Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

Sniper ghost warrior: contracts

6/10

Sniper-Ghost-Warrior-Contracts_201911262

Kul sniperica z nekoliko bolj dinamičnim pristopom. Žal je plezanje dokaj tečno, VA in zgodba dolgočasna, tu in tam se najde kakšen bug. V predzadnji misiji mi je zadnji objective zbuggal in sem moral celo misijo ponavljat. Mislim, da v igri manjka incentiva uporabljat obstranske iteme, nakupovanje orožij in abilitijev ne deluje rewarding. Sovragi so dokaj neumni, predvidljivi in na trenutke zbuggani. Okolica je lepa.

Sem mnenja, da ima ta serija iger dobro osnovo, vendar jo pesti slaba eksekucija. Mogoče že zaradi imena ne najdejo dovolj kupcev. :rolleyes:

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 8 urami:

res je hudo zaenkrat, @bigboss82 kero oceno zalepis?

 

HMwI6jm.jpg

 

ma ne vem 8,5 ? ker je v primerjavi s celo igro bolj oskubljeno

ampak kvaliteta je ista, mogoce kancek bolj akcija in manj suvival horror kao

 

ma za platinirat in speedrunat je zakon, mogoce se boljse kot cela igra, ker je bolj akcija in krajse

pa niti ni tako lahko

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Need for speed: Heat

6/10

nfsh_cars_handling_02.jpg

Ni kaj posebej za omenit glede tega Assassin's creed igračarskega živila. Bad story, bad VA, bad UI. Dokaj uživantska izkušnja, ko dobiš boljše avte. Na trenutke šteka ko prasica (bug), drugače pa dokaj lepa za pogledat. Svet preveč ponovljiv.

Pač gre za minimum effort klon.

Povezava do prispevka

Juhej, tudi jaz sem letos eno igr(ic)o preigral:

TBgK75h.jpg

Mnenje po končanju: kul, a preveč vsega. Začne malo najedati proti koncu, še posebej, če huntaš achievemente, in je gameplay preveč grindasto loopast. Je pa špil mana za vse, ki radi med igranjem collectajo stuff, tega je v špilu ogromno (in na srečo ni zbiranje raznih stvari vezano na achievemente, sicer ne bi nikoli prišel do 100 %.). Preigral sem po zadnjem updajtu, ki je vnesel kar nekaj igralnih novosti in novih vsebin (nekaj novih questov in nov tip živali (rake, jastoge), pa tudi nov boss fight (a se mi ni dalo pregrindati do tja – moraš zbrati vse marinca karte, se mi zdi, da mi manjkata ena ali dve), trgovca z redkimi sestavinami, auto farming itd...), in gre gotovo za enega letošnjih »kao indie« biserčkov. Kul za chillout igranje, saj je gameplay sproščen, dokler se odvija zgodba je polno raznolikih (toda enkratnih) igralnih predahov, glasba je všečna in sproščujoča, špil pa postane malo tečen na dolgi rok, toda to se bo zamerilo samo kompletistom. 

 

Zavidam vsem, ki igrate bolj »resne« špile, a letos imam zaradi joba tak monitor fatique, da sploh nimam energije se lotiti kaj bolj resnega. Se mi je pa ta obvezen backlog že preveč nevarno povečal: Baldur's Gate 3, Starfield, Cyberpunk 2077, Elden Ring ... Torej, če za vsakega ajde porabim okoli 150–200 ur, je skupaj to 600–800 ur in če dnevno v povprečju igram eno uro špile preigram šele po ... ojej ... bolje da ne razmišljam, težka bo :wacko:. Grem raje še eno furo v Euro Truck Simulator 2 narediti :), trenutno potekajo kar trije eventi!

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 49 minutami:

Zavidam vsem, ki igrate bolj »resne« špile, a letos imam zaradi joba tak monitor fatique, da sploh nimam energije se lotiti kaj bolj resnega. Se mi je pa ta obvezen backlog že preveč nevarno povečal: Baldur's Gate 3, Starfield, Cyberpunk 2077, Elden Ring ... Torej, če za vsakega ajde porabim okoli 150–200 ur, je skupaj to 600–800 ur in če dnevno v povprečju igram eno uro špile preigram šele po ... ojej ... bolje da ne razmišljam, težka bo :wacko:. Grem raje še eno furo v Euro Truck Simulator 2 narediti :), trenutno potekajo kar trije eventi!

Moj lifehack je bil, da sem nehal bit completionist. Preigram story plus naredim zanimivejše queste, nekih stranskih stvari in trofej, ki bi me dolgočasile, pa ne jebem, po domače rečeno. Pa imaš Cyberpunk rešen v ene 30 urah, Elden Ring sem imel v ene 80 urah ... itd. Še vedno ogromno, ampak lahko več preigram. Sem ugotovil, da mi je prioriteta sprobat več dobrih špilov, kot pa completionat enega

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Damn pol si res hiter bil s temi 80timi urami, svaka čast. Jaz dost questov sploh nisem dokončal (ali sploh začel), ker za take špile prvi run nič ne gledam po netu pa sem imel 120 ur gladko, se pravi 50% cajta več :o

 

