Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 urami:

Novo vozilo. Znamka je lahko karkoli, samo da ni BMW ali Audi (ne vem če ženska kogarkoli hejta bolj kot šoferje teh dveh znamk lol). Budžet pa ne vem, nekje toliko kot je bil Summit model od Jeep Avengerja, absoluten MAX nekje 40k?


morebit za pofirbcat se kak Honda Jazz/Crosstar ali Suzuki Ignis

uredilo bitje Andro
Povezava do prispevka
PuskA reče pred 3 urami:

1 froc, ni problema z manjsim avtom, za 2 bi mel karavana, s tremi si pa RIP :D 

 

sem se vozu na morje s kinderpetom+vozickom v giuliji, cist kamot gre v prtlaznik, pa ena big potovalka cot se na zadnje sedeze pa je šlo

So true. Obolevam samo končno je Alhambra v Sloveniji. Samo znebiti se morm se Passata pa dacar more narest svoje...

Povezava do prispevka

Tako samo da je 4motion 190ps varianta.

 

Načeloma super avto za vozit. Vzel sem ga itak zarad radarskega tempomata in that delivers.

 

Poraba decent tud za težko nogo.

 

Minus je strošek vzdrževanja

 Ajde ni glih BMW/Merc level je pa ene 2-3x več kot laguna prej. Ajde avtomatik pa dizel. Aja haldex mi je crku ko je bil avto dobra 3 leta star, kislo. Pa pač servisi so mal dražji in več jih je. Drugač pa ni major težav.

 

Ajde menjalnik je mal funky včasih z mesta pa vzvratna kamera zna rečt ne. Se pa peljem pa ni me pustu na cesti.

 

Bi ga še enkrat vzel? O ja, mogoče z več opreme sam pri rabljenemu nimaš glih baš izbire pa mudilo se mi je.

 

Edin ja, nima glih 5 sedežev če to rabiš.

Povezava do prispevka

Pa to 3 leta star avto :( če bi bil slovenski bi bil še v garanciji. No na servisu niso bli tok presenečeni ampak I guess da to ni glih vsak dan. Smola za 500+ eur :D

 

Uglavnem avto je šel papa. Otroci poznajo samo ta avto kot svoj od rojstva, tako da sem presenečen, da ni večjega kričanja blo.

 

Zdej pa samo še davkarijo čakamo za uvoz pol pa gre ata furat novo gajbico. Mogoče pridemo pa enkrat bajto pogledat @PuskA long overdue. Alfa še ni crknala?

Povezava do prispevka

Na alfi je blo treba do zdaj sam en rele za 20e zamenjat, drugace pa 2 leti brez problemov, samo redni servisi. Sicer delam malo kilometrov, dobrih 20k se je nabralo, zadnje gume so serbus pa povprecna poraba je 10L, to je pac odvisno mal tud od noge :D Za nabijanje km v LJ je pa moja na pasata nabila gor 90k v treh letih, zdej pa lih menjam za model 3.

 

No pol si pa kr hitro prodal pasata, pr men je trajalo cca 14 dni pa enepar specialcev sem imel na telefonu in razne SMSe :D 

 

Za DMV davkarija tud zadnje cajte zgleda hitro dela, sam ne pozabit dat vseh prilog, ce ne se zavlece z dopolnitvami...

 

drgac pa ja, long overdue :D

 

 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 47 minutami:

Na alfi je blo treba do zdaj sam en rele za 20e zamenjat, drugace pa 2 leti brez problemov, samo redni servisi. Sicer delam malo kilometrov, dobrih 20k se je nabralo, zadnje gume so serbus pa povprecna poraba je 10L, to je pac odvisno mal tud od noge :D Za nabijanje km v LJ je pa moja na pasata nabila gor 90k v treh letih, zdej pa lih menjam za model 3.

 

No pol si pa kr hitro prodal pasata, pr men je trajalo cca 14 dni pa enepar specialcev sem imel na telefonu in razne SMSe :D 

 

Za DMV davkarija tud zadnje cajte zgleda hitro dela, sam ne pozabit dat vseh prilog, ce ne se zavlece z dopolnitvami...

 

drgac pa ja, long overdue :D

 

 

Aja hitro? :D Sej sem prodajal dobra 2 tedna. Zgleda bi moral ceno prej zbit pa bi dobu več keša (kira logika sam je res, za debato ob piru).

Povezava do prispevka
mr.killer reče Dne, 4. 12. 2023 at 15:47:

Uuuu če ne imaš MGja

 

Kitajc - poceni kosi, zdej sva bila na Tajskem jih je res veliko na cesti.

 

Meni osebno lepo zgleda, notranjost tudi kvalitetna.

 

Vsekakor 376432764x raje kot Dacia

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17923390&display=MG ZS

 

evo prišparaš 10k in imaš avto, ki ima vse kar si je tvoja zaželela

 

 

Tole ali pa mogoče kakšen C5 Aircross. Mehak, udoben avto z ogromno prostora.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18175054&display=Citroen C5 Aircross

Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

 

 

 

Danes sem imel rezerviran obisk in testno vožnjo teh dveh toyot. Vse urejeno v naprej, o obisku je bil obveščen tudi direktor Toyote Adriatic in japonska ambasadorka ga. Akiko Yoshida. Več dni sem jedel samo sveže ribe, pred odhodom pa sem si že na frišno zabril tiča na nippon piko. 

