mi ni šlo skupaj.

Povezava do prispevka

@Feget

Ne vem ce lahko razdeljevanje bonbonckov potencialnim volivcem pod pretvezo energetskih vavcerjev imenujemo pametna poteza.

 

Denar se deli glede na par pogojev:

-vecina upokojencev

-druzine z otroskim dodatkom do vkljucno s sestim razredom

-velike druzine z 3+ otroki

 

Torej prejetje bona ni odvisno od tega, na kaj se ogrevas. In ce si (samo)zaposlen v dejavnosti, ki jo je prizadela korona, dlje casa brez dohodka in brez otrok, ali pa na splosnem na minimalcu (oz. ze samo v primerjavi z upokojenci, si zaposleni s placo pod 1000 eur, ki mora za razliko od upokojenca nekako prit na delovno mesto) in brez otrok - tough luck, vlada ti spet podarja ze znani prst v rit. 

 

Torej, je poteza. Ni pametna, ker ni racionalna in ne zadane ogrozenih ZARADI sprememb kot posledice pandemije. Ampak spet tala helikopterski denar "ogrozenim" katerih tezava je sistemska in je/bo obstajala neodvisno od covida. Je zgolj predvolilna kampanija na nas racun, torej podla poteza. Oz. textbook Jajotova poteza. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 12 urami:

Meni je bolj smesno, da so ocenili, da je najranljivejsih 711k drzavljanov. Ce odstejemo tiste, ki so sub 18, je torej financno ogrozene pol drzave?!?

In glede na zapise, bodo talali energetske bone posameznim drzavljanom in ne gospodinjstvu.

 

a to se spet pizdis ker nic ne dobis ?

  • Groot, ki sir je 2
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 1 uro:

 

a to se spet pizdis ker nic ne dobis ?

 

VonGriffin reče pred 53 minutami:

 

spravi se delat

 

Daj odjodlaj saj veš kam...

 

Sicer pa tile energetski bonbončki ali kako jih pač poimenujemo bodo dost dobrega prnesl tud tistim, ki že imajo polne riti (veliko družin s +3 otroki je premožnih), ne pozabt nanje. 

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 2 urama:

@Feget

Ne vem ce lahko razdeljevanje bonbonckov potencialnim volivcem pod pretvezo energetskih vavcerjev imenujemo pametna poteza.

 

 

Vsako razdeljevanje denarja komurkoli na račun ostalih v svojo korist je dobra poteza za tistega ki deli denar :) za državo in uspešne državljane (ki najbolj financiramo to sranje) pač nekaj najslabšega možno.

 

Sicer pa Janša že dolgi čas lepo "kupuje" upokojence in sem prepričan, da bo pobral skoraj v celoti glasove Desusu + svoja močna baza + vsi hejterji skrajne levice in imaš recept za zmago na volitvah.

 

Z ekonomskega vidika sem mnenja, da bi tako bilo najbolje, da se država umakne iz praktično vseh dejavnosti razen mogoče nekaj najbolj eksistenčno pomembnih (npr. promet, energetika), kjer pač požremo da bodo kradlji in izvajali korpucijo, na račun večje sigurnosti, da bo sektor deloval.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tu bodo z vseh racunov za elktriko odbili 100 evrov nekje marca. Prepricaje je, da ko na enkrat zacnes postavljat kriterije je vec dela za javno upravo kot dobicka za vladne stranke. Volitve so tu 2, 3 leta stran. Glede na to, da sem trenutno nekje 500 evrov v minusu za elktriko mi je tistih 100 evrov v bolj mao tolazbe. (nacin kako tu placujemo za elektriko, ne neplacilo racunov).  

 

Ne bi se pa zanasla, da bo to prineslo veliko stevilo glasov, ker se bodo cene vsega opazno povisale. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pač glej z vidika nekoga, ki komaj pride čez mesec, nato pa mu Janša odbije 100 evrov položnic - dobil bo najbolj predanega volivca. Isto počne Orban na Madžarskem samo da tam še precej bolj hardcore, znano pa je da Janša prevzame Viktorjeve metode vladanja. 

 

Dejansko mislim da ne glede na vso sranje, skoraj ni alternativne stranke, ki ga lahko premaga na volitvah - mogoče če se vsi združijo skupaj, samo to so ne morejo, ker je levica preprosto preveč ekstremna, tako da nas bo dosti, ki smo na sredini raje šlo na desno, samo zato, da ni zraven komunistov. 

Povezava do prispevka

50 do 60% folka podpira PCT + to da druga stran ni nikoli rekla, da ne bi bilo nobenih omejitev in prav tako zagovarja cepljenje, tako da to očitno ne bo tako velik faktor. Razen seveda, da bodo neki antivex norčki morda prišli v parlament - ne bodo pa vodilnimi strankami.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 7 minutami:

Ja, jebeš lockdowne in PCT v teh dveh letih, teh 100 evrov vse kompenzira :lol:

Naslednje volitve bo zmagala opozicijska Sinn Fein, ki je leva verzija SDSa in topel dom za ljudi, ki imajo izkusnje s sestavljanjem bomb. To nima nobene veze s pandemijo pac pa z obuno situacijo na nepremicninskem trgu. Pandemija ni nekaj na cemer bi se vzpostavljale bojne crte tu, to je na vasem koncu. Pandemija tu ni bila nikoli politicna zoga, razen da so nekatere opozicijske stranke zahtevale zero Covid kot NZ. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...