Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2023]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 17 minutami:

Super Mario Bros Wonder (Emulator)

Definicija kreativnosti, vrhunskega level in game designa ter tight kontrol. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Na emulatorju dela perfektno. Edino prvič, ko loada nove shaderje, štekari za popizdit, tako kot vedno na RyujinX. Pol je rock solid 60FPS@4K. :avadodo:

 

Tole si moram jaz še sredit. Zajebava me comp, ki mi ne odpre SD card, kljub temu da jo zazna. Rabil bi prenest špil na SDCard in nato na SteamDecka..:( Ampak ok, je še cajt, ker se zdaj ukvarjam s par drugimi špili; med drugim Super Mario u Deluxe

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

A bi vi res v igrci dolgi 150ur VSAKIC raje jahali od siofre do haligtree? Sej vem, da ne rabis vsak dan tja hodit, ampak so zadeve katere rabis, ali farmat ali probat ali nekaj. Mislim, razumem, da skodi immersionu, ampak nimam jaz cajta, skakat gor in dol.


Dal bi podoben sistem kot v Dark Souls 1. Na bonfire se lahko teleportiraš, le če ga nadgradiš. Tako imaš občutek odročnosti, in convenience fast travela. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

A bi vi res v igrci dolgi 150ur VSAKIC raje jahali od siofre do haligtree? Sej vem, da ne rabis vsak dan tja hodit, ampak so zadeve katere rabis, ali farmat ali probat ali nekaj. Mislim, razumem, da skodi immersionu, ampak nimam jaz cajta, skakat gor in dol.

 

Sado mazo folk ki jim nič ne brani da jahajo 50% časa trajanja igre tak ko v RDR2 kjer si v to prisiljen :D 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

A bi vi res v igrci dolgi 150ur VSAKIC raje jahali od siofre do haligtree? Sej vem, da ne rabis vsak dan tja hodit, ampak so zadeve katere rabis, ali farmat ali probat ali nekaj. Mislim, razumem, da skodi immersionu, ampak nimam jaz cajta, skakat gor in dol.

Yes Chad | Know Your Meme

Povezava do prispevka

Sej je užitek jahat Torrenta, samo tok da bi to predstavljal več kot polovico igralnega časa zato ker se ne morš teleportirat je pa mal prehuda.

 

Če si folk dajejo sami seb izzive kot so no hit run al pa no death run, pol lah tud vi igrate no intentional teleport run

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

 

Mnogo prevlki softiči za kaj takega. To je pač tisto: želja, ki jo imaš, ampak si v resnici sploh ne želiš. Slišati je dobro dokler ni realizirano.

to sploh ni poanta mojega posta, ne mešaj dreka

 

niti ne vem kako so vsi ostali igrali, lahko da bi ER res bil boljši če bi teleport dobili šele na polovici špila

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

to sploh ni poanta mojega posta, ne mešaj dreka

 

niti ne vem kako so vsi ostali igrali, lahko da bi ER res bil boljši če bi teleport dobili šele na polovici špila

 

Ni poanta tvojega posta (kar tudi z besedico nisem rekel), je poanta mojega posta, ki se navezuje na tvoj predlog.

 

LOTF je bil konkretno popljuvan NG+, ker so odstanili "bonefireje", tako so šli razvijalci spreminjat sistem s parchi in uvest izbiro. Dvomim, da bi kdorkoli (promil igralcev mogoče) resnično jahal ure in ure in 150 ur dolgo igro igral 500 ur samo s premikanjem med kraji.

 

Hvala za razumevanje, da sem izrazil svoje mnenje in lp

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 urami:

Jahanje v RDR2 bi blo čist kul če ne bi rabil jahat na dobesedno vsako misijo 10 minut... Posledično se je malo pretiran realizem meni zagabil že na polovici igre. 

ma mene tok ne mot da morš it nekam, mene mot, če morš spamat gumb miljonkrat, da nekam pridš v doslednem času po nevem tisočkrat. to je tist kar so v RDR2 zajebal. plus od tega, da na konju nimaš jebene lampe, da vsaj vidš v divjini kje greš, nam valda zdej na tvju višal brightness da kej vidm k pol zgleda itak vse brezveze, valda da pol pojahaš hlode pa se razbiješ kot blesav. vsaj men to mori. 

 

Povezava do prispevka

drgač sm pa black mesa končno začel igrat. haha hudo, sam sm valda mel en bug pa nism mel HEV huda pol se je pa kr na1x prikazal. igram na hard pa zadeva kar seka, mal so neke zadeve spremenil kar je hudo. čakam pa da pridm do soldatov, da vidm, če bo AI tak k v enki, ker tm na hard so bli zajebani, v 2ki pa niti ne tok.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 12 minutami:

drgač sm pa black mesa končno začel igrat. haha hudo, sam sm valda mel en bug pa nism mel HEV huda pol se je pa kr na1x prikazal. igram na hard pa zadeva kar seka, mal so neke zadeve spremenil kar je hudo. čakam pa da pridm do soldatov, da vidm, če bo AI tak k v enki, ker tm na hard so bli zajebani, v 2ki pa niti ne tok.

Meni soldati niso bili nekaj baš težki ampak glede na to da sem fen HL in se nikakor nisem mogel zalaufati pikslaste enke mi je bila Black Mesa poslana z neba.

 

Za ta denar je ta igra top.

Povezava do prispevka
Armando reče Pravkar:

Meni soldati niso bili nekaj baš težki ampak glede na to da sem fen HL in se nikakor nisem mogel zalaufati pikslaste enke mi je bila Black Mesa poslana z neba.

 

Za ta denar je ta igra top.

men tud tko deluje zaenkrat. heh pa ach je da v mikrovalovki pa na wcju da daš wc papir to mi je polepšal dan :P

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Menethil reče Dne, 27. 10. 2023 at 20:11:

men tud tko deluje zaenkrat. heh pa ach je da v mikrovalovki pa na wcju da daš wc papir to mi je polepšal dan :P

 

Obvezno zdrži do Xena, ki je v Black Mesi najbolj predelan in imho izboljšan napram originalu

Sicer bi rekel, da je celokupno še vedno najslabši del špila, je pa dejansko vizualno res impresivno za nekaj, kar laufa na predelanem Source engine-u iz leta 2004

 

Edino slabo optimizirano je vse skupaj v Xenu, v določenih scenah z veliko sovražniki naenkrat redkokomu laufa na 60 fps (kar sem bral na netu, tudi jaz sem med njimi); Source 1 slabo izkorišča moderne GPU-je (bistveno več dela je na CPU-ju) od modernih CPU-jev pa tudi več jeder in threadov samo napol

 

Povezava do prispevka

Cyberpunk Phantom Liberty je divji. 

 

Čisto vse, zgodba, novi liki, mini kvesti, skill tree. Ampak lokacija pa absolutno zmaga. Dogtown je mali del mesta, vertikalno odlicno dizajniran. V bistvu, avta skoraj ne potrebuješ. Nujno double ali charged jump, in mesto je tvoje. Jaz sem na trenutke klavstrofobičen, ko vletim med najvišje stavbe, dejansko izgubim občutek za orientacijo. 

 

Vrhunsko

18b77ce5168100-screenshotUrl (1).jpg

18b77ce799221-screenshotUrl.jpg

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...