 

Prideva z ženo v salon ob Letališki, pričaka naju vodstvo podjetja in solistka s flavto. Ženska gre mimo protokola direktno do Yaris Crossa in ga ošine z očmi morda za stotinko sekunde. Na obrazu dobi enak izraz kot ko me je prvič vidla golega: razočaranje, obup, bes. Pomakne se dva metra naprej, kjer soji Corolla Cross. Slednje niti ne pogleda, temveč se samo obrne in zapusti salon.

 

"Česa tako grdega nisem še videla v življenju. Pelji me domov. Takoj."

 

Toliko o tem.


zgleda ma dober okus za avte, če ga že za moške nima

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 urami:

 

 

 

Danes sem imel rezerviran obisk in testno vožnjo teh dveh toyot. Vse urejeno v naprej, o obisku je bil obveščen tudi direktor Toyote Adriatic in japonska ambasadorka ga. Akiko Yoshida. Več dni sem jedel samo sveže ribe, pred odhodom pa sem si že na frišno zabril tiča na nippon piko. 

 

Prideva z ženo v salon ob Letališki, pričaka naju vodstvo podjetja in solistka s flavto. Ženska gre mimo protokola direktno do Yaris Crossa in ga ošine z očmi morda za stotinko sekunde. Na obrazu dobi enak izraz kot ko me je prvič vidla golega: razočaranje, obup, bes. Pomakne se dva metra naprej, kjer soji Corolla Cross. Slednje niti ne pogleda, temveč se samo obrne in zapusti salon.

 

"Česa tako grdega nisem še videla v življenju. Pelji me domov. Takoj."

 

Toliko o tem.

Kupi ji Cliota in je to to. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 urami:

"Česa tako grdega nisem še videla v življenju. Pelji me domov. Takoj."

 

Toliko o tem.

Sj maprav. Kaj pa voziš te kinderjajčke gledat.

 

Pejda lepo po mazdo CX 30, kot sem ti rekel. Maš vsaj orng avto. Je en najbolj varen v svojem razredu.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 urami:

 

 

 

Danes sem imel rezerviran obisk in testno vožnjo teh dveh toyot. Vse urejeno v naprej, o obisku je bil obveščen tudi direktor Toyote Adriatic in japonska ambasadorka ga. Akiko Yoshida. Več dni sem jedel samo sveže ribe, pred odhodom pa sem si že na frišno zabril tiča na nippon piko. 

 

Prideva z ženo v salon ob Letališki, pričaka naju vodstvo podjetja in solistka s flavto. Ženska gre mimo protokola direktno do Yaris Crossa in ga ošine z očmi morda za stotinko sekunde. Na obrazu dobi enak izraz kot ko me je prvič vidla golega: razočaranje, obup, bes. Pomakne se dva metra naprej, kjer soji Corolla Cross. Slednje niti ne pogleda, temveč se samo obrne in zapusti salon.

 

"Česa tako grdega nisem še videla v življenju. Pelji me domov. Takoj."

 

Toliko o tem.

 

 

"pelji me domov. takoj. "

 

a ko sta prišla domov pa te je dala nazaj na povodec pa s straponom v rit?

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 6. 12. 2023 at 17:15:

 

 

 

Danes sem imel rezerviran obisk in testno vožnjo teh dveh toyot. Vse urejeno v naprej, o obisku je bil obveščen tudi direktor Toyote Adriatic in japonska ambasadorka ga. Akiko Yoshida. Več dni sem jedel samo sveže ribe, pred odhodom pa sem si že na frišno zabril tiča na nippon piko. 

 

Prideva z ženo v salon ob Letališki, pričaka naju vodstvo podjetja in solistka s flavto. Ženska gre mimo protokola direktno do Yaris Crossa in ga ošine z očmi morda za stotinko sekunde. Na obrazu dobi enak izraz kot ko me je prvič vidla golega: razočaranje, obup, bes. Pomakne se dva metra naprej, kjer soji Corolla Cross. Slednje niti ne pogleda, temveč se samo obrne in zapusti salon.

 

"Česa tako grdega nisem še videla v življenju. Pelji me domov. Takoj."

 

Toliko o tem.

Moj poklon z odličnim spoštovanjem. Kros/suv avti so nagravžni.

Povezava do prispevka

Mal off topic glede zadnje strani, ampak... za kolegico iščem enega zanesljivega mehanika kje na jugu LJ (Rudnik, Vič, Brdo) alternativno lahko tudi kje drugje. Nekaj poka pri sprednjih kolesih, ko se umirijo obrati in bi bilo treba dvignit avto in pogledat. Pa da ne bi bil glih nategun mehanik. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 3 urami:

Mal off topic glede zadnje strani, ampak... za kolegico iščem enega zanesljivega mehanika kje na jugu LJ (Rudnik, Vič, Brdo) alternativno lahko tudi kje drugje. Nekaj poka pri sprednjih kolesih, ko se umirijo obrati in bi bilo treba dvignit avto in pogledat. Pa da ne bi bil glih nategun mehanik. 

a firme avta ne bi omenil? fiat kavčič ful hvalijo na tistem koncu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...