Chernier uber gamer

Povezava do prispevka

Fora je, da res obožujem medij iger, ampak enostavno ne najdem tok časa zanj, da bi pokonzumiral vse na optimalen način. Tako da na koncu je odločitev ali preigrati manj različnih iger in tiste, ki jih, na completionist 100 % trophy hunter način, ali pa preigrati več iger in obrniti osnovno zgodbo + bolj pomenljiv side content. Padla je odločitev za slednje, ker imam občutek, da me to bolj bogati, torej sprobat več različnih stvari :). Ne pravim pa, da je to optimalno za vse. Se pa Elden Ring da zlo komot obrnit v tam ene 60h. Pač spustil sem ponavljajoče side bosse, kup brezveznih rovov itd. Naredil pa sem vse unique bosse, torej da niso neka copy/paste drevesa ali pa modelček na konju. Melania mi je vzela ene par ur

Povezava do prispevka

Jaz sem 100 % špile na PS2 (Vice City i slično), pol sem v early X360 zbral za kar nekaj iger 1000/1000 točk (nasplošno je Xbox achievements sistem bil zamišljen boljš od PS3 trofej), pol nekje konec PS3 generacije in PS4 pa me je completionanje minilo. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 urami:

Jaz sem 100 % špile na PS2 (Vice City i slično), pol sem v early X360 zbral za kar nekaj iger 1000/1000 točk (nasplošno je Xbox achievements sistem bil zamišljen boljš od PS3 trofej), pol nekje konec PS3 generacije in PS4 pa me je completionanje minilo. 

Mi je pa nekaj časa bil fav. youtube chill gaming show The Completionist, model, ki vse igrice obrača na 100 %. Tako da vseeno pa mi je carsko spremljat completioniste

Povezava do prispevka

Pa sej Elden Ring ni taka igrica k rabs brezvezne stvari delat, da dobis platino. Kokr se spomnm si mogu v dark souls neke online fore grindat, pa veckrat preigrat da si se kao za neko stran odlocu al kaj je ze blo, pa da neke ringe dobis?  To mi je kr neki recimo. Pr elden ring pa vse bistveno odkrijes kar ti igrica ponuja, pol pa sejvas pred zadnjem bossom in s scummanjem vse 4 konce vids in to je to. 

Povezava do prispevka

Meni je pa pomembno v takih špilih tud sprobavat različne builde, tako da ne bi rekel, da sem vse odkril kar mi igrica igračka ponuja. Sploh ker šele v drugo zdej kakšno stvar bolj razumem, npr. tiste perfume bombe, kaj se mi splača nabirat za crafting, itd itd

 

Sej verjetno bi za kak bolj nezanimiv špil (npr. Guardians of the Galaxy) blo eno preigranje dovolj, ER mi je pa preveč zabaven, da bi ga samo enkrat preigral in da bi si že zdej spoilal še kak konec. To da bom videl nek drug konec mi je nagrada

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

Meni je pa pomembno v takih špilih tud sprobavat različne builde, tako da ne bi rekel, da sem vse odkril kar mi igrica igračka ponuja. Sploh ker šele v drugo zdej kakšno stvar bolj razumem, npr. tiste perfume bombe, kaj se mi splača nabirat za crafting, itd itd

 

Sej verjetno bi za kak bolj nezanimiv špil (npr. Guardians of the Galaxy) blo eno preigranje dovolj, ER mi je pa preveč zabaven, da bi ga samo enkrat preigral in da bi si že zdej spoilal še kak konec. To da bom videl nek drug konec mi je nagrada

Ja saj, popolnoma spoštujem takšno mnenje. Fora je, da preprosto raje preigram en skozihod Elden Ringa in tri indij gračke kot pa dva skozihoda Eldena. Rad pa kdaj ponovno preigram zadeve, tako da ni rečeno, da ne bom čez 5 let šel še enkrat skozi Eldena

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 46 minutami:

Kokr se spomnm si mogu v dark souls neke online fore grindat, pa veckrat preigrat da si se kao za neko stran odlocu al kaj je ze blo, pa da neke ringe dobis? 

 

Zaradi teh online zadev sem se odločil, da ne delam platin v Soulsih. Imam pa ER in Bloodborne. Drugače pa mi ni mar za platin, samo v igrah, ki so mi res top. Nekoč sem full užival v vseh AC-jih, Unchartedih, TLOU... pa mi nikoli niti na pamet ni padlo, da bi delal platine in iskal vse collectible ipd. Vesel sem, da v from igrah, kolikor je vivdeti, več ne bodo forsirali online zadev za platino (ker v zadnjih ni blo - nimam pojma kako je v AC6 sicer).

Povezava do prispevka

Nikoli nisem platiniral ničesar, zgolj mogoče slučajno kdaj. Achievementi so mi sploh kr nekaj. 
 

Rad imam raziskovanje v igri, ne pa zaradi raziskovanja samega, temveč zaradi nagrad, izkušnje pri iskanju in environmental storytellingu. Najslabši primer raziskovanja je imel FF16, kjer je bil challenge nikakav, nagrade bedne in svet bland as fuck.


V FROM raziskujem zaradi zgoraj navedenih razlogov, plus valda lore, ker ta najbolj juicy zadeve so ja napisane na najbolj skriti sekiri v najbolj odročni luknji. 
 

Sem pa v ER v vseh naslednjih runih kratkomalo preskočil večino Hero tombov, ker so mi glupi, bossi so rehashi že videnega, in razen če je nagrada kak sweet kos armora, ni vredno.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...