Skoči na vsebino

[rimejki/remasterji] IGRE_ce_čke


Hernire

Priporočeni prispevki

Hernire reče Dne, 15. 9. 2023 at 15:37:

Neki pa je. Morali bi rimejkat Wizardry 6-8, ki so legit baje ene najboljših iger vseh časov (baje, ker nisem igral

So kar dobre. Dungeon crawler, samo da je dungeon svet, ki jo dokaj odprt, če te ne moti da maš zraven mečev in sekir še šištole in laserje pol je to to. :) Podobno kot ultima, takrat so bli še dokaj odprit do experimentiranja.

7 je bla zlo cool, 6 vredu, 8 pa še vedno vredu samo ne tako kot prejšnje 2. Mislim da si lahko transferal characterje tudi, se ne spomnim več vredu.

 

Povezava do prispevka

Sem pogledal Gothic demo, sem že pozabil, kako slab je :D :D :D

 

Najbolj mi je carsko, da ti po 10 minutah vmesne sekvence nek jaro še 15 minut podaja ekspozicijo o svetu, po njegovem govoru pa si dan v 20 minut linearne sekvence s plezanjem, skakanjem in battlanjem nekih modelčkov 

 

V oriđiđi Gothicu pa ti nek čiča pove pet stavkov in pol reče "če bi jaz bil na tvojem mestu, bi poiskal mage in se poconnectal z njimi. Ampak škoda, da ti nisi jaz, ampak si scum, s katerim magi sploh ne bodo govorili lmao lol lep lp še naprej" 

 

Nakar se igrica odpre in lahko prosto raziskuješ in lutaš okoli :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

A se da Gothic 1 in 2 na steamu igrat s kontrolerjem?

Itak. Saj Gothic 1/2 nista uporabljala miške, sta bila full time keyboard naslova. Mogoče obstajajo modi za uporabo miške za freelook (isto kot Ultima Underworld 1), ampak v osnovi so na miško bile samo prestavljene tri tipke (tank obrat v levo, tank obrat v desno, attack). Tako da pomoje je Gothic dobesedno superb za igrat na kontroler. 

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 15. 9. 2023 at 10:59:

Katere accounte kaj priporočaš za sledenje? Jaz samo kakšne TRLE levele spremljam, lih danes je na uradni strani featuran level z imenom Tomb of the Fuehrer :D

subreddit je kr ok če bi bil rad v kontaktu s skupnostjo

 

česa ne maraš na TR:Anniversary D: valda ni isti špil kot enka in prav je tako, men je tkao v smislu vzdušja kot predelanih puzzlov zelo odgovarjal

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 22 urami:

A se da Gothic 1 in 2 na steamu igrat s kontrolerjem?

Sem včeri zlovdal Gothic 1, da sem pogledal moj save. Zdaj je igra na Steamu že privzeto dana na verzijo, ki deluje na sodobnih kompih, včasih sem moral moddat. Žal pa mi save ni ostal, ne vem zakaj, očitno se ni syncal v Steam :(. Kolikor sem bral community pa je še boljša GOG verzija, tako da tisto pikiraj. Na največji resoluciji igra zgleda fino, edino igralni lik je nekam tanek hehe. Tako da pomoje vseeno je bolj poganjat v ne-widescreen. Žal zadeva privzeto ne dela na joypad, rabiš kakšnega od appov, ki ti tipkovnico simulira na joypad (ker kot že rečeno, Gothic ne uporablja miške, zato miške ne rabiš simulirat). Po googlanju sodeč ima JoyToKey že vgrajen Gothic profil za joypad, sicer pa pač je na netu dosti teh programov, JoyToKey je zgleda plačljiv 

Povezava do prispevka

Gothic bom igral tut če bo 6/10 :D

Če bo manj pa verjetno res ne. Če so zdej 3 leta popravljal svoje fuck upse potem je vsaj kanček upanja. 

 

Nisem pa vedel da pride Max Payne remake, tega se veselim skoraj isto. Fak kokrat sem to obrnil. Ni mi jasno, zakaj ne delajo več teh slow mo igric, to res noro paše v shooterje. 

Povezava do prispevka

Film pa bi dejansko morali posnet po Lucasovi avanturci The DIg, kjer je itak sodeloval že sam Spielberg, dialoge pa je spisal Orson Scott Card.
 

Navedek

The Dig was originally conceived by Steven Spielberg as an episode of Amazing Stories, and later as a film, but was later concluded that the concept would be prohibitively expensive to film.[


Dočim rimejka The Dig igre si pa jaz sploh ne želim, ker je original čisto OK še dandanes. Btw, ste vedeli, da je bil eden od glavnih voice akterjev "kultni" Robert Patrick? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 urami:

Film pa bi dejansko morali posnet po Lucasovi avanturci The DIg, kjer je itak sodeloval že sam Spielberg, dialoge pa je spisal Orson Scott Card.
 


Dočim rimejka The Dig igre si pa jaz sploh ne želim, ker je original čisto OK še dandanes. Btw, ste vedeli, da je bil eden od glavnih voice akterjev "kultni" Robert Patrick? 

Se mi je zdel znan glas, pa ga nisem mogel uvrstit, dokler nisem tega prebral :) .

The DIG je imel izjemno atmosfero in grafiko (zanimivo da je se vedno 320x200, kar so mu ocitali ob izdaji). Zal sicer razocarajo cudne puzle tekom igranja in konec mi ni bil prav vsec.

 

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

Zal sicer razocarajo cudne puzle tekom igranja


Nekaj je malce čudnih ja, ampak to sem jaz vzel v zakup, ker smo pač na nekem čisto tujem svetu. Načeloma pa težav z igranjem nisem imel, malce me je zafrkavala edino tista puzla, kjer si moral sestaviti okostje živalice in vanj vtakniti bombo. Šele po tretjem poskusu random ugibanja sem namereč ugotovil, da je zraven na skali vtisnjen fosil (dobesedno rešitev puzle) in potem je bilo itak easy. :)   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Dig mi je bil en slabših LA izdelkov. Ful hypa, relativno visoka produkcija, pa meni tak letdown. 
 

Jaz bi iz teh cajtov najraje proper remake Quest for Glory serije. Meni najljubše avanture, mogoče zaradi delnih rpg elementov. Dvojka nikoli ni imela niti vga verzije, tako da je nisem nikoli igral, enka in trojka sta pa godlike. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...